Arkadaşlar çok önemli bir ödevim var not alacağım yardım edin lütfen

insanlar için haayatı kolaylaştırcak birşey icat etmem lazım zor olmasına gerek yok örnek veriyim mesela bugün arkadaşımızın icadını onayladı üç bölümlü bir şişe olcak bir tarfnda su digrnde başka bir içicek gibi falan isnanın hayatını kolaylaştırcak küçük fikirleri olanlar yazsın lütfen çok önemli

Güncellemeler:
arkadaşlar hocamızın verdiği bazı örnekler ve bir arkadaşımızın bulduğu icatları yzıyim ilk hocanın söyledikleri

1. bazı insanlar mısır yiyemedikleri için bardk mısır çıkarıldı bu örneği verdi

2. üç bölümlü bir şişe olcak birinde su diğerinde meyve suyu diğerinde başka birşey gibi.

arkadaşımın bulduğuda şu hoca çok beğendi.

1. perde olucak bu perde 3 iğşlemi biren görücek hem eve koku yaycak hem ısıtıcak hemde ışık vericek

perdeyi dikicek snra ona kkulu bitkiler varya onları koyucak gibi

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|0
    • yapılmış şeyler bbunlar

• teşşekür ederim

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• arkadaşın tahtakalede gezerken görmüş almış getirmiş günde 4 saat çalışan öğretmende bunu icat saymış bunu vaybe :)

0|0
    1|0
  • odadaki tozu tamamen çeken bir makine icat et. süpürge gibi olmasın

0|0
    0|0
  • spagetti döndürme makinesi icat et

0|0
    0|0
  • bir kürdana yuvarlak bi karton tak, kürdanı karton dönecek şekilde sabitle, kartonun üzerinde renk şeritleri olsun. Döndürdükçe insanlar bakıp hayal kursun rahatlasın, stres atsın :P Her eve lazım ^^

0|0
    0|0
  • telefonum akküsü cabuk bitiyor ben bunun aküsünü sarki dinleyince 2-3 saate tüketiyorum

sen bir harekettten geri sarj edilen akku bul

0|0
    1|1
  • Benim ilkokuldaiki bolumlu saat seklinde mataram vardi bir tarafina nesquik vb koyardi valide. Aslinda mataralik bir durum yoktu okuld yemek beslenme vb vardi da iste hevesle goturuyorduk. Demekki daha once bulunmus dusunulmus seyleri de yapabiliyorsun. O zaman bence uzaktan kumandali oda avizesi falan yaz.yatarken kitap okurken uyku gelince kalkip.sondurmek dert. Masa, komidin lambasi sevmeyenlere buyuk yarari var

0|0
    0|0
    • bunun icadı var ama yapılmamıs birşey

• açılamayı okudunmu onun gibi şeyler :(

• Tamam kumandali avize iste ne guzel :(

• insanların hayatını zorlaştıran şeyleri bulup buna göre.. çözümler bulmasın.. mesela hayatını neler zorlaştırıyor..

0|0
    0|0
  • napcan sen bunu okul projenmi var?

0|0
    0|0
  • Düşünceye duyarlı kumanda iyi olurdu :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• özürlülerin tekerlekli sandalyeleriyle kaldırıma çıkmasını kolaylaştıracak bir şey mesela kendilerinin kontrol edebileceği bir yapay bir rampa gibi bişi

0|0
    0|0
    • bunu söylemiştim icadını nasıl yapıcağımızı kararlaştıramadık zor oldğu için

• tamam yazıyorum kağda sorucam :) teşekkür ederim

Yükleniyor...