Nişanlımın abisi çok hoşuma gidiyor.

Uzun süredir nişanlıyım ve nişanlıma aşığım ama abisini gördüğümde , konuştuğumda kalbimin atışının hızlandığını fark ediyorum abisini başka kızlarla konuşurken gördüğümde çok kıskanıyorum nişanlıma böyle delicesine aşıkken onun abisine karşı niye böyle hissediyorum hiç bilmiyorum ne yapmalıyım ? :(

Güncellemeler:
Nişanlımın abisiyle ilişki falan yaşamıyorum yapmam da asla azınızdan çıkanı kulağınız duysun yaptığımın iyi bişey olmadığını bende biliyorum ama herşeyden önce ben bir kızım yazdıklarınıza dikkat edin

0|0
15|32

En İyi Kız Görüşü

• Bence sen nişanlına aşık değilsin.Aşık olsan söylediklerini başka bir insana karşı hissedemezdin.Bir süre düşün,hislerini iyice tahlil et.Sonrasında da bir karar ver.

Ayrıca burada "kaşar" damgası vuran arkadaşları kınıyorum.Kimin başına ne geleceğini bilemeyiz ki?Siz yarınınızdan,yarın başınıza ne geleceğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz?He şey insan için.

1|2
    2|3
    • Iyi hersey insan icin demek o zaman benim baldiza da kaynama imkanim var ? Baldizin okuldan arkadaslarinida taniyorum onlarinda gideri var ne olsa hersey insan icin kaynar giderim :)

• Aşık olan kızı,*rospu* olarak algılayan embesiller ne diyim size!laftan anlamazsınız ki...

• Bi gonulde iki ask olur mu nisanliymis madem asik degildi neden nisanlandi.

Erkekler Ne Diyor 32

• sana bişey derdim de dua et siteden atılmaktan korkuyorum kendinden utanmalıssın bu senin elinde olan bişi sen sadce nişanlına odaklanmalıssın yalnıs yaptıgını bile bile ondan hoslanıyorum diyossun dvm et sonun acı cekmek olur erkekler cok cabuk anlar nişanlın fark ederse seni yutar

0|2
    1|0
  • sonra kadına niye şiddet uygulanıyoo diyosunuz ... ahaa şelik 1A

0|2
    1|0
  • Sana senin, ailenin, nişanlının ve ailesinin selameti açısından tek bir tavsiyede bulunacağım;

Lütfen kimsenin aile huzuruna kast etme, bu kadar insanın hayatını zehir etme ve "nişanlından ivedilikle ayrıl.."

Vesselam..

0|1
    1|0
  • Sonra dıyolar kadınlardan nasıl soğuyosun.?

-barı nişanlıma aşığım deme. Sen bu konuyu bu kadr onemseyıp sorduguna gore nışanlı dıye bıse kalmamış kı yuzuk taşısan ne yazar.

1|1
    1|0
  • allahım yarabbim biz nereye gidiyorz şu 21 aralığın alameti mi bunlar :D la nişanln duysa bunu gıder agbı kardeş kavgası ölüm bile çıkar sen manykmsn şmdi ayrılsan nişnlndan gidip ona şey etsen yne olmaz:d nişnlnla kalsan evlncen etcen o agbisi gelcek evınıze falan yanlş bişi yaparsn başn belaya girer allah yardmcın olsn

0|1
    0|0
  • Cinayet sebebi :)

0|0
    1|0
  • tipik kuzey güney sendromu?

0|0
    1|0
  • :) bi sus ya hala bide nişanlıma böyle delice aşıkken deme bari aşk bi çeşittir 50 değil sen nişanlına aşık değilsin sadece bunu kendine söylemeye cesaretin yok .

0|1
    0|0
  • şimdiden gazete manşeti belli kardeş dehşeti

1|2
    1|0
  • bu kızlara ne oluyor ? bu nasıl sapıklıkdır.nısanlın varken abısıne sulanmak? töbe allahım sana gelıyorum

0|1
    1|0
  • Nişanlına aşkın bitmiş,abisine başlamış..eh!bu kadar uzun nişanlı kalırsanız,normaldir..ama abisine aşkın uzunca süre devam edebilir..tabi belli etmez karşılıksız kalırsa..ayartmaya çalışırsan bişey diyemem..yada abisi anlayıp kardeşine şerefsizlik yaparsa...olacakları bilemeyiz ama çapraşık bir durum...

