Podolski ve Huntelaar Galatasaraya Gelirse Galatasarayda Hangi Futbolcular Yedek Kalır? Ve Nasıl Bir Sistem Oluşur?

Podolski sol kanatta oynayacak ama Huntelaar forvette onun arkasındada Sneijder oynayacak bu durumda Burak ne olacak?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Podolski Kemere tatile geldi siz Gs ye geldı sanıyorsunuz :D Gs de o topculrı alacak para yok

Dursun özbek : P. tesi bombalar patlayacak dedi
    Sonra 25 haizran dan sonra patlayacak dedı
    en son 30 haziran sozleşme bitiş tarihi dedi
    simdide 7 temmuza kampa yetıscek dedı

eski sozleşmesi 1.2 milyon € olan sabrıyı 1.8 e yenıleyen yonetim mi alacak yıldız oyuncu guldurmeyın

0|1
    0|0
    • Koçum geldiği zaman gorursun bizde para var merak etme boşunami Şampiyon olduk

• Herkese ibreti alem olsun. Noldu hani Gs alamazdi hahahhaahha
      Yine rezil oldunuz hahaha

• Ses ver ses hahaha

Kızlar Ne Diyor 1

• Gelsinler de o zaman dusunuruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• burakla ıkılı oynayabılır galatasaraya en ıdeal sıstemde 4-4 2 dir zaten.. ayrıca ben buragın hala santrafor oldugunu dusunmuyorum..

0|0
    0|0
    • Bilmem farkindamisin ama Gsde Sneijder diye bir 10 numara yani forvet arkasi oyuncu var

• Bu durumda Burak olmayacak

• dedıgım gıbı santrafor oldugunu dusunmuyorum onun:))

• Hunte gelirse burak sağ açık oynar yasin yedek kalır veya hunte podolski çift forvet oynar yasin solda burak yine sağda oynar bide şöyle bişey var hunte burak çift forvet yaparsa ortadan birini kesmesi lazım 3 lüdefansa döneriz ondan sonra bizi hallaç pamuğu gibi yaparlar hayırlısı olsun yinede :)

0|0
    0|0
  • Burak illa oynayacak diye birşey yok ya yedek kalacak... Ha tabi bu oyuncuların performansına da bağlı Podolski veya Huntelaar belki Pandev gibi olacak şok edecek belkide bizi

0|0
    0|0
  • doğmamış çocuğa don biçiyorsun ikiside geseye gelmez

0|0
    0|0
    • Adam kendisi ben gelmek istiyorum dedi neyin kafasini yasiyon Galatasarayi Fener gibi ezik kulüp sanma Gs her oyuncuyu alir

• İbreti alem olsun. Sizin gibileri kapak yapmak nede guzel

• İnşallah 2 Side gelmez

0|0
    0|0
  • burak'tan Türk futbolu kurtulur

0|0
    0|0
  • Gelsin önce. Hamza hoca ayarlar. Bana göre çift forvet daha başarılı olur

0|0
    0|0
  • iyi olmaz ya

0|0