Rakip takımı tutan sevgiliyle maç izlemenin en çileden çıkaran yanı hangisidir?

Çerezler, içecekler hazır maç saati yaklaşıyor. Tek sorun biricik sevgilinin rakip takımı tutuyor olması… Hangi durum takımının maçını, rakip takıma gönül vermiş sevgiliyle izlerken seni çileden çıkartmaya yeter?

• Renklerine tahammül edemediğim takımın formasını aşık olduğum kişinin üzerinde görmek
    21% (262)34% (488)28% (750)Oy Ver
  • Olası bir yenilgide benimle dalga geçmesine tüm gün katlanmak zorunda olmak
    34% (437)24% (351)29% (788)Oy Ver
  • Maçtan önce girdiğimiz iddiayı kaybetme endişesi
    16% (207)14% (201)15% (408)Oy Ver
  • Maç esnasında rakip takımın girmiş olduğu pozisyonlara sevinmesinin yarattığı psikolojik baskı
    11% (144)10% (149)11% (293)Oy Ver
  • Takımı gol yiyince sinirini benden çıkartması
    18% (221)18% (256)17% (477)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
49|73

En İyi Erkek Görüşü

• Yenilgi sonrası "bu gce bşım ağrıyoo olmass. s" demesi. Benim tuttuğum takım gol attı diye bende mi atamıycam ! :(

7|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 72

• Takılmam böyle şeylere

3|0
    1|0
  • Sevgili admin.. turkceyi rezil kullanirim ama bu igrenc soru basligini ben bile koymam tebrik ederim...
    O igrenc o nalet o pislik formayi sevgilimin ustunde gormek oldurur beni:))

2|0
    0|0
  • Onun takımı gol atsın. Gol sevincini, sevişerek yaşayalım. :):

2|1
    1|1
  • Eski kız arkadaşımla 1 kez yaşadım bu durumu. Her ne kadar fanatik olsa da, maç boyunca benim tarafımı tutmuştu. Çok şaşırmıştım. Açıkçası takım sevdası çok farklı bir duygu olabilir. Ama sevdiğin, canın olan insandan daha değerli olmamalı. O gün bunu öğrendim.

0|0
    0|0
  • Tam benim sorunum işte
    Ne zaman maç muhabbeti olsa atışıyoruz tabi kalp kırmadan :)

0|0
    1|0
  • Maç esnasında rakip takımın girmiş olduğu pozisyonlara sevinmesinin yarattığı psikolojik baskı :) bu fena işte

0|0
    0|0
  • Gol yediginde takimi bana laf sokmasi tuhaf olurdu ;)

1|0
    1|0
  • ben derbilerde maç ne olur diye bana sorulunca; beraberlik bizim için mükemmel sonuç ama kaybederiz diyorum maç başlamadan; yenilince hiç polemik çıkmıyor; bizim takım kazanınca bu takımı dahi yenemediniz; sizde iş yok diye altan altan dalga geçiyorum; bozuluyor ama ses çıkaramıyor :D

0|0
    0|0
  • Ben onu öyle kabul etmişim ne yaparsa #Kabulüm ;) Ama ''Maç esnasında rakip takımın girmiş olduğu pozisyonlara sevinmesinin yarattığı psikolojik baskı'' yı işaretledim :D

0|0
    0|0
  • Böyle birşey söz konusu dahi olamaz.
    Sevgilim Sakaryasorlu olacak ben Kocaelisporlu;
    taraftar yasağı olmasa stadta olurum.
    Olaki sevgilim var ve rakip takım taraftarı varsayalım.
    Arkadaslarla maç izlerim tribün kapalı ve yasaksa.
    Ki hadi o da olmadı başbaşa kaldık, ağzını dahi açamaz; mumkunati yok.
    Körfez sevgisi aağır basar yani ;)

0|0
    0|0
  • Kendi tuttuğum takım, sevgilimin takımına yenilirse çileden çıkmam sonuçta spor ve müsabaka. Kazanmakta var, kaybetmekte.

0|0
    0|0
  • Benim gayet sessiz sakin maç izlemişliğim olmuştur rakip takımı tutan eski sevgilimle.

1|0
    0|0
  • Hemen hemen hepsi

0|0
    0|0
  • Hiç sorun değil önemli olan kalpler kırılmasın

0|0
    0|0
  • A şıkkı

0|0
    0|0
  • b şıkkı cok acıklayıcı.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kişi istediği takımı tutabilir. Ben takım tutuyorum ama maclarını izlemem o yuzden sıkıntı yok..

0|1
    0|0
  • Öyle bir ihtimal yok. Benim kız arkadaşımsa eğer geçmişi için töbe edecek Fenerbahçe formasını giyecek gelip tıpış tıpış dizimin dibinde maçını izlyecek...