0|0
    0|0
  • baldızz hele bir çay koy içelim.

0|0
    1|0
  • karakter ve namus fakiri olduğundandır...

0|1
    1|0
  • Nisanlini sevmiyorsun asik falanda degilsin ogle oldugunu saniyorsun ama sadece ileri derece hoslanoyorsun.asil abisine asiksin.nadil oldu bilmem ama sende birden cok kisiye karsi birseyler hissedenlerdensin.sana ne desem olmaz.en guzeli allah yardimcin olsun demek.

0|0
    0|0
  • Gecen gun askere giden sevgilisinin arkadasi icin "acil yatmam lazim onla" diyen vardi aha al onu vur buna

0|0
    0|0
  • baldız baldan tatldırı . devammmmm

1|0
    2|1
  • gönül bu her yola girer ama emın ol yanlış yol bu duygularına hakım ol yoksa uzulen sen olursun

0|1
    0|0
  • dankek 8kek 2 ayrı lezzet bir arada seçim yapmana gerenk yok :)

0|0
    1|0
  • Bir ona bir buna.. "Aile boyu alın karlı çıkın.."

1|2
    0|0
  • Ben bu abi kardes yerinde olcam sabah aksam sirayla gomerdim bu hatuna sonra da haydi sokaga. Hakediyo abi

0|1
    0|0
  • OHAA ozaman sen yanlis kisiyle nisaanlanmisin?!

bence sen at nisani kardesi kardese düsürme gercekten agir duygular olusuyorsa

0|1
    0|0
  • nişanlına aşık değilsin o iş bitmiş .

1|1
    0|0
  • emin misin aşık olduğuna..aşık olan insan böyle şeyler hissetmez

0|0
    0|0
  • eee bu kadar tv dizisi seyredersen sonunda sende marjinal olursu be güzelim

1|0
    0|0
  • Kayinbilader baldan tatlidir

0|1
    0|0
  • Sonra niye kardeş abisini vurdu.

0|1
    0|0
  • hmm tehlikeli olabilir

0|0
    0|0
  • Ask-i memnuya cevirdin bacim burayi :)

0|0
    0|0
  • Amk sonra katil oldu diye kötülerler

1|1
    1|0
  • ayrıl mutlu değilsen yoksa ilerde soru olur dikkat et zina plus kart kazanmayasın .

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 14

• işin zor. değişik düşünceleri aklından çıkarmalısın :/

1|0
    0|0
  • Bu yaptığın doğru değil,nişanlına yazık değil mi güzel kardeşim;masum duygularla seni severken o sen neden kirli hayallere dalıyorsun?

Ya edebini koru,ya ayrıl ondan.Gizli düşüncen bile olsa vicdanın da Allah da şahit buna.İstersen umursamazsın,biliyorsun.

0|1
    1|1
  • bence ayrıl boyle mutlu olamazsın

0|1
    1|1
  • Nişanlına beslediğin duygulardan emin değilsin ya da aşkın ne demek olduğunu bilmiyorsun ya da abisine duyduğun ilgi sadece hayranlık...

1|1
    1|1
  • bu ahlak adap namus nereye gidio böle mayaların kehanetlerine inanmam ama harbiden kıyametin kopması yakındır söleyim

0|2
    1|0
  • ya havle vela kuvvet,allahim sen aklimiza mukaet ol bizi dogru yoldan ayirma allahim ,aminn

1|1
    1|1
  • abisiyle de nişanlan

0|0
    1|1
  • Olmaz böyle evlenince nişanlının abisiyle sürekli bir arada olursunuz ve hiç hoş olmaz bence yol yakınken btir bu işi çünkü sen nişanlını sevmiyorsun

0|0
    0|0
  • evlenme nisanlinla yol yakinken ayril evlenirsen eminim kardesiylede yatarsin senin yüzünden biri hapse biri mezara gider

0|2
    0|0
  • bence abisinden hoşlanıyorsun

0|1
    1|1
  • gurup.

0|0
    3|0
  • çok kaşar görmüştüm duymustum ama bu kadarıda fazlaa

0|3
    2|1
  • bence öyle bi hataya düşme canım

0|0
    0|1
  • şizofrenmiisin ya ne kadar miğde bulandırıcı nişanlına acıdım .

2|4
    2|1
Yükleniyor...