Niye bütün talihsizlikler beni buluyor?

Ciddi söylüyorum her şeyin normal gittiği bir gün görmemişimdir. Örneğin bugün eve gelirken l eteğimin söküldüğünü farketmedim baktım arkamdan mavi bir ip geliyor resmen yol çizmişim. Sonra hemen toparladım bir şekilde, taksiye binecektim durağa geldim. 3 ergen kız (18 yaşlarında) oo karşim okuldan çıkmışız geziyoruz heee dedi. boşver dedim kendime yoluma devam ettim yerde çamur vardı çamura bastım ayağım kaydı yere yapıştım millet koştu kalkmama yardım etti bu arada ben kızarmışım bayağı. direkt taksiye atlayıp eve gittim

bunlar daha ne kii benim her günüm beterleriyle geçiyor size belediye otobüsü anılarımı anlatsam şok olursunuz.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü her an yeni bir günde yine başına birşeyler geleceğine inanarak ve yine birşeylerin ters gideceğine inanarak kendini hayata hazırlıyorsun ve attğın adımın her zerresinin hesabını tutuma yoluna gidiyorsun günün hangi saatinde hangi dakikasında neredeyken nereye gitmeye teşebbüs ettiğini ve o anda hangi aksiliklerin ortaya çıktığını bile hatırlamak istiyorsun ve bu yönde bir rota çizisyorsun.Sorun hayatta değil sende.Bilinaltın hep bu hareket-inanç-teşebbüs-zan-gibi şeylerle dolu.Attığın her adımın hesabını tutma düşüncesinden vazgeç.Mesal bu gece yatacaksın ve beyin sen uykudayken ilk 20 dakikada güncel olan fakat işe yaramayn görüntü ve bilgileri aklından temizleyecek fakat senin beynin gündelik hayatında temzilenmesi gerekenleri temizlemek yerine depoluyor ve sabah olunca yine her zamanki terslikler aklına geliyor ve yine herşeyin her zaman olduğu gibi ters gideceğine inanarak güne başladığın için bu döngü sürekli böyle sürüp gidiyor.Kendini ve bilinçaltını değiştir ve yolda yürürken yada iş yaparken yada birşeyler planlarken yine birşeylerin ters gideceğine inanmaktan vazgeç ve herşeyi hatırlama ve hafızanda toplama alışkanlığından vazgeçmeye bak en kısa sürede.Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • teşekkürler nasıl hafızamda toplama alışkanlığndan vazgçeeceğim?

• Gece yatacaksın.Sabah kaltığında günün çok güzel olacağına inanarak başlamalısın ve bilinçaltına bugün benim özel günüm bugün çok mutlu olacağım kimse moralimi bozamayacak hiç birşey ters gitmeyecek kimse benimle alay edemeyecek talihsizlik diye birşey yok sözlerini çok hatırlamalı ve bilinçaltına bu sözleri depolamalı ve bu şekilde hareket etmelisin ve inanmalısın.

• çok teşekkür ederim böyle işlerle çok uğraşıyorum telkin cdler falan filan.

Erkekler Ne Diyor 10

• biraz da kısmet

0|0
    0|0
  • belediye otobüsü anıların çok sıkıntılı değilse zevkle okumak istiyorum :)

millet sabahtan beridir tutturmuş 12.12.12 sorular yorumlar. sinirden ağlamak istedim. 12.12 tarihinde arabama çarpıyorlar. canımdan parça olan yeğenimin hastalığı ile boğuşuyoruz yetmezmiş gibi sevdiğim kız görmeye tahammül edemediğini ara vermek istediğini söylüyor. kendimle karşılaştırınca seninkiler sıradan kaldı güzel kardeşim.

0|0
    0|0
  • Lucky diye bi film vardı senin tersin rolünde ismini hatırlayamadım :P

0|0
    0|0
  • insanın aklında ki ne ise başına o geliyor bu bir gerçek o yüzden olumsuz düşünmeyi bırakmalısın bu arada otobüs maceralarını sabırsızlıkla bekliyorum

0|0
    0|0
  • hayret bişi göz var senin uzerinde bu normal diyil yada sakarsın bnce annene söle sana bi nazar duassı veya baska bişi okussun

0|0
    0|0
  • anlat bakalımm

0|0
    0|0
  • hepimiz bi agızdan sana. sakarsın demekle yetiniyorz... =)

0|0
    0|0
  • ilk önce düşüncelerini değiştir

0|0
    0|0
  • bahtsız bir bedevisin bence..

0|0
    0|0

• Üzüldüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nazar var okut kendını.bugun bende düşüyordum malın bırı muz parcası atmıs yere gormedım az kalsın yere yapışacaktım sallandım ama yapışmadım:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...