0|0
    2|0
  • B şıkkı.

0|0
    0|0
  • C dedim

0|0
    0|0
  • Bu yaşıma kadar hep fenerli kızlarla ilişki yaşadım. Genelde Galatasaraylı yaptım. Bir tane beşiktaşlı vardı onu döndürememiştim. Ayrıldıydık. Ama zıt 2 takımlı sevgili olarak maç izlemek garip olurdu heralde düşünemiyorum.

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi benim sinir küpü olmama neden ki!
    - Beşiktaş'lı olmayan bir manita ile zaten düşünemiyorum..

0|0
    0|0
  • F şıkkı Hepsi diyorum Kenan bey.

0|0
    0|0
  • A dedim Patron.

0|0
    0|0
  • aşırıya kaçarsa acısını ondan çıkartırım öyle veya böyle takımın atamadığı bütün golleri ona atarım en sonunda benim takımı tutmak zorunda kalır :-)

0|0
    0|0
  • İddiayı kaybetme endişesi.

0|0
    0|0
  • eğer maçı onlar kazandıysa kesin susmaz onun azını çek işin yoksa

0|0
    0|0
  • B dedim

0|0
    0|0
  • Maçtan önce girdiğimiz iddiayı kaybetme endişesi..

0|0
    0|0
  • Hiçbiri beni sinirlendirmez ondan kıymetli değil ama sinirini benden çıkarmaya çalışması beni kızdırır...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 49

• Gol atınca ne oldu diye laf atması..

0|0
    0|0
  • El ele izleriz ve asla gol yerlerse dalga geçmem iddiaya girmem saygı duyarım ben Beşiktaş o Galatasaraylı :)

0|0
    0|0
  • Takımım onun takımıyla oynarken gol artıklarından sevinmek için bana sarılmaya kalkması olurdu heralde en sinir eden şey.

0|0
    0|0
  • A didim.

0|1
    0|0
  • D Kesinlikle. Maç esnasında kendi takımının yakaladığı fırsatlara hadi oğlum evett oğlum vurr falan gibi sevinirken, bu durum beni gerebilir. Zaten hiç karşı takımdan erkek arkadaşım olmadı ama fikir olarak bu daha yakın geldi :)

0|0
    0|0
  • Öyle birisinin olması imkansız :D ama dusunecek olursam hepsi :D

0|0
    0|0
  • Bence tatlı bir geceye dönüşebilir :D

0|0
    0|0
  • takım tutmuyorum ama tutsaydım da beni çileden çıkarabilecek bir durum olmazdı , sadece onun sevinmesine sevinirdim :) sonuçta altı üstü bir oyun

0|0
    0|0
  • bırak artık şu takımı gel beni takımı tut diye baskı yapması olabilir. erkekler genelde böyle baskılar yapıyor

0|0
    0|0
  • Rakip takima gonul vermis sevgilim yok cok sukur

0|0
    0|0
  • A dır herhalde

0|0
    0|0
  • Tutsun sorun değil... Saygısı yoksa bana kendi kendine de tutabilir... Çünkü ben dangalak ve fanatik yorumlar, sataşmalar yapmam...

0|0
    0|0
  • b şıkkı

0|0
    0|0
  • Yaşamışlığım var! Fanatik olduğum için bizim her gol yememizde o da kafasına bir şeyler yemek zorunda kalmıştı. Ne yapacaksın?

0|0
    0|0
  • Kimse dalgaya gelmek istemiyor :)

0|0
    0|0
  • B dedim

0|0
    0|0
  • o iğrenç formayla yanımda dolasması, takımı yenince pis pis sırıtması ve yanlıs bir harekette bizim takıma laf söylemesi beni çileden çıkarır.

0|0
    0|0
  • Rahatça küfredememek :D

0|1
    0|0
  • Gereksiz 😥

0|0
    0|0
  • A şıkkı galatasaray için geçerli neyse ki galatasaraylı sevgilim olmadı. B diyim ben

0|0
    0|0
  • Farklı takımı tutması sorun değil 😊 ama ben her türlü ezerim zaten

0|0
    0|0
  • dalga geçme olayı :/

0|0
    0|0
  • Neyleyim SİYAH dediğimde BEYAZ demeyen sevgiliyi...

1|0
    1|0
  • A şıkkı

0|0
    0|0
  • Tum gun dalga gecmeleri

0|0
    0|0
  • gelecekteki eşim real madrid fanı oluyormuş -kabus gibi-

0|0
    0|0
  • Rakip takımı tutması zaten yeterli sebep olurdu.

0|0
    0|0
  • rekabeti severim ama centilmenlikten yanayım

0|0
    0|0
  • Psikolojik baskı. Hele ki sevgilin fenerliyse :@

0|0
    0|0
  • Hepsi.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam