Sizce benimle oynamak mı istiyor?

Dün arkadaşım bana "sana birini ayarlıyım mı" dedi bende şakasına tamam dedim ama hani merak ettim kim diye işte adını söyledi baktım falan beğendim,oda kız arkadaş istiyormuş.Ben ilk konuşmak tanışmak sonra belki birbirimizden hoşlanırız öyle çıkarız diye düşündüm.Çocuk ilk günden tatlım,yerim seni :* felan filan diye gidiyor

Daha önce +20 kişi ile çıkmış.Hiç birini de sevmemiş.Şimdi de bana değiştim diyor.Bende hayatımda 1 kişi ile çıktım yalnızca.

Sonra ben buna benimle çıkmak için konuşup konuşmadığını,benim isteğimin tanışıp kaynaşık birbirimizden hoşlanıp öyle çıkmamız olduğunu söyledim tamam dedi ama eğer yarın bir gün gelip de hoşlanmaya başladım derse ? ciddi midir değil midir ? Çünkü daha beni görmeden çok tatlısın felan dedi.

Anlayamıyorum ben ondan hoşlandım ama mutlu olmak istiyorum sadece :(

Güncellemeler:
Dipnot: Bende düşündüm ilk biraz deneriz en kötüsü,zaten sevmediğini hissedersem ayrılırım ?
Ahahah 2.dipnot: Taa ne zaman yazmışım bu sorudan sonra 2 kişiyle çıktım asdgsad

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• seninle cinsellik istiyor tabiki.

0|0
    0|0
    • Ha yok öyle olmadığına eminim ben

Erkekler Ne Diyor 12

• sen bilirsin yazık olmasın sana sonra

0|0
    0|0
  • bu sevgili ayagına alısmıs 20kişi vay be:) sen daha ikincidessin bu seni evirir cevirir oynar zaman gecirir hiç urasma daha gormeden tatlım falan adam simdi kızlar pesimden kosuyor istedigimi yaparım dusuncesiylen gidiyor yada senle dalga geciyorlar bnce hiç urasma aramamasını söle

0|0
    0|0
    • Ama ben bundan çok hoşlandım

• Erkeklerden hoşlanmam normal değil mi?

• iyide hangi erkekten hoslanacagınızı bilmıyorsunuz şıp sevdisiniz arkadasım delikanlı biri size tersmi geliyor böle agzınızı sulandıran ne varsa yoneliyorsunuz at gitsin deyeri bes para etmez adamları gonlunuzde padisah yapıyorsunuz konusmaya bile deymez

• o cocuk deneme tahtası gibi bisey olmus. istersen tanısabiliriz .p :D

0|0
    0|0
  • Sana acil uyarım hemen ilişkini kes.! İlk anda tatlım yerim seni diyenden,20kişiyle çıkmış birinden ne bekliyosun,amacı nedir sence?Derine girmiyorum anlarsın yani.Uzak dur zarar görer sen olursun.

0|0
    0|0
  • şakasına tamam demişsin boşver geç derim ilk günden böyle kelimeler edenden ne mutluluk bekliosun ?

0|0
    0|0
  • Onunla mutlu olamazsın aha yazıyorum Buraya da HERKEZ sait olsun

0|0
    0|0
  • hiçbirini sevmemişse uzak durman daha hayırlı olur senin için

0|0
    0|0
  • ahh kılasık laf bu ben hayatımda ilk kez biri ile cıktım dostum sakın bu lafa kanma ;)

0|0
    0|0
  • hahah sen ondan umudu kes onun amac farklı benden demesi :)))

0|0
    0|0
  • o zaman o çocuk yapmacık hareketler yapıyor hemen şak diye ilk günden o kelimeler söylenmez yani

0|0
    0|0
  • Oda kız arkadaş istiyomuştan sonrasını pek ciddiye alamadım :)

0|0
    0|0
  • mutlu olman zor bu adamla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ondan uzak durmanı öneririm seninle çıkar ayrılır sonra sende 21. olursun

1|0
    0|0
  • uzak dur bence.hiç başlama yani

0|0
    0|0