Yag oranimi 100de10a nasil düşürürüm?

Kilodan bahsetmiyorum yag oranindan bahsediyorum ve sporum 10da bitiyor o saatte tavuk vb. protein kilo yaparmi. Yag orani nezaman duser bu isle ugrasanlar cevap verirse sevinirim

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• yuzde 10 cekmek istiorsan low carb ve low calori yapman gerek ve bol kardiyo anca bole duser ama kas kaybı yasarsın

0|0
    0|0
    • Kas kaybini. nasil. onlucem

• Zaten. aksamlari tavuk. yiyorum.10da falan. zarari olurmu komplex larbonhidrat tuketiyorum yag orani. nekadar surede. duser ve verdigim. kiloyu. nasil. korucam

• Senin karbonhidrati elinden geldigice az tuketmen gerek tavuguda istedigin saate yiyebilirsin yag oranin ne kadar surede duser o sana kalmis bisi dietine sadik kalip temiz bir sekilde uygularsa 3-4 ay gibi surede karin kaslarin gozukmeye baslar senin diyet suresince kas kay kaybi yasiyacaksin ama onemli olan hedefe vardiktan sonrasi hefe vardiktan sonra geri kas kazanimi icin clean bulk tarzi bir yemek programi yapacaksin ondan sonra o vucudu duzenli sporla koruyacaksin bu kadar basit

• spora devam

0|0
    0|0
    • Yag duser dimi

• zamanla düsüyor

• Aynadan yakindan. bakinca. cok. yagli. duruyorum. uzaktan ısık altinda. bakinca fit. duruyor. moralim. bozuldu anlamadim

Yükleniyor...