Squatla kalca büyütme?

O resimlerdeki gibi squat kalcasi yapan var mı aranizda merak ediyorum bunu doğrusu?

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• Vardır tabiki

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Onun için sadece squat değil düzenli ve yüksek protein içeren bir beslenme programı şart.

0|0
    0|0
  • Cıks yapmadim

0|0
    0|0
  • Kalça Brezilya'da Brezilyalı anadan babadan doğarak olur.. sonradan hiç yok yere kasmanın anlamı yok..

0|0
    0|0
  • Squat tam olarak nedir?

0|0
    0|0
  • Biri Latinlerden bahsdiyo galiba ❤️

0|0
    0|0
  • Kaçla Güzel Şekil Alıyo Sarkma vb şeyler yok oluo Her Bayanın Yapması Lazım

0|0
    0|0
  • ben gördüm yapan var :d

0|0
    0|0
  • yapabiliyosan yap sen de. güzel oluyo öyle görmek.

0|0
    0|0
  • Valla benim kalça bayanlardan daha güzel :D 2 yıldır spor yapıyorum squatın faydası büyük

0|0
    0|0
  • Yapan vardır bu sitede bencesini yazanlar çok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İsterdim ama hiç uğraşamam 😀

0|0
    0|0
  • Squat gayet iyi ama popo yapiyim derken yanlışlıkla üst bacak yapanlar var ona aman diyim dikkat :)

0|0
    0|0
  • Çok sabır işi

0|0
    0|0
  • benim biraz kalcam cikti gunde on kez o hareketi ve surekli merdiven kullan in cik oluyo ama varya yapa yapa belimi hissetmiyorum agriyo

0|0
    0|0
  • Kalça yoksa ne kadar squat yapsan bile yine işe yaramaz :D o fotodakilerin %99'u kalçasını ameliyatla büyütüyor squatla büyüttüm diyor benim arkadaşım 2 senedir squat yapıyor bacakları kalınlaştı kalçası hala tahta gibi :D

0|0
    0|0
    • Aaa onu bilmiyordumm

• @CıhanKvkl Bende 8 aydır yapıyorum maşallahı var. Doğru beslenmeyle mükemmel oldu. Sizin dediğiniz gibi ağırlığı kalçaya verememiş 2 sene heba olmuş.

• Yoo gayette ağırlığı kalçaya veriyor doğru besleniyor kız haftada 4 gün fitnesse gidiyor dediğim gibi çoooooook azzz bir çıkık durur o kadar tahta gibiysen asla fayda etmez öyle olsaydı brezilyadakiler amerikadakiler ameliyatla büyütmezlerdi

Yükleniyor...