Yay burcu kadınını aşkta ve yatakta memnun edecek erkek hangi burçtandır?

Yay burcu kadınını aşkta ve yatakta memnun edecek erkek hangi burçtandır? ikizler mi ? akrep mi? yoksa terazi de olabilir mi?

Güncellemeler:
böyle bir kaide yok tabi ama size çekici gelen aklınızda kalan ah ahh dediğiniz iyiydi ya da evet iyidir diyeceğiniz kişiler vardır ...ona göre burç yorumu yaparsak ?
degerlendırılmez evet anlıyorum :)

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet var tabi ben akrep burcuyum ve tüm özelliklerini taşıyorum.Akrep burcunun en önemli özelliği cinselliğe aşırı düşkün olmasıdır.Evet Bu genelde doğru ama akrep burcuyum diye her zaman cinsel ilşiki yada her yaşadığım cinsel ilşkide çok arzulu oluyorum diye bir şey yok bu benim için senin için bir başkası içinde geçerli.Cinsellikte çiftlerin biribirini iyi tanıması gerekiyor.Burçları kişilik olarak alırsak bir bayan öpüşmekten hazalırken diğer bir bayan öpüşmeyi kısa kesip bir başka noktasına dokunulmasını ister,bir bayan okşanmak isterken bir başka bayan sert davranılmasında hoşlanır.Tüm bu yazdıklarım çiftlerin birbirlerini iyi tanıması ve vücudunun hangi bölgeleri daha hassas bunun haritasını çıkarması lazım.Erkek arkadaşın yada eşin hangi burçtan olursa olsun her burcun mutlaka hassas bir dokunuşu mutlaka vardır.Bunu bulmak için burda zaman kaybetme bence

0|0
    0|0
  • Yatakta burç değil ten uyumu önemlidir.Reyhan Kiraza danışmadan cinselliği yaşayamaz hale geliriz.Sonrada Haydar Babanın yolunu tutarız.AAAAaa bugün burçum satürn etkisinde hiç cinselliğim gelmedi...Sonra sabah mor bir göz hımmmmmm tuhaf olurdu herhalde

0|0
    0|0
  • Ben boğa burcuyum, aradığın kriter aşşağı yukarı bende var ;) Tabiri caizse şakaydı. Burçla insan mı değerlendirilir? İnsanlarla yakın ilişkiler kurmadan, konuşmadan anlaşmadan bu işler olmaz. Benden büyüksün bunu ben anlatmış olmayayım sana :(

0|0
    0|0
  • burç işi ilişkiye başlamak için önemlidir diye düşünüyorum muhabbet açma açısından klişe ama misal sonrası karakter bakış acısı burçlara takılma derim

0|0
    0|0
  • Boğa burcu yada akrep burcu

akrepten emin olabilirsin kendimden biliyorum ;)

0|0
    1|1
  • yatakta memnun olmak için burca mı bakılıyor -.-

0|0
    0|0
  • bende yay burcuyum aşırı cinsel istek var bidiyim kızlarda dayil yaylar çok fena

1|0
    0|1
  • ok burcu

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• ikizler erkegi askta degilde yatakta iyiler

1|0
    0|2
  • ona göre mi seçeceksin yani?

saçmalık

0|1