Sporla ilgilenen arkadaşlar bir bakabilir mi?

bu videoyu haftanın 5 günü yapsam kaslarım zarar görür mü? 2 kiloluk ağırlıklarla?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bakmadım ama ağır bişeyse 2 ya da 3 gün aralıklarla yapılmasını tavsiye ederim. Kas Güçsüz kalıp incelmeye gidebilir ya da proteinden güç harcayıp ağrılar başlayabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Önce ısınma hareketlerinde bulun herzaman kilo ve boy oranının hesabını çıkar ve zamanlamalı olarak yap atıyorum bugün yap yarın bu hareketleri yap bir ertesi gun agirlik calisma... ama isinma hareketlerini herzaman yap.

0|0
    0|0
  • Fitness spor geçmişin yoksa haftayı ikiye bölüp 1 gün antreman 1 gün dinlenme şeklinde yapabilirsin, yeteri kadar protein ve karbonhidrat alımına dikkat et

0|0
    0|0
  • bısı olmaz yap

0|0
    0|0
  • Görmez çok rahat bir program bu yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Soldaki kız çok tatlı :)

0|0
    0|0
  • Hiç bişey olmaz katkısı da olmaz :)

0|0
    0|0
    • niye olmasın katkısı? saçmalama 5 gün diyorum

• Senin sözüne mi inanıcaz gördüğümüze mi?

• benim karnım iddaa konusu değildi ki. kilo verip veremem senin listeni 3 gün uygulayıp uygulayamamamdı iddaa konusu. karnımın sarkmaması konusunda senı neden ıkna etmem gerekiyo?

Kızlar Ne Diyor 2

• Her gun yapmak iyi degil spor hocasi soylemisti birgun aralikli yap.

0|0
    0|0
  • O ne ki ben 5 kg ile yapıyorum :D Hiç bir şey olmaz ama sen yinede set sayılarını yavaş yavaş arttır mesela ilk hafta 3x10 yaparsın. (O an için 10 tane sana çok az gelebilir mesela 10 tane yaparsın yorulmazsın daha fazla yapmak istersin. Ama sen orada bırak çünkü o an bir şey hissetmezsin acısı sonradan çıkar.) Sonra harekete alışınca 3x15 yaparsın sonra belki 3x20 bu şekilde vücudunu yavaş yavaş alıştırırsan kaslarında çok ağrı olmaz.

0|0
    0|0
    • İki elinde 5 kiloyla yapamazsın ama. Bu videodaki hareketler seri

• Bu hareketleri 5 kiloyla yapma da :D

• bir şey olmaz ya yavaşça yapınca

Yükleniyor...