Kızların hoşuna giden iltifatler neler?

kızlar şu ana kadar çok hoşunuza giden iltifatlar nelerdir ? ama sıradan iltifat değil, hiç bakmadığınız bi erkeğin söylediği iltifatla ondan hoşlanmaya başladığınız ya da hoşlanabileceğiniz iltifatlardan bahsediyorum :) bu konuda hemcinslerimin ne kadar yaratıcı olduklarını merak ediyorum :))

0|0
26|29

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

• kilo mu verdin sen?

3|1
    0|0
  • çok şeker, çok sempatiksin..

0|0
    0|0
  • aya baktım seni gördüm sana baktım ayı gördüm lafı 9 yaşındayken bana çok yaratıcı gelmişti. iltifat olup olmaması ayrı.:D

0|2
    0|0
  • Beni hatun diye çağırması hoşuma gdiyo hem tatlı hem sempatik .d kadınım demesi yıkıyo beni .d Ama bide Cennet kokulum benim demesi varya yelkenler anında suya :D

0|1
    0|0
  • kımse oyle bsey demedı ama bır ınsana gzluk bukadarmı yakısır ı duymam sevındrık edıyoo zaten 16 yıldır takıyom okadard aolsun :)

1|0
    0|0
  • Cok güzelsin,kilo vermissin gibi..

0|1
    0|0
  • iltifat degil gercekleri soyle

w

0|2
    0|1
  • Doğal ol... Prensesime bak yeaaa canım karım benim diyodu bana hep. Karım kelimesi ne bileyim tuhaf ve hoş

0|0
    0|0
    • çiçek alırız begenmezsınız. almayız deger vermıyor bı cıcek bıle almıyor dersınız . napcamızı sasırdık be

• yav bu benim şahsi düşüncem. bana çiçek alınmasını sevmem. ne bileyim kızlarda nesini seviyor anlamış değilim o çiçek solacak yani. sevgisini göstermek istiyorsa çiçek almasın ufak tefek hediyeler alsın. buzdolabı süsü mesela..:)

• sesimin beğenlmesini sevyorum.d

0|1
    0|0
  • "iltifatsa" hoşuma gitmez.

0|0
    0|0
  • genelde kime söylersen söyle vayy bugün çok hoş görünüyorsun de hepsi havaya girer:)

0|0
    0|0
  • "benim ikinci yarimsin "

0|0
    0|0
  • Benim odun kız olsam sana imrenirdim derdi:)

0|1
    0|1
  • wooouuuuww çok sexysin

şaka şaka.

0|0
    0|0
  • söylemem bana özel :(

0|1
    1|2
  • memelerin çok hoş.

0|1
    1|5
  • aşkların en şahanesi dıe açar telefonumu o an dünya durur benim için kocam bi yana dünya bir yana onuuu çk sewiyorum :)

0|0
    0|0
  • başkalarının söylediklerini değil de kendin hoş gördüğün bir yanını söylemen daha etkili olur

0|0
    0|0
  • Sevgilimin sendeki azim inat hırs bende olsa dunyayı yıkardım demesi beni dahada hırslandıryo

0|0
    0|0
  • Yılısık olmadıgı surece itici olmas .yeter eski sevgilim o kadr tatlısn kl Yerim senin ballarını diyip beni kendine mest etmistl

0|1
    0|0
    • ballarını derken ?

• sağlıklı olmak adına yapılan bi uygulamaysa destekliyorum ama bilinçsizce yapılmaması şartıyla :)

• Valla allah ne verdiyse artık :))))

• iltifat edicem diye yılışık yatağa atmak isteyen apaçi gibi görünebilirsin doğal olun ya gereksiz yere iltifat edenlerden direk kaçarım

0|0
    0|0
    • Aynen apacilige vuranlar harbıden o kadar itici oluyorlar ki

• biz 2 yıllk ilişkide senı yerim öperim diynce direk tecavzcü damgası yıyorz arkadaş apaçilern öyle gözkmesı normal:D

• Benden habersiz dışar çıkarsan Bacaklarını kırarım! Şaka yoluyla söylenmiştir, mest etmiştir...

0|4
    0|3
    • herkese işlemez bence heralde kıskanılmayı sevdiğinden bazılarınız hiç haz etmiyo bundan hafif bile olsa

• Kıskanılmak her kızın hoşuna gider kız eğer kıskanılmayı sevmıyorsa sevmıyordur. Bundan kesınlıkle emınım..

• Bana karışması hafif kontrollu olup benı sahiplenmesi. Hangi kız bundan hoşlanmayabilir ki?

0|3
    1|1
  • senin hoşuna giden iltifatlar neler? :D ama sıradan iltifat değil, hiç bakmadığın bi kızın söylediği iltifatla ondan hoşlanmaya başladığın ya da hoşlanabileceğin iltifatlardan bahsediyorum :)

0|0
    0|0
    • empati mi kuruyosun ? :D

• ben söyleyim seks sırasında canımı acıtıyorsun de mest olur normal hayatta falan ise çok güçlüsün gibi şeyler mesala kavanozu yalandan açamayıp sevgiline açtır hemen kendini bi bok sanar bunun gibi...

