Kapat

Galatasaray'ın transferde izlediği politika doğru mu?

İki kupa kaldırmışsın kasan para ile dolmuş ve böyle ağırdan almanın bir anlamı var mı sizce arkadaşlar?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş transferlerde bende yanlışlık yapıldığını düşünüyorum. Ama bu takımın mali dengesi ben kendimi bildim bileli bitik yöneticiler cebine katıyor heralde sponsorları artırmak gerek altyapıya önem verip futbolcu fabrikası olmamız gerekiyor. Ama malesef olmuyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence bizim transfer günlüğümüz yanlış ama biz tutumluyuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Başka çare yok para yok. UEFA lisansı bile zorla alındı

0|0
    0|0
  • Kasa nereye para dolmuş ya? Dünya kadar borcu var, stadın taksitini ödeyemedi diye el bile koymuşlardı geçenlerde. Şu anda ne durumda bilmiyorum. Galatasaray hiç transfer yapmamalı aslında, göz boyuyor sadece. Ama biz güzel transfer yaptık bu sene. Stoch ve Nani diyorlar ama pek sanmıyorum nedense.

0|0
    0|0
  • bence doğru bir strateji zaten onlar alacağını aldı da 11 temmuzda mali kongre var onu bekliyolar bakalım kimler gelecek

0|0
    0|0
  • Acele etmeye gerk yok cok zarar ettik bu transfer isinden bak fenere deli gibi transfer yapiyo dunyanin parasini harciyo sonu kotu gibi

0|0
    0|0
  • acele etmek istemiyorlar geçen sene bunun pişmanlığını ağır ödedi

0|0
    0|0
  • Ne parası laa, bir sürü borcu vardı bak dün tv de haber veriyor 40 000 000$ borç!!! dağıtıldı!!! duydun mu 40 Milyon Dolar!! Yani yaklaşık 120 Trilyon!!! Neyle transfer yapacaklar?

0|0
    0|0
  • çoğu oyuncunun sözleşme bitiş tarihi 30 haziran o yüzden o tarihten önce görüşmek istemiyolar

0|0
    0|0
  • para yok paraaa :D

0|0
    0|0
  • Transfer yapmayıp yine şampiyon olursa söverim

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0
Yükleniyor...