Bana bir squat eğitmeni lazım, buralarda var mıdır?

1.62 boya 50 kiloyum.Ölçülerim 86-65-95. Belimi biraz daha inceltip kalçamı ve basenimi sıkılaştırmak istiyorum. Squat yapan ya da donanımlı bilgiye sahip olan birini arıyorum. Nerden, nasıl, hangi şartlarda başlamalıyım? Ve ne kadar zamanda gözle görülür bir sonuç elde edebilirim?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• temelden baslıcaksan evde baslamalısın cunku squat formunu yakalaman lazım ondan sonra agırlıklı squat yaparsın sana tavsiyem sabah kalkıp glikojen depoları bosken bir 45 dk yuruyus sonrası squat ya da biraz zor seversen jumping squat yanınada lunge hareketini ekliyebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vardır belki

0|0
    0|0
  • personal trainer ım florya basınköyde aylık 100 tl ye ne salon ne başka bişey hem squat dışında vücudunun diğer kısımlarınıda forma sokarsın tabi tercih senin :)

0|0
    0|0
  • Var tabi ben :)

0|0
    0|0
  • Ankarada bildiğim var gerçi bikaç sene önceydi

0|0
    0|0
    • Ankara bana çok uzak dostum 😞

• 95 se senin basen zaten squatli gibidir ☺️☺️☺️

0|0
    0|0
    • Yaaa evet aslında dolgun ve çıkık bir kalçam var ama yeterince sıkı değil. Ben sıkılaştırmak istiyorum

• Yürürken sallansın istemiyorum. Daha sık ve fit durmalı

• Salloyomu sallanmiyorlardir ki seninkilerr😋😋

• spor salonuna gidiyormusun?

0|0
    0|0
    • Hayır. Gitmek istiyorum. Ama nerden başlamalıyım bilmiyorum

• spor salonuna git ve ordaki hoca ile konuş burdan olmaz yanlış bilgi verebilirler ve squat zor bir hareketter kafana göre yapma

• haklısın

• Birazdan abazaların hepsi hoca olur

0|0
    0|1
  • ben iyi eğitirim. tecrübeliyim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• squatın bele bir etkisi var mı ki? genelde kalça ve basen için yapıyorlar.

1|0
    0|0
    • Belimi ayrıyeten inceltip squatla kalçamı toparlamak istiyorum

• anladım. ebru şallı nın videoları var içinde squat hareketlerinin de olduğu bel basen kalça videoları. hatta geçen 15 günde 2 beden incelin diye bir videosunu gördüm ama cidden o kadar etkili mi bilmem

• bel deadlift yapılıyor

• mesaj at benim bildiğim biri var ama sana uyarmı bilmem

0|0
    0|0
  • http://hizliresim.com/GYl4RV bu yardımcı olur sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...