Basketbol antrenörleri veya basketbol geçmişi olanlar yardımcı olabilir mi?

Minik takım için eğitsel oyunlara ihtiyacım var. Yaşlarından dolayı antrenman esnasında çabuk sıkılabiliyorlar, dikkatlerinin dağılmaması için sık sık değişiklik yapmak zorundayım. Zamanında sizlerin hoşunuza giden veya şu an antrenörlük hayatınızda kullandığınız eğitsel oyunlar nelerdir?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi ne desek olmaz biraz da o grubun nelerden hoşlandığı ile alakalı ödüllü bir şeyler yapılabilir ilk 3 girenlere şu şu diye küçük çikolata tarzı şey bile etkili bir yöntem olabilir yaşları kaç ki?

0|1
    0|0
    • Takımın yaş aralığı şu an 8-10 yaş. Özel turnuvalar ile gelişim sağlamaya çalışıyoruz. Antrenman içeriği ise motorik özelliklerin ve koordinasyon gelişimine yönelik eğitsel oyunlara dayalı oluyor. Ödülllü yarışmalar olmasına rağmen bazen antrenman sonlarına doğru dikkatler dağılmış oluyor. Yaşla da alakalı tabi onun farkındayım. Bu konuyu açmaktaki sebebim bilmediğim drilleri öğrenmek, birikim kazanmak amaçlı denebilir.

• ben baskete 15 yaşında başladığım için hiç problem yoktu bizim yaşlarımızda:) seninkiler çok küçük bilemiyorsun ki mantık yürütmeye çalışıyorsun umarım başarılı olursun taktiklerinle Allah kolaylık versin.

• ben başladığımda da deli gibi sağ turnike çalıştık başka bir şey yoktu. Büyük takımlarda tecrübeliyim de minik takım kasıyor beni de :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Pas çeşitlerini ve top surmeyi yarışma şeklinde yaptırabilirsin

0|1
    0|0
  • Zor bir yaş grubunu almıssın üzerine kardeşim kolay gelsin

0|1
    0|0
    • bir de zengin çocuğu hepsi baya şımarıklar. basketbol sevgisi işte katlanıyoruz her şeye :)

• Burada yok bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...