Sevgilinizi kaybettiniz ve... yıllar sonra hiçbir şey hatırlamadan karşınıza çıkıyor, ne yaparsınız?

Çok güzel giden bir ilişkiniz var. Bir olayda sevgilinizi kaybettiniz -Deniz, trafik kazası, dağda vb.- ve uzun yıllar bulunamadı. Hayatınızı yoluna koydunuz. Güzel bir işiniz, yeni bi' sevgiliniz var ve yıllar sonra sevdiğiniz kadın veya erkek hiç bir şey hatırlamadan karşınıza çıkıyor. Ne yaparsınız?

0|0
68|53

En İyi Kız Görüşü

• Ben onu seviyordum oo yuzden kimseyle olanazdim ama senin sorunda yeni bir iliski var dedin oyle bir durumda olsa. Shoka girerim kekelerim kizaririm kalbim cok hizli atar haraket edemem aglarim buyuk ihtimalen bayilirim , kendime geldikden sonra onunlankonusmaya calisirim ne oldunu anlamak isterim ve ona herseyi anlatirim arkadas kalirim ama hala onu seviosam hatirlatmaya calisirim ve tabiki zamn zamanla ne yapmam getrkdini bilirim oyle bir olaydan sonra baska biriyle olabildiysem cok deyerli biri olmali bana eskisinin acisini unutrcak biri o yuzdn onuda terk edemem zamanla ne hisetimi ne yapmam gerekdini bilirim ama ilk zamanlar ona odaklanirim asrkadas olurum ve herhalde hungue hungur aglarim uzun bir sure

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• bi insan qönülden seviyorsa sabretmesini bilmeli en çokta önemli olanda bu deqilmidir zaten sevdiğim kayıp ben kafayı yerdim qözümün önünden qitmezdi ki kokusu burnumdan silinmezdi ki bana bakarken ki o gülen yüzünü nasıl unuturumda başkasına aşık olabilirim sonra hayallarim onlarda var hepsini tek tek yaşamak için beklerim hayatta Sevgi kavramını tamamı ile kavramış insanlardan biri olarak görüyorum kendimi ki ben Sevdiğime herşeyimle bağlıyım onu çooookkkkkk SEVİYORUM...

1|0
    0|0
  • Kavak yelleri efe ve aslı gerekeni yaptılar zaten :P

bildiğin senaryo :D

4|0
    0|0
  • gözden ırak olan gönülden de demiş sakalı buyukler. artık yabancı

1|0
    0|0
  • Madem ölmemiş fake atmış ve çok seviyorum şaşırma faslım bittikten sonra oturur konuşurum.Bak benim evim var yuvam var kadın ama istersen hafta sonları sende kalırım.

1|0
    0|0
    • erkeğe 3 kadın hakmış kalan biri de başka bir yerden buluruz artık sonra üçünü de işe veririz çalışırlar :)

• konfeksiyon atölyesi açalım en iyisi çalışsın hepsi piknik nelerine :)

• gel iki zevişek

0|1
    1|0
  • ben de onu hatırlamam

4|0
    0|0
  • yapacak bişey yok zaten yenisine anlatmış olurum

eskisi de geçmişi hatırlamıyorsa üstüne gitmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Çok zor bir soru . Konuşup neler olduğunu anlamaya çalışırdım . Arkadaş kalmak isterdim olan olmuş sonuçta .

0|0
    0|0
  • Azraile şikayet ederim. Kaçak var.

1|0
    0|0
  • ben unutamazdim. baska birinin gozlerinin icine bakamazdim. of cok kotu bir durum yahu. ben hayatimi kaybolan sevgilimi aramaya adardim. muge anliya bile cikardim.

1|0
    0|0
  • iade ederim reset yemiş bikere hayır gelmez ondan

1|0
    1|0
  • Kafasına sert bir cisim ile vururum hafızası yerine gelir. Sonra onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine...

0|0
    0|0
  • hiç bişey aklıma gelmedi iyimi

0|0
    0|0
  • Şimdi sormuş olduğun soruda kaybetmiş olduğunuz kimse hiç bir şey hatırlamıyor diyor.. hatırlamıyorsa zaten ben hatırlamıyorum ayağına yatarım.. :) işin esprisi fakat gerçekten de o seni hatırlamıyorsa ve hayatın düzende ise ne yapabilir ki insan, tabiki de düzenini bozmaz..

