Ne yapacağım artık onu uyarmaktan bıktım!

şöyle anlatıyım erkek arkadsm çalışıyo çalıştığı için öğlen arıyo knsuyoruz sonrada yatıyo zaten akşam da kalkıp işe gidiyo ama mesaj attımda falan da cevap atmıyo insan ise giderken de aramaz mı yada der çalışıyorum suan mesaj atamadım k.b falan die ama bunda tık yok.yarın yine arıcak bişey olmamış gibi

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• niye mi? erkekleri anlamaya çalış. her gün nasılsın iyi misin ne gerek var? beş dk da bir mesaj at. telefon yokken ne güzeldi.

0|0
    0|0
    • öğlen arıyo dimi tamam eyv.dedik:D akşamda arasa dese ki işe gidiyorum şimdi işe başlıcam mesaj atamam k.b yarın knşuruz dese yok iştee

• yok ya 2-3 günde 1 arıcak burnundan getiririm:D:D

• sen getir sonra pişman olma

Erkekler Ne Diyor 8

• aynı ben :) her gün selam nasılsın nedir bu ya :)

0|0
    0|0
  • çalışan insanız stres icinde oldumuz icin konusmk istemeyiz üstüne gidipde canını sıkma cocugun :)

0|0
    0|0
    • knşmıcaksa ayrılsa bari :D

• derdi vardır uyarmak biraz yanlış gelebilir usulcen alttan alarak konus yanında oldugunu hissettirt bu gün sen yarın o Konusmuyo diye ayrılıyorsanız isimiz var kızlar sizlerle :) Aşk emek değilmidir ?

• vakit ayırmayınca da olmuyo işte arkadşm mıısn sevgilim misin die sorar insan :)alttan alsam da olmuyo tutamıyorum kendimi sinir oluyorum bu huyuna

• erkekler böyledir hala alışamadınız mı

0|0
    0|0
  • Çalışırken beni arayınca sinir krizi geçiriyorum açıp güzel bir fırçalayıp kapatıyorum. Garibim neye uğradığını şaşırıyor :)

0|0
    0|0
    • anaa yazık:D:D aradığına pişman ediyon

• yani bencede yazması gerek elbet bir mesaj atacak vakti vardır sana o sana atmassa sende ona atma kız boş ver bak o zaman nasıl sms yazıyor sana merak edip

0|0
    0|0
  • haklı değilsin

0|0
    0|0
  • darlama çocuğu ya

0|0
    0|0
  • bence zoaki aramalar seven her fırsatta arara:)

0|0
    0|0
    • dimi işte :)

• dogal olrk

• sohbet etmek istersen constantine.34@hotmail.com

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence canım takma bu kadar bunda birsey yok benim sevgilim 3 gundur beni aramiyor telfn faturasni odemedi die hep ben ariyorum en azindan seni ariyor soruyor cok yoruluyordur napsib ve emin ol erkekler kizlar kadr ince dusunmuyorlarr

0|0
    0|0
  • Birak kizim o aramayinca yaşanmıyor mu.

Isterse 10 gun sramasin isine bak sen.

0|0
    0|0
  • Ariyormus iste adam daha ne?

0|0
    0|0
    • günde 1 kere oda öğlen

• Mesaj atmayi sevmiyordur, hem kafidir bence, Surekli muhabbet bunaltir insani

Yükleniyor...