Hanımlar, Kaslı erkek görünce ne düşünüyorsunuz?

bugun kick boxa gideyim derken yanlislikla fitness salonuna girmistim. kapida fazlasiyla kasli bir bey vardi hocalariydi diye tahmin ediyorum. siz boyle birisini gorunce ne dusunuyorsunuz? ben bana soyle bir sarilsa ne muthis olur diye dusunuyorum. sevglim olunca ozellikle yollayayimda kas yapsin. sarilmak isterse git kas yap oyle gel derim. dusuncem cok mu sapikca?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yani normal bence sapıkça değil biz de fit düzgün fiziğe sahip bir bayan gördüğümüzde daha çekici buluruz normal yani :) sapıkça şeyler daha farklı :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sapıklık değil de fantezi diyelim seninkine

1|0
    0|0
  • Boşuna yapmadık o kadar kası.

1|0
    0|0
  • Bir ara spor yapıyordum sonra bana göre olmadığını anladım ve bıraktım beraber yaşamaya başlayınca kas güzellik falan lafta kalıyor

1|0
    0|0
    • Ama kaslı biri söyle bir sarilaydi iyiydi :)

• Bugun ayni seyi babamda soyledi onlar sonradan tipsizlesiyor pörsüyor dedi.

• Doğru söylemiş baban +1:D

• Hemen salona yaziliyorum.

1|0
    0|0
  • Erkekler xper alsin mi

0|0
    0|0
  • Adam ya yapmazsa

0|0
    0|0
  • Cok sey istionuz sizde be yok kaslò olsun yok yakısıklı olsun sarısın olsun esmer olsun penisi büyük olsun kalın olsun sadık olsun olsun olsun da sonra bamyaya kalıonuz ah oh dionuz anca bamyaya verir ken hayal edersiniz ;)

0|0
    0|0
  • Bencede sapikca

0|0
    0|0
  • sen ne düşündün

0|0
    0|0
  • Benim kaslar nasil :P

0|0
    0|0
  • Egoist

0|0
    0|0
  • sapıkça :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• frank martin abimizin de dediği gibi anlaşma kuralları sonradan değiştirilemez. anlaşma anlaşmadır.
    kaslı herif beklersin kullanır sümük gibi atar seni
    kas isteğim çok çok arka planda.
    öncelik ahlak karakter

0|4
    0|1
  • Icimi oksuyor valla

1|0
    0|1
  • Yoo haklısın.

0|0
    0|0
  • Yooo ben eski sevgilime diyodum gidip yapmadi.. sonrada sen cok guzelsin ben cirkin duruyorum diyodu yaninda.. kas erkege cok yakısıyo uzun boylulara hele birde tipi fena degilse kirli sakal falan on numara bes yildiz der susarim :D

0|0
    0|0
  • Baklavali erkek : dunyanin 8. harikasi.

0|0
    0|0
  • Ayyyy abartıyı hiç sevmem oyle birini görünce iğrenç gözüyle bakıyorum itici korkunçlar.

0|0
    0|0
  • Kas takıntım yok benim aslında, iyi bir vucut tamamdır

0|0
    0|0
  • Vücut kıvamındaysa tövbe estağfurullah kötü şeyler düşünüyorum 😈

1|0
    0|0
Yükleniyor...