0|0
    0|0
  • 3. sınıf bir holivut filmi başıma geldi diye üzülürüm.

1|0
    0|0
  • böyle bir sinema seyretmişdim... sil baştan aşk yaşarsın aslında bağzı faydaları bile var yapılan hataları yeniden yapmazsın

1|0
    0|0
  • bana tam da bunu hatırlattı link

1|0
    0|0
  • yeni sevgilimle kıyaslar hangisi kalp atışlarımı hızlı attırıyorsa onunla devam ederdim...

0|0
    0|0
  • Kumandayı alır televizyonu kapatırım.

2|0
    0|0
  • o yokken yeni bir sevgilim olmazdıki

1|0
    0|0
  • Benzetıyo olamazmısın :)

0|0
    0|0
  • Hangi film bu ?

0|0
    0|0
  • Yorumlara bakınca herkez sevdiğim kıza dönerm yazmış ama bence bu bencilliktir ya sevgili oldugun kızın duyguları onuda düşünmelisiniz pek dizi izlemem ama annemden biraz biliyorum sanırım Yer Gök Aşktada böyle birşey olmuştu

0|0
    0|0
  • O beni görmeden androis özellikli cep telefonumu elime alıp birine mesaj atıyormuşum gibi yapıp angry birds oyununu açıp oynarım :D Çokdaa Fifiii Pampaaaa:))

0|0
    0|0
  • iki arada bir derede bırakmışsın bizi! yeni bir ilişki başlamışsa yenisine yazık ama bir yandanda eskisi karşında!ben cevaplamıyorum :))

0|0
    0|0
  • boynuna atlardım

0|0
    0|0
  • olmadan bilmek zor tabiki..ama tahminde bulunursak bir şeyi hatırlatmaya çalışmam gelen düzen aynen devam etmeli

0|0
    0|0
    • Ama onu o kadar çok seviyordun ki. Öldü sanıyordun onu birden çıkınca karşına biticek mi herşey bumudur yani ?

• kayıp olduktan 2 sonra çıkmıcak herhalde dimi elebet zaman geçiyor..bir süre sonra insan tekrardan bir şekilde yaşamaya başlar..giden gitti olur bu durumda..gelmiceueceğini bildiğin birine körü körüne sevip beklemek biraz abartı geliyor bana

• link

Bu parçaya klip yapıcam adam gibi bir updolat yok.

0|0
    0|0
  • o nasıl foto ya sekermı doktun ayaklarına hem azında ne var senın kupelerınımı yemıstın:)))

0|0
    0|0
  • köprünün altından çok sular aktı :D der arkasını dönmsini isterim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 67

• Demekki o sevgim içimde bitmiş ki, hayatımı yoluna koymuşum güzelde bir ilişkim olmuş, ama bitmemiş olsaydı deli gibi özlemiş olsam ne yapar ne eder onu aramaya devam ederdim ve beklerdim, çünkü içinde biri yarım kalıyorsa zaten yeni bir şeylere başlamak çok zor oluyor, yani çivi çiviyi söker hesabı bana uymuyor :) Karşıma çıktığı vakitte onunla tekrar her şeye yeniden başlardım, eminim bana anlatacağı çok şey olurdu :)

1|0
    0|0
  • bir film vardı böyle.adam adadan yıllar sonra kurtuluyor bir bakmış eşi evlenmiş çocuklanmış. o hayatını kurduğu için o da çekip gidiyordu.

0|1
    0|0
  • Aklımı kaçırırım...

Sevdiğim insanı yaklaşık 3 yıl önce trafik kazasında kaybettim.Bu durumu yaşasam akıl sağlığımı koruyabileceğimi sanmıyorum...

1|1
    0|0
  • filmlre konu olabilecek güzel senaryo o zamanki şartlara ve duruma göre değişir

0|1
    0|0
  • Eski tabiki değerlidir güzeldir kendini hatırlatır ama ben onu unutmuşsam ve yeni bir düzen kurup bir başkasıyla birlikteysem ki karşımdaki insanda bana değer veriyorsa beni gerçekten seviyorsa onu üzmekte istemem. Eskiyi hatırlaması için yada hayatını bir şekilde yoluna koyması için yanında olurum ona elimden geldiğince arkadaşlık sınırları içinde destek olurum ama tekrardan ilişkiyi eski boyutuna döndüremem ve yürüdüğüm yola dvevam ederim.