• bi erkeğe en çok güçlü olduğunu ve yanında kendini güvende hissettiğini hissettiren davranışların(erkek olduğunu) erkeklik egosunu mest eder

• Aşkım gibi saçma sapan şeyler yerine ona tek olduğunu çok önemli olduğunu hissettirebilecein sözler. Mesela bitanem kelimesi çok etkili çünkü örnekleri etrafımda çok arkadaşlarım bu kelimelerden çok hoşalanıyorlar ama farklı birşey olarak ömrüm de işe yarabilir. Bİ erkek arkadaşım ruhum iyi geceler yazmıştı, okadar etkilendimki uyuyamadım bile düşünmekten arkadaşlarıma anlattığımdada hepsi iç geçirmişti :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• iltifat etmeyi hak edecek kişi sayısı oldukça azken, herkesin her gördüğü kıza iltifat etmesi çok hoş bir durum değil.

1|0
    0|0
  • kendilerinde kusur olarak gördükleri her şeye iltifat ederbilirsin ;) ortada olan güzelliği söylersen bu itici gelir.onu zaten herkes söylüyor:))

0|0
    0|0
  • iki dakka gözlerini kaparmısın nolur parıltısından kör olcam dişlerin zaten avuşturtmaya başladı gözlerin iki dakka mola versin büyü yapmaya :)

0|0
    0|0
  • Kızlar iltifat aramaz. Ağzın laf oyunlarına aşina olmalı. İltifat edeceksende doğrudan etme. LAf oyunları çok önemli. Kızlara iyi davranırsan eline geçecek " 0 "

0|0
    0|0
    • en azından anlayan birileri olduğunu bilmekte güzel hissettiriyor :)

• Kız olsam lezbiyen olur yine sana aşık olurdum.

1|1
    0|0
  • hissetmediğimi söyleyemem kötü yönüm.

0|0
    0|0
  • Sen olmayinca kendimi dunyanin gunduz kisminda kaybolmus ay gibi hissediyorum. Sen beni gormesende ben ordayim hep yorungendeyim. Istesende istemesende...yanagima kocaman bi opucuk almistim.:)))))

0|0
    0|0
  • zeki bir hatunsun ?(genelde hepsi kendini zeki zanneder :D )

0|1
    0|0
  • habıre çiçek al .iltıfattan sıkılırlar

0|0
    0|0
    • şu çiçek alma olayını ben bi türlü sevemedim ya. o çiçeği alıyor iki gün sonra solup gidiyor napim ben çiçeği?

• kızları tersledin mi onlara daha çekici daha ulaşılmaz görünüyorsun kardeşim :D bazı kızlarda tabiki

0|0
    0|0
  • Kız senden etkilenmemişse, istersen Dünyanın en güzel iltifatını et, onun gözünde 5 para etmez...

0|1
    0|0
  • bence bazı kelimeler bazı erkekeler gitmiyor ya birisi aşkım der cok hoş durur ağzında biride aşkım der her harfini duymak adeta insana çile gibi gelir o yüzden kendine özgü seçmeli insan kelimeyi mesela ömrüm,yavrum,kadınım,karıcığım gibi...

0|0
    0|0
  • Basitinden şöyle misal şaçını boyamış yakışmamış. Hiç hoşuma gitmedi de, bu bile iltifattır senin onunla ilgilendğini gösterir. Eski rengini istiyorum de.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • iş yeri, ofis, plaza ortamı falansa; hanımefendi, bu haftaki ki son verilere ve gün içersindeki varyasyonların istatistiklerine göre çok hoş bir cinsel organınız var.. diyorum. gayette işe yarıyor :P

0|0
    0|0
  • doğal ol kardeşim,doğal ol.

0|0
    0|0
  • Gördüğün herhang bir değişikliğini öv yeter misal yeni tokan cok yakısmıs de ego atmosfere uçar

0|0
    0|0
  • Ne söyledıgın önemli tabı ama bence ne söylediğinden daha çok nasıl söyledğin daha önemlii :)

0|0
    0|0
  • Seni bilmem ama kokun şart prenses kelimesi ayrıken söylenicek en güzel sözdür bence :)

0|0
    0|0
  • şahanemm minik kuşumm sözlerini seviyolar

0|0
    0|0
  • Klasik olanı : Bu günde her zamanki gibi çok güzelsin:D

0|0
    0|0
  • cadı! derdim...

0|0
    0|0
  • İşin gücün yok kız egosu mu tatmin edicen :D

0|0
    0|0
  • prenses ilk aşamada can alıcı nokta olabiliyor kardeşim :))

0|0
    0|0
  • içinden gelmiyorsa sittir et uğraşma boşuna

0|0
    0|0
  • Hepsi gider ama iltidat erozyonuna karsiyim. Nadir kullanilmali ve mesnetli olmali

0|0
    0|1
  • kısa boylu bir sevgilim vardı, pıstırılmış şahin'im diyordum çok hoşuna giderdi eeheh :)

0|0
    0|0
  • hakaret et onlara...

0|0
    0|0
    • itin g.tüne sok diyosun yani :D

• bu da bi yol tabi ki :) nefretle başlayan aşklar da görüldü

• nefret falan değil kızların beyninde bug var bu konuda dozajında ters davranmak çekim yaratıyo

• en çok memelerinin güzel olduğunu duymaktan hoşlanırlar bunu bilmeden önce birine söylemiştim kızın ağzı kulaklarına vardı bi kucağıma atlamadığı kaldı o kadar mutlu oldu ki anlatamam sonra anladım göğüslerine yapılan iltifat hoşlarına gidiyormuş ama cidden de çok güzellerdi hani =/

0|0
    0|0
Yükleniyor...