Kız arkadaşınızın nişanlınızın çalışmasını ister misiniz ?

temiz düzenli bir yerde çalışmasını istermiydiniz atıyorum katiplik sınavları olacak sevgilniz da sınavlara girecek orayı kazanınca oaraya gececek ama o zaman kadar başka bir yerde çalışmasına izin verirmiydiniz =

Güncellemeler:
cevaplarınız için teşekkür arkadaşlar

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerde öyle bişey varki.Sanki kendi çok namuslu dışardaki erkekler baştan çıkarıcı.

Elde edebilmenin verdiği cesaretle esaret altına almaya çalışmaları..

O arkadaşınla görüşme

Erkek arkadaşların no'larını telinden sil

Facebook-Twitter'ni kapat

Ortak facebook açalım

O kim bu kim onla neden görüşüyon bunla neden böyle samimisin

Onu giyme bunu giyme kısa giyme uzun giyme.

Binbir türlü esaret sözleri.Birde dırdır ederiz diye şikayet edersiniz.Yatakta hiçte öyle şikayet eder gibi bir haliniz yokyur nedense.Kedinin ciğeri beklediği gibi.Aslanın kuzuya dönmesi gibi...

Yani sevgilisin eşinin çalışmasına izin vermem diyenlere sesleniyorum.

Taş kırığımı yiyeceksiniz.Şimdi dersiniz ki azıcık aşım ağrısız başım olsun.Zaten bu değilmidir insanları kandırmanın yolu.Sen paraya önem verme sevgimize önem ver.Sevgi olunca azcık penir azcık zeytin yeter bize derler.

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 18

• kesinlike izin veririm

gitsin işte çalışsın

enerjisini harcasın biraz

yoksa öbür türlü kadın dırdırı kanser yapar evde!

0|1
    0|0
  • valla kuzenm kayseriden gelin getrdi kızı burda teknosaya soktular işe kız orda gidip başkasnı bulmş aldatmış bizmkini.. erkeklerde çok i b ne ama hemen kıza yazıp yan gözle bakıyolar lan anasnı satym böyle ortamda bu devirde ben kızı işe soksam o kız bana yarr olr mu:D

0|0
    0|0
  • Çalışsa; işine aşık cyborg ümsü bir şey olup çıkması, ev işi filan hak getire. Bir de çocuk oldu mu tamam...

Çalışmasa; boş boş ne yapacak?!1 Boş insan tehlikeli insandır, canı sıkılır, kurar ha kurar kafasında. Akşama kadar biriktirdiklerini mermi gibi boşaltır üzerime. Ayrıca dedikoducu biri olur çıkar...

En iyisi evlenmemek. Yani evlenmediğim sürece kimsenin hayatına bu denli müdahil olamam.

Evlenmekte riskli be hafızlar :((8

1|0
    1|0
  • her kadın calısmalı. kendi basının caresine bakmalı bu bilinçte olmalı.

0|0
    1|0
  • @floydian'a ek:

bir erkek ortalama 7000 kelime/güm konuşurken, bir kadın ortalama 20.000 kelime/gün konuşur bu nedenle kadının çalışması ve bu kelime enerjisinin büyük bir kısmını iş yerinde boşaltması gerekir.

Evlenmeme bahsine gelince, değerli metallerin alerji yapmama sebebi oksitlenmemesidir. oksitlenmeyi paslanma/çürüme olarak da ifade edebiliriz. eğer kendimize bir altın/gümüş kadar değer biçiyorsak, herhangi bir oksijenle bileşik oluşturmamalı (oksitlenme olmamalı) yani evlenmemeliyiz. ama erkek için kadın, kadın için de erkek O2 olup yaşamsal öneme sahiptir ama oksitlenme zararlıdır. bu nedenle oksijen havada serbest halde bulunmalıdır.

amin.

0|1
    1|0
  • Bir kadın evinde ezilmemesi için parasal özgürlüğünü eline almış olması gerekir. Ayrıca bunca kız boşunamı okuyor tabi ki çalışacak

Bu devirde karı koca çalışmadan ev geçindirmek zor, Eskidendi onlar, bugün bekar bir erkeğe bile kız bakarken kızınız çalışıyor mu diye soruyorlar.

0|0
    1|0
  • calışabilir tabiki beraberde iş yapabiliriz

0|0
    1|0
  • çalışmak istiyorsa verirdim zehroş :)

0|0
    1|0
  • Sevgiliyi bırak evlenirsem karımı bile çalıştırırım

evde oturtup kilo almasını psikolojisinin bozulmasınımı bekleyim

çalışmak kadar güzel birşey varmı

hem spor hem tedavi sosyal oluyor insan çalıştıkça

0|1
    1|0
  • şahsen ben çalışmasını istemem ama illa çalışmayacaksında demem benim için kazandığı paradansa akşam işten gelince şöyle güler yüzle hoşgeldin diyip sarılması daha iyidir...

0|0
    1|1
  • çok isterim çalışsın tabi, böylece benim neler çektiğimi anlar biraz, aynı dili konuşuruz

0|0
    1|0
  • ben verirdim sakıncası yokk..

0|0
    0|0
  • Çalışmayan hatun istemem ki zaten. Tüm gün sıkılır eve gelince beynimi yer. olmaz o iş.

0|1
    3|0
  • öyle bi isteğim olmaz ama o istiosa da karşı gelmem tabii

0|0
    1|0
  • izin verirdim:

0|0
    1|0
  • hangi devirde yaşıyoruz ya ? tabi ki çalışabilir, herkesin çalışma hakkı vardır, isterse çalışır istemezse çalışmaz.

0|0
    1|0
  • Katiplik sınavı dediğin sınava az kaldı zaten. Büyük ihtimallede lise mezunusundur ve yine büyük ihtimalle mağzada kafede veya çağrı merkezi gibi bi yerde çalışıyorsundur. Ben olsam o işten çıkıp evde ders çalışıp hazırlanmanı isterdim. Hem o tür işlerde genelde liseden yeni mezun olmuş veya lise ortamından pek uzaklaşamamış kişiler bulunur. Abazası bol mesleklerdir gerçi her yerde var ama bunu dışa yansıtabilcek türler daha yoğundur.

0|0
    1|0
  • kız arkadaşımın nişanlısı mı ? nasıl bi ilişki yumağındayım ben :S

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• izin istersen böyle çözüm ararsın

0|0
    0|1
  • Nasip olur da evlenirsem 2-3 sene çalışmayı düşünmüyorum.Sonrasına Allah kerim.

0|0
    1|2
  • Bence isteyen istediği davranmalı kişiler anlaşarak bu duruma bir çözüm getirmelidir.

0|0
    1|0
  • Senin çalışıp calismayacagina erkek arkadaşın karar veremez kendin ne istiyorsan onu yap.

0|0
    1|0
  • niye erkek arkadaşımdan izin alayım ki çalışmak için?

0|1
    1|1
Yükleniyor...