Ne yapmaya çalışıyor bu adam ya?

2.5 yıldır benimle tanışmak için uğraşan bir adam var ilk olarak yanıma gelip konuşmaya çalıştı tanışmak istemeyince facebooktan bulmuş oradan mesaj atmaya başladı son zamanlarda konuşuyoruz fakat davranışlarım olsun konuşmalarım olsun son derece huysuz, ilgisiz ve dürüstçe düşüncelerimi söylüyorum. Kendiside zaten huysuzca davrandığımı, uyuz olduğumu falan söyleyip duruyor. Hatta soğuk olduğumu ve dişilik olmadığını bile söyledi fakat hala davranışlarında değişiklik yok ve evin kapısının önüne kadar geliyor zaman zaman. Kendisine başka birini bulmasınıda benden ona sevgili olmayacağını söyledim ama anlamıyor. Nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum? Aslında son zamanlarda ilgimi çekiyor ama amacının ne olduğunu bir türlü kestiremediğim için yakınlık göstermiyorum...

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• hah işte. amacı tam da seni bu aşamaya getirmek. "aslında son zamanlarda ilgimi çekiyor"

işte amacı bu, ilgini çekip senle birlikte olmak. neden bu kadar basit bir olayı anlamıyorsun anlamıyorum

1|0
    0|0
    • ya hu adam peşinde dolanıyor amacı belli diyorsunuz. Adam ilgi gösterip kendini çekiyor oyun oynuyor diyorsunuz. Nasıl bir erkeğe güveneceğiz bu durumda

• peki. ben de merak ettim sonu ne olacak diye. ama gizlikullanıcısın o yüzden öğrenemicez :(

• :))) ben sonunu söyleyim bir 2 yıl daha dolanıp durur sanırım. Ya da hayatıma başka bir insan girerse şayet girdiğini öğrenir ve vazgeçer.. Olmuyor çünkü anlaşamayız

Erkekler Ne Diyor 6

• Ciddi olmayan biri bu kadar uğraşmaz diye düşünüyorum ama!,yinede insanın ne yapacağı belli olmaz...

1|0
    0|0
    • Evet benimde aklıma gelmiyor değil boş yere neden uğraşsın bu kadar diyorum bazen ama bir taraftandada takıntı haline getirmiş olduğunuda düşünüyorum.

• evet kesinlikle kafayı takmış sana...

• aşık sana seviyor seni yoksa o kadar peşinde koşmaz senin arkadaşım ama üz vermemeye devam edersen senden vazeçer zaten ama zamanla

1|0
    0|0
    • aşıksa seviyorsa niyetini açıkca söyleyecek sevgili olmak istiyorum diyip bırakmayacak. En azından deneyelim şayet anlaşabilirsek evleniriz gibi bir cümle kurabilir bunu yapmıyor sadece sevgilim olla kalıyor

• teşekkürler parlament-mavisi

• önemli değil :-)

• orjinal bu yedek parcasıda bulunmaz bunun:)suursuz bi insanla muhatap olma beraber olsanızda uzulecekssın yakınlık gosterme cevap verme bnce

1|0
    0|0
    • neden

• evet işte sorun şüphe duymam sırf bu yüzden yaklaşım göstermiyorum ama yavaş yavaşta ilgimi çekmeye başladı sorun olanda bu

• onunda amacı o ya akklım:))

• Polise git derim, bu sekıl sapıklar cok.

1|0
    0|0
    • yok sapık olmadığına eminim sapık olsa bu zamana kadar gösterindi sapıklığını. Tepkisini gösterip kendini çektiği zamanlar oluyor senden bana sevgili olmaz bile dedi ama sonra dayanamayıp dönüş yapıyor.

• ha sen ha başkası önemli olan şuan sen onunla konuşmak istemiysun hatta onu tanımıyosun falan ve bu durumda seni tavlamaya çalışmak çok çekici bişey normal bi ilişki yaşamaya başladığınızda sıkılır kısa sürede terk eder :D

0|0
    0|0
  • ilişki tuhaf. ikiniz de.

1|0
    0|0
    • ben niye tuhafmışım cesaret edemediğim için yaklaşım göstermiyorum erkeklere güvensizlik işte

• istediği kadar ne cevap alacağını blsşn önce seni kendine alıştıracak huylarını davranşlarını yumuşatacak ona karşı sonra bu zamana kadar ona çektrdklerinin öcünü alaacak benceee.ama sen bilirsin tbi

• :)) öç almak en acısı da bu olmalı sanırım açıkcası ben benim gibi bir insanı çekemezdim dışardan bakınca görüşüm. Yaklaşmamaya çalışacağım

Kızlar Ne Diyor 2

• çünkü dayanamiyor, dedigi seye o anda pisman olup geri dönüs yapiyor. Nedeni ask olabilir mi?

1|0
    0|0
    • Aşk olduğuna ve gerçekten sırf bu yüzden yaklaştığına inansam en azından denerdim asla arkadaş olmayı kabullenmiyor hemen sevgili olalım derdinde

• çok teşekkür ederim ilgin için iyi geceler diliyorum

• Rica ederim sanada iyi geceler :)

• evin kapısının önüne kadar mı ? e yuh

1|0
    0|0
    • evet buluşmuyorum diye geliyor:) Dışarı çıkış saatlerimi bildiği için arabadan görüp gidiyor yanımada gelmiyor:)

Yükleniyor...