Bir süre önce sevdiğim çocuğa ondan hoşlandığımı söyledim

ona açılmak 1 senemi aldı.Hiç tanımıyordum onu o da beni.Ben açıldım fakat cevabı olumsuz oldu ardından yanında sürekli gördüğüm bir kız var sürekli onunla takılır zaten.Ben çocukla konustum kız ters ters bakıyor,yolda gördüğünde poşetleri yere bırakıp ben geçene kadar tip tip baktı.Bugün de tesadüfen çocugun önünden geçiyordum bir arkadasımla kız hemen koştura koştura geldi hemen çocugun yanına oturdu.Olur ya hani benim bu der gibi.Hayatında kimse yok sevdiğim çocugun ama o kızla yakın arkadas sizce bu ne anlama geliyor?O kızın gerçek yüzünü nasıl gösterebilirim ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• o değilde sanki çocuk ona açıldığını kıza yumurtlamış gibi .

0|0
    0|0
  • sen hiç hayvanlarla ılgılı çekılmış belgesel ızledın mı kızın hareketlerı sana şunu ıfade edıyor burası benım bölgem yaklaşma demek :D

0|0
    0|0
    • hayvanlar yapar öyle

• kızda sana onu demek ıstemıs ıste bı orneklke anlatmak ıstedım yanı çocuk da ıstememıs zaten unut gıtsın :D

• Gerçek yüzü ne ki? mücadele edecen ^^

0|0
    0|0
  • açığını yakalayarak

0|0
    0|1
  • Kız akıllı sanamı kaptıracak lan sevdiğini terbiyesizlik sende.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çocuğun cevabı zaten olumsuz olmuş, dolayısıyla kızın gerçek yüzünü göstermenin yolu yok. O kız çocuğa ilgi duyuyor belli ki.

0|0
    0|0
    • hayatında kimseyi istemiyormuş benden önce giden bütün kızları da geri çevirmiş.O yanındaki kız seviyor

Yükleniyor...