KS site sakinleri neden xper puanlarınızı benim için harcamıyorsunuz?!

Sizin canınız can da benimki patlıcan mı ? :(((

Benim için harcamak isteyen var mı yoksa seni burda harcarlar aynştaynın kayıp torunusun sen kendine dikkat et mi diyorsunuz ?

Bugün gizliye kapatıyorum bıdı bıdı yapmak isteyen laf atmak isteyen delikanlı gibi gelsin ya da bekleme yapmasın <3

Ey en x-perler size sesleniyorum ordaysanız üç kere soruma tıklayın. Zenginden x-per alıp fakire vermeyi düşünüyorum yandaşlarım.

Seviliyorsunuz hepiniz.Yani hepiniz değil tabi ama neyse.

Saygılar ve sevgiler <3

0|0
816

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• herkes hakkına razı olsun...

1|0
    0|0
  • Hangi gazinoda karılarla kızlarla yiycen xperlerimizi.

1|0
    0|0
    • Erkek olsaydım güzel espiri olurdu ama cık olmadı bu :))

Kitap alacağım ben :((

• 112 puanım var bozdurup harcayayım okuyana feda olsun. Yönetime dilekçe ilede başvurabilirsin öğrencilere inditim yapan bir sürü kurum varken siz yönetim olarak bir artırım yapmayı düşünmüyormusunuz diye. Öğrenci belgesi scanlayıp gönder. En az yüzde elli istiyoruz de.

1|0
    0|0
  • içimden geldi helalinden bi 2-3 x-per atim sana:))

1|0
    0|0
  • Exper verilebiliyorsa vereyim ayipsin. Bana level 4 mu 5 mi kisitlamalarin kalktigi kadar yeter. Geri kalani paylasabilirim. Kast sistemine karsiyim zaten. Herkes guru olsun :)

1|0
    1|0
    • Senin gibi bonkör olsaydı keşke her üye cimri kaynıyo burası :(((

Kast sistemi ölsün :(((

• Noliy ya la burda basın açıklamsı mı yapıyon yoksa fakirlere yemek mi dağıtıyon ? :D

1|0
    0|0
  • Bak sen hesabı kapatıp gitmişsin ama ben xper kasmak için tüm sorularını cevaplıyorum. Senin üstünden xper kazanıyorum yani

0|0
    0|1
  • kitap aldım ya xper puanımla sana daha ne istiyon :P

1|0
    0|0
  • Al hepsi senin olsun ):

1|0
    0|0
  • yeterli xperim yok ama senn için sarf edeceğim efor fazlasıyla var bu bünyede.

1|0
    0|0
  • daha 1 puan bile kullanmamışım. hepsini götür hepsini vereyim. ama nasıl olacak

1|0
    0|0
  • tek yıldızımı verip gidiyorum.

1|0
    0|0
  • Bu ne diyo la?

1|0
    0|0
  • Bir şey anlamadım.

1|0
    0|0
  • Tamam, sen bana ver o zaman xperlerini.

1|0
    0|0
  • exper bagışı da mı başladı :S:S

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...