0|1
    0|0
  • Beni hatırlamıyorsa kendimi hatırlatmam. yoluma devam ederim..

Eğer beni hatırlıyorsa bensiz geçen süre zarfında ne ile meşgul olduğuna bakar ona göre karar veririm...

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç sevişmemişim gibi sevişirim onunla

1|2
    0|0
  • Şok olurdum... Sonrasını bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • offfffffffff hayır :( yeterki çıksın ..herşeyi unutabilirim ..hatırlaması için çaba gösteririm .. eğer hatırlamsa ve bu sfer sevmezse hayatıma devam ederdim herhalde ama mutlu olamazdım .. :(

0|0
    0|0
  • oturur oraya hüngür hüngür ağlardımm. İstediği kadar beni hatırlamasın hiç bişeyden utanmayıp gidip sarılırdım sımsıkı. Zor bişey Allah kimsenin başına vermesin.

1|1
    0|0
  • film gibi ama Allah korusun cok cok zor bir durum ama yolunu çizmişsen yeni bir sevgilin varsa yapacak bir şey yok

0|1
    0|0
  • böyle şeyleri düşünmek üzer beni ya :(

cevap verecektim ama vermeyeceğim

umarım kimsenin başına gelmez böyle bir durum :(

1|1
    0|0
  • sen hafıza kaybını boşver veya sittir et. hiçbir neden yokken çekip giden ve tanımıyormuş gibi yapanlara ne yapmalı? nasıl tepki vermeli? bunun cevabı lazım bana.. diğer olay dayanılır da bu dayanılmaz!

0|0
    0|0
  • Sarılırım hiçbi şey düşünmeden

0|1
    0|0
  • hangisiyle daha mutlu olacagımı düşünüyorsam onunla devam ederim hangisini sevdiğimi ölçerim ona göre secerim.

0|0
    0|0
  • cast away'deki gibi. eğer yeni sevgilimle taşları oturttuysam ilişkimi bozmam artık. o geçen süreçte herkes değişmiştir. o da, bende... herkes kendi yoluna...

0|1
    0|0
  • geçmişi ona kendi istediğim gibi anlatırdım . bir zamanlar sevgili olduğumuzu da eklemezdim . aslına bakarsan bu konuda yalan söylemek istemediğim için eklemezdim . eklemek zorundaysamda eklerdim sanırım

0|1
    0|0
  • link bunu yapardım

1|1
    0|0
  • Bende hiç bişey hatırlamıyor gibi davranır geçmişe sünger çeker devam ederim.

1|1
    0|0
  • çok hayalci..

0|0
    0|0
  • çok kötü olurum,bi an depreşirim eski anıları düşünmeye başlarım.sonra da bastırırım kendi ilişkime dönerim ama çok kötü olurum

0|0
    0|0
  • ilk önce bir boynunua atlardım orası bir kesin sonrasına gelincee bilmiyorum anı yaşamadan ne desek yalan

0|0
    0|0
  • elimden gelen her şeyi...her şeyi yapardım.aşkımızı anlatırdım.bizi hatırlaması için ne gerekirse hepsini yapardım...

0|0
    0|0
  • Ben zor severim onu sevmişsem gerçekten sevmişimdir, bütün hayatımı bir kenara iter hoşgeldin derim...

0|0
    0|0
  • autumns concerto diyelim o zaman hafıza kaybı desem bu dizi gelir aklıma

0|1
    0|0
  • sanırım ona dönerdim sonucu kötü olsa dahi

0|1
    0|0
  • Delirdigimi dusunurdum.

0|1
    0|0
  • Çok fazla ütopik.

Yapacak hiç bir şey yok.

Beni hatırlamayacağı için ister bir daha aşık olur, isterse olmaz.

Zaten bir hayatım var.

0|0
    0|0
  • Yeni Hayat diye bir film vardı o geldi aklıma.İnsan şok geçirir herhalde.İki taraf için de hem sevindirici hem üzücü bir durum.

0|0
    0|0
  • kavak yelleri?

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    37
Yükleniyor...