Siz hiç böyle oldunuz mu?

onun haberi olmadan sevdinizmi? tek başınıza onunla ilgili hayaller kurdunuz mu? onun sana olan duygularını bilmeden onu içinizde hissedip yaşattınızmı? onun ruhu bile habersizken siz onunla çıktınız mı ? sevgiliniz olmadığı halde onu başkasından hatta ailesinden bile kıskandınız mı? ve ona 'seni seviyorum' demekten vazgeçip bunu ömür boyu kalbinize gömdünüzmü?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• yaptım mutluyum:)

1|0
    0|0
    • noldu sonunda çıktınızmı?

• eğer senin onu sevdiğini bildiği halde böyle bşy yaptıysa bence sevmiyor ve unutman gerek. ama benimkinin ruhu bile habersiz.

• evet bundan zevk bile alıyordu canı sağolsun umrumda değil

Erkekler Ne Diyor 11

• yazdıkların yaşayan ölünün tanımı .

1|0
    0|0
  • Karşıdakinin haberi olmadan bazı hayaller kurduğum oldu ama bu kadar platoniklik bana göre değil.

Ben daha gerçekçi ve mantığıyla hareket eden tipim.

1|0
    0|0
  • ona söylemeden onu seversen bunların hepsi normal seyler zaten.. olmadı benim

1|0
    0|0
  • Evet bunu farkettim kendi kendime umutlar besledim o bunları bilmeden hiç bir şeyden haber olmadan beni hayal kırıklığına uğrattı .

1|0
    0|0
  • Son soruna kadar evet. Hemde 4 yıl, sonra ona açılarak hayatımın en büyük hatalarından birini yaptım.Sonra bi 4 yılda unutmakla geçti. Keşke son dediğinide yapsaymışım.

1|0
    0|0
    • neden? anlatmak istersen dinlerim.

• Bana umut verdi, 2 hafta sonra da eski sevgilimi unutamıyorum diye terk etti öyle işte.

• bir zamanlar başıma gelmişti allah kimsenin başına vermesin zor bir durum

1|0
    0|0
  • sevıyrm deyıpde oynayan serefsızlerden nefret edyrm

1|0
    0|0
  • onu haberı olduda ne oldu br buuk sene ask yasadık da ne oldu sktrlup gıttı serefsız

1|0
    0|0
    • sende haklısın. bende işte bundan korkuyorm. korkmasam sölerdim

• yok. baskasi gibi face e ekleyip sohbet ederek psikopatlik da yapmadim mesela :)

0|0
    0|0
  • ağır ergen :D

0|0
    0|1
    • bu lafı dilinize dolamışsınız söylüyorsunuz. ben ergenlikten çok uzun süre çıkım ve ergen bile olsam bundan utanmıyorum.

• Malesef... oldu halada devam ediyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ahh şuan tamda bunu yaşıyorum. çok yakın bir arkadaşıma aşık oluyorum yavaşş yavaş.. sürekli o aklımda. hergün okulda yanımda. ağlamıştım bir kere gelip sarıldı noldu sana anlat diye. sonra sürekli uğraşıyor. ehhh böyle yapıncada benim hergün kendi kendime verdiğim sözleri yok edyor 'onu unutmalııyıım ' ve işin kötü tarafı şu ki o benim masallarımın kahramını ama onun masallarının prensesi var...

1|0
    0|0
    • seninkide kötüymüş baya. en yakın arkadaşın hergün görüyorsun ama içindekileri bilmiyor çok çk kötü. ama en kötüsü ne biliyormusun? onu çok az görmek :( eğer sende sevdiğin kişiyi çok az görseydin ve aranızda hiçbir arkadaşlık olmasaydı sende çok çaresiz kalırdın. yinede seninkide zor.

• çok hemde çok :( özelden konşabilirmiyiz?

• söyledim hep

1|0
    0|0
  • Kendimi o kadar yıpratamam.

1|0
    0|1
    • bende öyle düşünürdüm eskiden. ama birisi karşınıza çıkınca ve bu birisini seviyorsanız . . . . . .

• :((:(( evet

1|0
    0|0
    • çok zormuş ilk kez yaşıyorum ben.

• :( üzüldüm.

Yükleniyor...