2 gün önce öyle diyip bugün böyle demesi? İşin içinden çıkamıyorum! N'olur bi bakın ..

Bi kızı seviyorum ama arkadaşımda bu kızı seviyor. Kız, arkadaşımı sevmiyor ve beni sevdiğini düşünüyorum %90. [Bu sene son senemiz üni hazırlığındayız]. Kızın arkadaşı (X)'le konuştum ve durumu anlattım. Düşündüğüm gibi, o da 'Arkadaşın var' dedi. Ama bu sene konuşup seneye çıkabileceğimizi söyledi. X'le bugün tekrar konustum. Arkadaşım dün X'e kızı hala sevdiğini söylemiş. Bunun üzerine X bana 'Unutmaya çalış' dedi. 2 gün önce öyle diyip bugün böyle demesi? Bilmiyorum kızın beni sevdiğinden %90 eminim. Ama arkadaşımı çok mu sorun ettiler acaba. Yoksa benim düşünmediğim %10 ihtimal mi?

Özellikler kızlar bi okuyup cevaplarsanız, rica ediyorum. Farklı görüşlere ihtiyacım var

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• kız arkadaş her ikinize birden ümit veriyor olabilir mi acaba ! zira, senden yana olan olasılık (oranladığın için) daha fazlayken, seni tercih edip, ikinizin birlikte olmasının gayet normal olabileceğini algılanabilir bir durum.

0|0
    0|0
    • arkadaşıma ümit verme imkanı yok. Hem geçen sene hem bu sene reddetti çocuğu. Ama X ile konuşurken bile kızı sevdiğimi dediğimde 'Arkadaşın var' falan dedi. Aslında bu sene düşünmüyo falan dedi kız için. Bende peki ayağına yatınca döndü ve 'Olacağı varsa engel olmak istemem. Bu sene konusursunuz arkadaşından habersiz falan, seneye çıkarsınız belki' dedi. Dediğim X kişisi de sevdiğim kızın baya yakın arkadaşı. O konusmada kızı bana ağırdan sattığını düşündüm açıkçası.

• yahu git arkadaşınla konuş sendee seviyorum onu de. ne demek arkadaşın var olmaz ! saçma.. olayı matematiksel probleme çevirdin :)

• :D arkadaşım dediğim kişiyle baya samiyiyim yani en yakın arkadaşlarımdan o sorun . O, ben ve kız aynı sınıftayız çocuğun gözü önünde durup dururken kızla bir anda samimi olamam malesef o da sorun. Ne yapacağım ben bu da sorun :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bnce o kız senide sevmıyor ama tabı arkadasınıda takıyor olabılır bılmıyorum

0|0
    0|0
    • Cidden bazen sorguluyorum da emin olamıyorum sevdiğinden. Ama kızla 1 2 ay baya göz göze geldik. Bilmiyorum böyle giderse kızı arayıp konusmayı düşünüyorum. Herşeyi anlatmayı falan. Bilmek istediğim beni sevip sevmemesi. Sence konussam, seviyosa sevdiğini der mi? yoksa olayları karıştırmamak icin sevmiyorum mu der?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...