Beşiktaş da kupadan elendi ne oluyor büyük takımlara?

Galatasaraydan sonra beşiktaşda elendi düşünceleriiniz nedir ?

0|1
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• deplasmanda maç eksiğiyle lig lideri takıma elenmek normal ama dünkü fetih 1461 sürprizdi

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kupayı fener alıcak

1|3
    0|5
  • en zoru beşiktaşa çıktı zaten diğerleri gibi kendi evinde oynamadı.fenerin çıkması bekleniyordu da gsnin elenmesi beklenmiyordu.

0|1
    0|0
  • Düşünmek istemiyorum. Fb'nin çenesi durmaz.

0|4
    1|2
  • : (

0|3
    0|1
  • Fenerbahçemle yola devam. :)

0|2
    0|5
  • Beşiktaş bu sağı solu belli olmaz insana sinirden kalp krizi geçirtmeyi sever

0|1
    0|1
  • Herşeye rağmen Beşiktaş!

0|0
    0|0
  • :( Yaram içerdee hatırlatma tiley.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Beşiktaş birinci ligde iyi bir takıma elendi..Galatasarayın yedeklerle çıkıp elenmesi kötü.

0|0
    0|0
  • kupa statüsü yanlış!

8 takımdan grupmu yapılır beya!

0|1
    0|0
  • beşiktaşı tahmin edebiliyorum sametin açıklamalarından gs büyük süpriz tabiki ben bügün trabzonunda eleneceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • gs bjk kardes takım. dayanamadı oda elendı

2|1
    0|1
  • Büyük takımlara bişey olduğu yok ki işte fenerbahçe 4-0 yendi dün yoluna devam ediyor.Olanlar küçük takımlara oluyor :))

0|0
    0|1
  • bunlar hep fb türkiye kupasına doysun diye :p =)))) 30 senedir kupa görmemişler heveslerini alsınlar.Bi Beşiktaş lı olarak da uyuz oldum ayrıca elenmemize

0|1
    0|0
  • Sağlık olsun sevinmek için sevmedik:/ Beşiktaşım Oleeeeeee

0|0
    0|0
  • Futbolda Anadolu devrimi başladı, Yaşasın Anadolu Yaşasın ES-ES <3

0|1
    0|1
  • göztepemizde yenik durumda şu sıralar.

gs- fb neyse de beşiktaşın elenmesi şaşırttı. onlar daha sıkı sarılırlar diye düşünüyordum.

0|1
    0|0
  • büyük takım dediğin elenmezz demekki büyük değilmişlerr :=) bak fenerbahceyee büyüklüğünü 4 taneee atarak gösterdi :=))))

1|0
    0|5
  • lyon lig 1.cisi nancy lig 18.cisi, h1 verdim, lyon dk 75 de gol yedi :@@

0|0
    0|0
  • Büyük takım yerli yerinde duruyor, Göztepe'ye fark atıp yoluna devam ediyor...

1|0
    0|2
  • Olabilir gayet doğal bi durum.

0|0
    0|0
  • galatasaray pek önem vermiyor bu kupaya verseydi yedek çıkmazdı zaten beşiktaş desen antalya hafife alınacak bir takım değil ben şahsen çok beyeniyorum antalyayı başarılı bir oyun sergiliyorlar fener desen asları ile kendi liginde 15. sırada olan bir takımı yendi gs yedekleri ile fenerin yendiği takımın liginde 2. olan bir takım ile mücadele yaptı 2-1 yenildi beşiktaşın yenilmeside normal iddaada zaten antalyaya banko verdim bekliyordum çünkü :)

0|0
    0|0
  • mikmişim fenevi,size birşey olmasın :)

0|2
    0|0
Yükleniyor...