Sporla ilgilenen arkadaslar bir bakabilirler mi?

Arkadaslar spora yemek yedikten ne kadar sure sonra gidilir? Ben iki saat sonra gidiyorum ama yine de kosarken kramp giriyor bu krampin baska bir nedeni olabilir mi sizce?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yemeğin üstünden en az 2 saat geçmiş olmalı. Kramp ise vücuttaki mineral eksikliğiyle ilgilidir yüksek ihtimal. Magnezyum takviyesi alabilirsiniz. Ya da her gün 1 şişe sade maden suyu için. Ben çok faydasını gördüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Vücudu yeteri kadar ısındırmayıp , vücudunun nabzını hemen artırırsan vücudu şoka uğratırsın, ve organlarında kasılma olur, yavaş yavaş ısınma hareketleri yapmalısın ve spordan önce karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslen, aşırı yağ alımı mideni rahatsız edecektir.

0|0
    0|0
  • Merhaba,
    Yemek yedikten en az 1 saat sonra spora gitmelisin. Kramp girmesinin sebebi kendini çok yoruyor olman olabilir

0|0
    0|0
  • 1 saat önce yemek yemelisin özellikle makarna pilav gibi karbonhidratlı şeyler yemelisin enerji için

0|0
    0|0
  • 1 saat sonra ve Spor özellikle koşmadan önce açma germe hareketleri yapacaksın yani ısınma hareketleri yapmadan koşmaya başlarsan kramp girer sonrada kaşlarda ağrı olusur

0|0
    0|0
  • 2 saat sinra gitmelisin. Cunku yemek yedikten sonra 2 saat boyunca tum kan mideye hucum eder. Eger spor yaparsan mide yeteri sekilde besinleri sindiremez spor fayda saglamaz zarar verir.

0|0
    0|0
  • Yarim saati gecirme midene fazla. Oturmasn kramp cok zorlamadan olan birsey kosarken kendinu fazla sikma tempolu kosarsan iyi olur

0|0
    0|0
  • Spordan önce az yemelisin 2 saat sonra gidiyo olabilirsiniz ama o yediklerinde bağlı hazım geç başladığı için 2 saat az olabilir

0|0
    0|0
  • Yemek yedikten sonra yarım saat içinde spora başlanmalı krampa gelince alışık olmadığınız için olabilir ısınmadan başladağınız için olabilir yeni başladıysanız zamanla geçer kesinlikle ısınmadan egzersize başlamayın sakatlanabilirsiniz

0|0
    0|1
  • en az 1.5 saat sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• iki saat cok erken 3-4 saat olmali aarasi. Eger acsan ve kisa zaman varsa bir muz veya lifli bir biskuvi ile gecistir

0|0
    0|0
  • Muz ye spora gitmeden once. şu an sacma gelicek sana ama denediginde goruceksin

0|0
    0|0
  • en sevdıgım spor tartıya ınıp cıkmak

0|0
    0|0
  • ısınmadan direk aletlere geçiyosan olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...