Ne yapmaya çalışıyor bu adam?

Arkadaşlar ayrıl barış 2 yıl süren bir ilişkim oldu sonrasında tamamen ayrıldık 2 yıldır ayrıyız. Üniversitede olduğum için araya mesafe girdi ve biz bu 2 yılı o şekilde geçirdik. Ayrıldıktan sonra ara sıra o bana mesaj attı aradı 1 defada ben aramıştım çok önce...Ama en son nisan yada mayıs ayında ondan dolayı iletişime geçtik ben artık aramızda birşey olamayacağını ondan sonra hayatıma başkasının girdiğini falan kendisine daha önce söylemiştim. Benden herhangi bir beklentisi olmaması gerektiğinide belirttim. Üzerine tartışmayla konu kapandı. Üniversite bitti 5 aydır kendi memleketimdeyim ister istemez karşılaşıyoruz sanki annesini öldürmüşüm gibi bakıyor bana aynı mekanda olduğumuzda falan. Geçenlerdede aynı masaya bile oturup sohbetinin olmadığı sadece ayak üstü tanıştırdığım bir arkadaşımı benle görmüştü bir akşam daha sonra tekrar karşılaştıklarında kusura bakma geçen akşam selam veremedim falan demiş ( Benim yanımda olduğu için :S ) Daha sonra face ten eklemiş kendisini anlatmışsonrasın da başka bir gün olan konuşmalarında ilişkisi olup olmadığını sormuş ve senin bir arkadaşın varya sakın ona benden bahsetme benim konum geçmesin demiş arkadaşım saçmalama deyince o açar falan sen konuyu hemen kapat demiş. Arkadaşmda bizim konularmız sürekli değişiyo falan demiş çok sinir oldum ya bir insan bu kadar karaktersiz olamaz amaç ne anlamıyorum da sizce ne yapmaya çalışıyor?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• ergenlik yapmaya calısıyor. ezilmiş :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• özet geç panpa.

0|0
    0|0
  • sana karşı kin beslemişş olabilirmi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...