Nişanlımın abisi çok hoşuma gidiyor.

Gizli Üye
Uzun süredir nişanlıyım ve nişanlıma aşığım ama abisini gördüğümde , konuştuğumda kalbimin atışının hızlandığını fark ediyorum abisini başka kızlarla konuşurken gördüğümde çok kıskanıyorum nişanlıma böyle delicesine aşıkken onun abisine karşı niye böyle hissediyorum hiç bilmiyorum ne yapmalıyım ? :(
Güncellemeler
+1 yıl
Nişanlımın abisiyle ilişki falan yaşamıyorum yapmam da asla azınızdan çıkanı kulağınız duysun yaptığımın iyi bişey olmadığını bende biliyorum ama herşeyden önce ben bir kızım yazdıklarınıza dikkat edin
Nişanlımın abisi çok hoşuma gidiyor.