Mükemmel arkadaş aramak

arkadaşlar sizce neden sürekli mükemmel arkadaşı arıyorum? bazen hiç arkadaşım olmasa daha mutlu olurum diyorum ama onlarsız yapamıyorum. sonuçta mükemmel insan yoktur biliyorum ama neden sürekli böyleyim sizce?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• mukemmellik diye bir kavram yok

hic arkadasım olmasa diyorsun ama mutluluk yalnız olmuyor illa biri gerek

arkadasların senşn hakkında cok iyi düsünüyorlar. sende onlara karsı cok iyisin dertlerine care oluyorsun

ama bazen bu iyiliginin kullanıldıgını düsünüyorsun gayet normal

yas itibari ile lise cagında oldugunu farzediyorum. bu gibi duygusal buhranlar bazen yasaman normal fazla takılma

universiteye gidince hayatın ve sosyal yasantın düzene girer

bu lafı unutma arkadaslarının gözlerine bak ve icinden

Senin bir karakter olman, bir karakterin olduğu anlamına gelmez DE ONA EGER SENDE NEFRET UYANDIRIYORSA BİR SORUNUN VAR DEMEKTİR ONA KARSI

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Belki de mükemmeli değilde, sana kıymet verecek, değerli hissettirecek, yanında skılmayacağın birini arıyorsundur..

bu da mükemmeli istemek değil, standartları olmak, çizgisi, prensipleri, seviyesi olmaktır bence.

"Mükemmel dost arayan yalnız kalır", DİYENLERE UYUP, yalnızlıktan korkup, BANA LAYIK OLMAYAN BİRİNE OYUNCAK olacağıma yalnız kalmayı tercih ederim ben.

Mükemmeli değil, bazı kriterleri, ne bileyim sahte olmayan yapmacık olmayan dost arıyorsun sen aslında

1|0
    0|0
  • mükemmeliyetcisindir. akrepsindir. havalısındır. efendisindir köle arıyorsundur algın acıktır.

1|0
    0|0
  • Büyüyünce fikrin değişir.

1|0
    0|0
  • mükemmelliyetçililk bu olsa gerek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• böyle ayrıntılara takılırsan yalnız kalırsın demedi deme

1|0
    0|0
  • hayatta mükemmel yokturrr..

1|0
    0|0
  • mükemmel insan yok

arkadaş dost istiyorsan olduğu gibi kabul ediceksin huyunu suyunu

1|0
    0|0
  • bence sessizsindir, karşındakini düşünüyorsundur ve karşında ki insanında senin gibi olmasını istiyorsundur

0|0
    0|0
Yükleniyor...