Kızların hoşuna giden iltifatler neler?

kızlar şu ana kadar çok hoşunuza giden iltifatlar nelerdir ? ama sıradan iltifat değil, hiç bakmadığınız bi erkeğin söylediği iltifatla ondan hoşlanmaya başladığınız ya da hoşlanabileceğiniz iltifatlardan bahsediyorum :) bu konuda hemcinslerimin ne kadar yaratıcı olduklarını merak ediyorum :))

0|0
2629

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 25

• kilo mu verdin sen?

3|1
    0|0
  • çok şeker, çok sempatiksin..

0|0
    0|0
  • aya baktım seni gördüm sana baktım ayı gördüm lafı 9 yaşındayken bana çok yaratıcı gelmişti. iltifat olup olmaması ayrı.:D

0|2
    0|0
  • sesimin beğenlmesini sevyorum.d

0|1
    0|0
  • kımse oyle bsey demedı ama bır ınsana gzluk bukadarmı yakısır ı duymam sevındrık edıyoo zaten 16 yıldır takıyom okadard aolsun :)

1|0
    0|0
  • Beni hatun diye çağırması hoşuma gdiyo hem tatlı hem sempatik .d kadınım demesi yıkıyo beni .d Ama bide Cennet kokulum benim demesi varya yelkenler anında suya :D

0|1
    0|0
  • Cok güzelsin,kilo vermissin gibi..

0|1
    0|0
  • iltifat degil gercekleri soyle

w

0|2
    0|1
  • Doğal ol... Prensesime bak yeaaa canım karım benim diyodu bana hep. Karım kelimesi ne bileyim tuhaf ve hoş

0|0
    0|0
    • çiçek alırız begenmezsınız. almayız deger vermıyor bı cıcek bıle almıyor dersınız . napcamızı sasırdık be

• yav bu benim şahsi düşüncem. bana çiçek alınmasını sevmem. ne bileyim kızlarda nesini seviyor anlamış değilim o çiçek solacak yani. sevgisini göstermek istiyorsa çiçek almasın ufak tefek hediyeler alsın. buzdolabı süsü mesela..:)

• "iltifatsa" hoşuma gitmez.

0|0
    0|0
  • genelde kime söylersen söyle vayy bugün çok hoş görünüyorsun de hepsi havaya girer:)

0|0
    0|0
  • "benim ikinci yarimsin "

0|0
    0|0
  • Benim odun kız olsam sana imrenirdim derdi:)

0|1
    0|1
  • wooouuuuww çok sexysin

şaka şaka.

0|0
    0|0
  • söylemem bana özel :(

0|1
    1|2
  • memelerin çok hoş.

0|1
    1|5
  • aşkların en şahanesi dıe açar telefonumu o an dünya durur benim için kocam bi yana dünya bir yana onuuu çk sewiyorum :)

0|0
    0|0
  • başkalarının söylediklerini değil de kendin hoş gördüğün bir yanını söylemen daha etkili olur

0|0
    0|0
  • Sevgilimin sendeki azim inat hırs bende olsa dunyayı yıkardım demesi beni dahada hırslandıryo

0|0
    0|0
  • Yılısık olmadıgı surece itici olmas .yeter eski sevgilim o kadr tatlısn kl Yerim senin ballarını diyip beni kendine mest etmistl

0|1
    0|0
    • ballarını derken ?

• sağlıklı olmak adına yapılan bi uygulamaysa destekliyorum ama bilinçsizce yapılmaması şartıyla :)

• Valla allah ne verdiyse artık :))))

• Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 29

• iltifat etmeyi hak edecek kişi sayısı oldukça azken, herkesin her gördüğü kıza iltifat etmesi çok hoş bir durum değil.

1|0
    0|0
  • kendilerinde kusur olarak gördükleri her şeye iltifat ederbilirsin ;) ortada olan güzelliği söylersen bu itici gelir.onu zaten herkes söylüyor:))

0|0
    0|0
  • iki dakka gözlerini kaparmısın nolur parıltısından kör olcam dişlerin zaten avuşturtmaya başladı gözlerin iki dakka mola versin büyü yapmaya :)

0|0
    0|0
  • Kızlar iltifat aramaz. Ağzın laf oyunlarına aşina olmalı. İltifat edeceksende doğrudan etme. LAf oyunları çok önemli. Kızlara iyi davranırsan eline geçecek " 0 "

0|0
    0|0
    • en azından anlayan birileri olduğunu bilmekte güzel hissettiriyor :)

• hissetmediğimi söyleyemem kötü yönüm.

0|0
    0|0
  • Kız olsam lezbiyen olur yine sana aşık olurdum.

1|1
    0|0
  • Sen olmayinca kendimi dunyanin gunduz kisminda kaybolmus ay gibi hissediyorum. Sen beni gormesende ben ordayim hep yorungendeyim. Istesende istemesende...yanagima kocaman bi opucuk almistim.:)))))

0|0
    0|0
  • zeki bir hatunsun ?(genelde hepsi kendini zeki zanneder :D )

0|1
    0|0
  • habıre çiçek al .iltıfattan sıkılırlar

0|0
    0|0
    • şu çiçek alma olayını ben bi türlü sevemedim ya. o çiçeği alıyor iki gün sonra solup gidiyor napim ben çiçeği?

• kızları tersledin mi onlara daha çekici daha ulaşılmaz görünüyorsun kardeşim :D bazı kızlarda tabiki

0|0
    0|0
  • Basitinden şöyle misal şaçını boyamış yakışmamış. Hiç hoşuma gitmedi de, bu bile iltifattır senin onunla ilgilendğini gösterir. Eski rengini istiyorum de.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kız senden etkilenmemişse, istersen Dünyanın en güzel iltifatını et, onun gözünde 5 para etmez...

0|1
    0|0
  • bence bazı kelimeler bazı erkekeler gitmiyor ya birisi aşkım der cok hoş durur ağzında biride aşkım der her harfini duymak adeta insana çile gibi gelir o yüzden kendine özgü seçmeli insan kelimeyi mesela ömrüm,yavrum,kadınım,karıcığım gibi...

0|0
    0|0
  • iş yeri, ofis, plaza ortamı falansa; hanımefendi, bu haftaki ki son verilere ve gün içersindeki varyasyonların istatistiklerine göre çok hoş bir cinsel organınız var.. diyorum. gayette işe yarıyor :P

0|0
    0|0
  • doğal ol kardeşim,doğal ol.

0|0
    0|0
  • Gördüğün herhang bir değişikliğini öv yeter misal yeni tokan cok yakısmıs de ego atmosfere uçar

0|0
    0|0
  • Ne söyledıgın önemli tabı ama bence ne söylediğinden daha çok nasıl söyledğin daha önemlii :)

0|0
    0|0
  • Seni bilmem ama kokun şart prenses kelimesi ayrıken söylenicek en güzel sözdür bence :)

0|0
    0|0
  • şahanemm minik kuşumm sözlerini seviyolar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...