Bir şeyi alıp kasadan geçirdikten sonra çok pahalı olduğunu öğrenip bırakamayanlardan mısınız?

Bir şeyi alıp kasadan geçirdikten sonra çok pahalı olduğunu öğrenip sırf kuul görünmek için bırakmadığınız oldu mu? Yada benzeri bir şey. Yada gurur yapmayıp bırakır mısınız? Bir de bırakılmayanlar var tabii. Güne 1-0 önde başlamak için sabahın yedi buçuğunda fön çektirdim. Sonra fiyatı bir öğrendim 15 lira. Tabi ben fönü almıyorum da diyemiyorsunuz. Sonuç olarak yine 1-0 yenik başladım.

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Aynı fön olayı benim de başıma geldi. Bi' fön 20 lira olur mu ya :( Bi' de 2-3 yıl önce yani.

En son bu yaz ayakkabı alırken kendimi kaybetmişim direkt kredi kartını uzatıp ödedim. sonra yaşadığım pişmanlığı anlatamam. Ondan sonra kartlarımı kırdım zaten.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• karizmayı çizdirmek yerine cebimi boşaltırım :)

0|0
    0|0
  • bakmadan almam farkımız burda kızlardan

0|0
    1|0
  • Hiç üşenmem ne olursa olsun kasada fikrimi değiştirmiş bile olsam bırakırım affetmem

0|0
    0|0
  • bende berber şakir amcaya gittim beni beleş maküçturbo üçlü pıçakla sakal tıraşı etti 3-0 önde başladım sen 0-1 gerideysen ozaman bensende 4-0 mhp nin 40 yılı kutlu olsun.

1|0
    0|0
  • ben bırakırım

0|0
    0|0
  • fiyatına bakmadan almam böyle bir durumla hiç karşılaşmadım ama kasada farklı fiyat çıkan oldu ısrarla yanlış olduğunu söylemişim ve haklı çıkmışımdır hep. yanılmam hesap kitabım da kuvvetlidir

0|0
    0|0
  • fiyatına bakarım aldığım şeylerin etikette değişiklik yapıp güncellemedilerse yine bırakmam ama geribildirimde bulunurum rahatsız olduğumu anlasınlar

0|0
    0|0
  • kasadan geçmeden önce mutlaka bakarım. ama yinede cevaplayalım. ürünü iptal edeceksin form dolduracaksın imza atacaksın çok teferruatı var. uğraşamam

0|0
    0|0
  • 1.5 liralık ürüne 12 lira vermiştim ama onların mallığıydı biraz rafları karıştırmışlar kasadan geçtikten sonrada bozuntuya vermedim ama sinir olmuştum biraz :)

0|0
    0|0
  • fön 15 lira mı? oha

0|0
    0|0
    • Fön dediğim de düzleştirdi sadece bir olayı da yok. Verdim ciddi ciddi :/

• Tabi gitmem. Benim kuaförüm 10 liraya kesiyor ve onların çektiği fönüde bedava çekiyor :)

• Yapmaaa.planlarım suya düştü :/

• Ne alacaksam hizmet ya mal fark etmez, ilk önce fiyatını öğrendiğim için başıma gelmeyecek hadise.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Fiyatını sormadan almam hiçbir şeyi...

0|0
    0|0
  • başıma geldi. evet bırakamdım :D

0|0
    0|0
  • aynı sey benımde basıma geldı trabzonda kuafore gıttım ılk haftam kesım+fon olacak dedım kestı ve fon cektı 30 lıra demez mı kesım ne kadar dedım 25 dedı neye ugradıgımı sasırdım gıttım parama kıyıp duzlestırıcı alldım rahatım artık :)

0|0
    0|0
  • birakırım, ayıp mayıp umrumda olmaz, tek ayıp bu değil ya... tek gurur yapacağım mesele de bu değil. sonuç olarak almam.

0|0
    0|0
  • ne alsam fiyatını hesaplayarak alırım toplu alışveriş yaparken zor oluyor ama olsun bilelim de biz nolur nolmaz

0|0
    0|0
  • Kuul görünmekten değil de geri vermek ayıp diye mecbur almış bulunuyorum..Dikkat etmemenin cezasını bir şekilde ödemek lazım değil mi.. :)

0|0
    0|0
  • Bir şeyi alırken fiyatını öğrenerek alırım..

Eğer fiyatta daha sonradan değişiklik olmuşsa ve fiyat değiştirilmemiş ise fırça atmadan duramam.Sonuç olarak geri bırakırım.Para *ıçmıyorum..

0|0
    0|0
  • :):)

0|0
    0|0
  • Dün aynı şeyi yaşadık sevgilimle :) %50 indirimli zannediyorduk eldivenleri meğersem 50 liraymış almak zorunda kaldı :D

0|0
    0|0
  • Yok ya pahalıysa, param çıkmıyorsa gider yerine bırakırım yok karizma çizilecekmiş bilmem ne hiç düşünmem sonuçta o insanları hayatımda bir kere göreceğim olmayan şeyimdeler.

0|0
    0|0
    • belki içlerinde tekrar göreceğin seni takip edenler de vardır :D

• fönü kasada bırakamazsın tabi :D

hiç çekinmem, ürünü alacağım yoksa bırakırım kasada

insanların 2 saniyelik algısı için öyle numaralara gerek yok bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...