Dövüş sporları hakkında düşünceleriniz neler?

dövüş sporları ile aranız nasıl hangi spor dalını niçin seversiniz nasıl çalışma yöntemi ile çalışırsınız nelere dikkat edersiniz iyi akşamlar bütün kalbinin güzelliği yüzüne vuran insanlarım

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• kalbinin güzelliği diline vuran hızırım ,bence en mükemmel savunma sporu Aikido

0|0
    0|0
  • boks güzel birşey.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• beni döven balicileri dövmek için kickboksa yazıldım dün ilk msabakama çok hırslı öfkeli bir yapım var adamı pert ettim dudagım patlamış olmasına ragmen orda öğrendiklerimden sonra kavganın ne kadar basit ve sokakta gereksiz oldugunu anladım ilk kuşagımıda aldım ilk hedefim yaza kadr en az kahverengi kuşagı aşıp murat kazgnın okulunda mma yapıp ordada farkımı ortaya koymak bakarsın ilerde bu işten para bile kazanırım :)

0|0
    0|0
  • Ben genelde dövüşümü yakadan tutup ya kafa atarım yada yumruk atarım zaten attığımda yerden kalkma gibi bir şansı olmadı kimsenin :D

0|0
    0|0
  • hic sevmiyorum ama bakiyordum gürkan özkan dovüsürken

bi spor olarak ben a milli takim oynayinca bakiyor yoksa bakmam

0|0
    0|0
  • Dövüş sporlarından'da dövüş filimlerindende nefret ederim..:) En güzel spor bana göre basketbol,içinde herşey var,zeka,strateji,kondisyon vs..

0|0
    0|0
  • Judo ve tai box su birleştirebilirsen, sokak kavgalarının vazgeçilmez ismi olursun !

0|0
    0|0
    • ben korkarım dövüşmekten :vazgeçilmez boş ver bilinmeyen olmak daha güzel

• taekwando dan-1! 8 senedir yapıyorum ama bana kalırsa en iyisi jeet kune do

0|0
    0|0
  • Muay Thai Hayat Felsefem :)

0|0
    0|0
  • Ip Man filmlerinden sonra wing chun tabiki :D

0|0
    0|0