Boy takıntım var uzama gibi ihtimalim varmı?

Merhaba arkadaşlar benim boyum 178 ve lise sona geçtim orda yazan yaşa aldanmayın. Neyse benim sevgilim uzun boylu erkwkler daha dikkat çeker diyodu önceden ama beni bu halimle kabul etti boyumu uzatabilirmiyim takıntı haline geldi nerdeyse benden çok daha uzunlarını görünce moralim bozuluyo canım sıkılıyo sizce nasıl spor yapmalı nasıl beslenmeliyim yoksa iş işten geçtimi önerisi olan var mı lütfen boş geçmeyin

Güncellemeler:
Sizce ideal boy kaç olmalı?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 177 yım..180 lık kızlar hariç bir sıkıntısını yasamadim.. ne yapayım kendimi mi asayim? Ben bir çayır cucesiyim diye türkü mu cigirayim? Gayet normal bir boy.. Ki sen muhtemelen daha uzarsin.. 19 a kadar.. 180 olursun en az.. ki en iyi boydur bence.. Kızlarımız kısa çünkü..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence kısa değilsin. Daha uzarsın zaten, basketbol falan oyna.

0|0
    0|0
  • 21 yaşına kadar uzarsin.. bol bol basket voleybol falan oyna.. yüzmeye git uzarsin 😊

0|0
    0|0
  • Uzatirsin daha egzersizlerle, yediklerine ictiklerine dikkat ederek.

0|0
    0|0
  • benim ideal boyum 188

0|0
    0|0
    • Önemli olan boyu değil işlevi (züğürt tesellisi)

• Barfiks, barfiks, barfiks

0|0
    0|0
    • Barfiks çekerim ama düzenli olarak değil

• Basket oyna 😉 erkekler 23 e kadar uzar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşım takıldığın şeye bak benim boyumda 1.79 ayakkabıyla 1.80 oluyor Türkiyede ki kızların boyu 1.55 1.70 arası sıkıntı yapma ayrıca boyum uzasın istiyorsan da bol bol ip atla yüz basket oyna tersten sallan ayaklardan asılı en iyi yöntem bunlar ama kendinle barışık ol.

0|0
    0|0
  • Yasın daha genç. 24 e kadar yolu var. Uzarsin daha.

0|0
    0|0
    • Uzamam için ne yapmalıyım ve en fazla kaç cm

• Cok uzunsun

0|0
    0|0
    • Neden bana öyle gelmiyo o zaman

• Kardesım uzunum dıye soylemıyorum ama bu boy bı harıka 😎 uzaması ıcın bı yeerden balıgın sıyah etını onerıyolar nasıl oluyor bılmıyorum

0|0
    0|0
  • 2 sene daha boyun uzayabilir. Uzmana danışmanda fayda var.

0|0
    0|0
  • Uzaman imkansız 23 e kadar değil ben 15 e kadar uzadım sonra durdu

0|0
    0|0
    • Sağolasın çok güzel motive ettin

Yükleniyor...