Roacctune kullandınız mı?

roaccutane kullandınız mı ? yan etkileri neler ? faydasını gördünüz mü ? kilo artışı yapıyor mu ?

1|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• İvit kullanıyorum hiç bir yan etkisini görmedim çok şükür.

0|0
    0|0
    • faydasını görürsün inşallah teşekkürler

• anladım teşekkür ediyoruum

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ex ev arkadasim kullanmisti. Sivilcelerinden kurtuldu. Vucut, dudak ve gozleri icin ayri nemlendiricilerini ihmal etmedi. Kilo artisi olmadi.

Dermatologun tavsiyelerine uyarsan, sivilcelere iyi geliyor ama suekli nemlenmen sart. Yoksa vucudun pul pul dokuluyor, yoksa kurumus musmula gibi olursun.

0|0
    0|0
    • evet dudakların kuruduğunu duydum bende teşekkür ederim bilgilendirdiğin için. böyle kan kırmızısı fena bi suratım yok ama yanaklarımda ve alınlarımda akneler var alerji gibi pütür pütür

• Kozmetik olarak degil de,biraz daha farmakolojik biseyler dene,roac'dan once. Makyajli da uyuma. Ve roac kullanirken, makyaji da unut veya 2-3 saatte bir temizle, nemlendir, cildi 1 saat kadar makyajsiz tut ve makyaj tazele

• farmakolojik ürünlerden örnek verebilir misin

• İzotretinoin kilo artışı yapmaz. Fayda olarak dünyada akne tedavisinde kullanılan en başarılı yöntemdir.

Yan etki olarak en çok rahatsız eden tarafı, hastaların dudaklarını kurutması ve aşırı derecede burun kuruluğundan kaynaklı burun kanamaları.

Bilinmeyen yan etkisi ise, karaciğere çok fazla yükleniyor olması. Bu yüzden A vitamini ihtiva eden başka ürünler asla alınmamalı. Bir de alkol kullanılıyorsa, karaciğere daha fazla yüklenme olacağından bırakılmalıdır.

0|0
    0|0
    • anladım çok teşekkür ederim. kullanmayı düşünüyorum. sigara kullanımını kısmam gerekir mi peki ?

• Rica ederim. Sigarayla etkileşime girmez.

• 16-17 yaşlarında 18 ay kadar kullandım, biraz sinirli ve asabi yapıyor en kötüsüde dudakları kurutuyor sürekli nemlendirici kullanmak zorunda kalıyorsun. sivilcelerimden tamamen kurtulmuştum.

0|0
    0|0
    • anladım teşekkürler. kilonda bi değişiklik oldumu

• kilomda bi değişiklik olmadı doktorun söylediği tek yan etkisi dudaklarda kuruluk yapmasıymış.

Kızlar Ne Diyor 3

• kilo aldım biraz ama ondan mı bilmiyorum. bu 6 ve son ay. çok fazla yan etki yaptı. ilk başlarda ruh sağlığmı bozdu yaa çok siinirli biri oldum çıktım. eklemlerimde çok ağrı yaptı. dudaklarım kurudu çatladı patladı felan. şuan da öyle dizlerim çok ağrıyo, az bişey yürüyorm yoruluyorum hemen. ama işe yaradı kuruttu vücudumu. sivilce felan yok artık. akneler kurudu felan.

0|0
    0|0
  • sivilcelerin çoksa dayan kullan değilse bulaşma

0|0
    0|0
  • Ben kilo vermistim agzimi acamadigim icin :D kesin cozum ya iyi ki kullanmisim

0|0
    0|0
Yükleniyor...