Sadece yarım mekikle karın kası yapılır mı?

Benim göbeğim dümdüz. Gerçi biraz kas da belli oluyor ama ben ortadaki o çizgi çıksın istiyorum. Her gün yarım mekik+squat yapıyorum. Mekik için 60 dan başladım ve her gün 5 tane arttırıyorum.1 ayda etkisi olur diyorlar. Benim 3 ayım var. Sadece mekikle o çizgiyi çıkartabilir miyim?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• İp atla.. ben kick boxa gittiğimde ip atlıyodum yarım saat kadar atlardım günde . Ama 10 dakka sabahtan 20 dakka öleden sonra yapma. Yorulduğunda 2 dakka nefes al atlamaya devam et. sen bunu bir saatde yapabilirsin. Karın kası çıkarır bacak kası çıkarır kol kası çıkarır. Bide ip yoksa varmış gibi yapıp yıplayabilirsin. Tekniklerini söylicek olursam şöyle yapcaksın.. hafif topukları kaldır parmak ucunda dur. Dizleri bükmeden zıpla. Yerden bir karış zıpla çok zıplama. İpi çevirir gibi yaparkende küçükken atladığın gibi değil yani kolluarı omuzdan oynatma. Sadece bileğini çevir.
    Kolay gelsin...

0|0
    0|0
  • Yapma :)

0|0
    0|0
  • Evet canım

0|0
    0|0
  • çok rahat çıkartırsın bu tempoyla ama tek seferde yapma setlere böl çalışmanı set araları bir dakika dinlen 15erden 5 set yap mesela. ortadaki çizgi içinde yarım mekik yeterli değil setlerinden 3ünü tam 2sini yarım mekik yapmalısın

0|0
    0|0
    • tam mekiğin yararı yok diye biliyordum yanlış mı öğrenmişim?

• yarım mekik alt karnı toplaması için yapılan bir harekettir temeli bu. o çizgi çok zor bir şey değil tam mekiğin hem karnının daha düzgün, orantılı görünmesine faydası olacaktır hem üst karın kaslarını belirginleştirecektir hemde o istediğin çizgiye yararı olacaktır

• anladım sağolun :)

• Düzgün beslenme olmadan mümkün değil.

0|0
    0|0
  • yarım mekık ıyıdır

0|0
    0|0
  • olur. en sağlıklısı öyle zaten.

0|0
    0|0
  • 60 tek seferde yapiuorsan 1 ay duzenli yapip artirman bile yeterli olur

0|0
    0|0
  • Ben 1 ayda çıkartmıştım ama ağırdı program.

0|0
    0|0
    • benim de programım vardı tüm vücut ama sıkılmaya başladım sadece bölgesel olarak yapmaya devam ediyorum.

• Bütün vücudunu çalıştır derim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Olur ama vucutta baska kas yokken sadece karin hos durmazki. bari yan bel falan adoniste caliski hic degilse orasi tamamen şık dursun

0|0
    0|0
    • yan bel nasıl bir görüntü çıkarıyor ortaya. Vücudu nasıl şekillendiriyor yani?

• hahha :D Anladım. Araştırıyım biraz sağol :)

• Rica ederimmm :)

• olur ama daha da arttır

0|0
    0|0
  • Neden yarım

0|0
    0|0
  • hayaller paris hayatlar mus

0|0
    0|0
Yükleniyor...