Aynı hacimi alır mıyım?

arkadaşlar ben bir kaç sene önce boxördüm ankarada sinan samil sam özel antrönörümdü bırakmak zorunda kaldım okulum nedeniyle ve bıraktığım sene hastalık geçirdim her yerim nokta nokta kırmızı oldu tehlikeli bir iğne yani riskli bir iğne yedim iki sene içerisinde hızla kilo aldım metabolizmamı bozdu bir anda 70 kilodan 92 kiloya kadar çıktım fakat kol hacimi 42 kalf olsun göğüs olsun kaslarım çok belirgin çünlü çok hareketli bir insanım boyum 1.86 gün konuya gelmek istiyorum arkadaşlar.. şimdi ben spora tekrar yazıldım bodybulding yapıyorum hocamda var başımda fakat günde 4 öğün yiyorum bir öğünüm 100 gr proteini buluyor yiyecekten çok fazla protein alıyorum fakat toz kullanmak istemiyorum haftanın 6 günü ağır antraman yapıyorum 1 gün dinneniyorum kollarım vicudum kalkmıyor yorgunluktan ağrıdan hergün böyle devam etsem protein tozu kullanmadan aynı hacimi alırmıyım çünkü aşırı protein alıyorum hesaplıyorum aklıma çok takıldı bu soru hocama sordum o senin tercihin dedi lütfen güzel yorum istiyorum kardeşlerim şimdiden teşekkürler.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu senin gibi her öğünde yüksek protein alamayan kardeşlerimizin kullandığı takviye olduğu için yeterli proteini alırsan hiç gerek yoktur kullanmana. Zaten kilon x 2-2.5 kadar proteinden fazlası kullanılmadan atılır vücuttan , uyku düzenine de dikkat edersen yakın zamanda istediğine kavuşursun kardeşim dinlenmeyi ihmal etme ama , kasların toparlanmasına da zaman tanı.

0|1
    0|0
    • çok çok çok teşekkür ederim bunu yapıcam devam edicem dinnenerek tekrar teşekkürler

• 400 gr protein gercekten cok :) maks 250 yi Geçme kardeşim ondan sonrası idrar yoluyla atılır , tekrar kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle ama kesinlikle haftada 6 gün yapma kardesm napiyosun sen, haftada 4 gun yeterli senin icin. bir gun calis bir gun dinlen. kaslar dilendikce gelisir bunu sakin unutma, yazik etme kendine

0|0
    0|1
  • Anlamadım ki yaa :/ Özet geçsene bana?

0|0
    0|0
    • yiyeceklerden aşırı protein alıyorum kas yapımı için protein tozu kullanmadan aynı kas hacimine ulaşırmıyım dedim kardeşim :)

• Evet. Protein tozunu zaten tavsiye etmiyorum. En iyisi Natural takıl. Ama tabiki besin desteği önemli. İyi yapıyorsun inan.

Yükleniyor...