Kadıköy mü daha zorlu deplasman yoksa Arena mı?

kadıköy mü daha zorlu deplasman yoksa arena mı ? rakip takım için sizce en en zorlu deplasman hangisidir?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• gs ile fb maçlarını kastediyorsan kadıköy daha zorludur.Ama diğer maçlar için bunu diyemem

0|0
    0|0
    • hayır diğer takımlar için hangisi daha zorludur diyorum?

• gs de en az fb kadar hakem tarafından kollanıyor

• fener kadar hiçbir takım kollanmıyor bu ligte alehlerine bi hakem hatası oldumu hemen fişini çekiyolar ve ondan sonra tamamen lehlerine düdük çalmaya başlıyor hakemler bu ligte gs ve bjk fb kadar kollanmıyor bu imkansız zaten fenerde öyle bi lobi gücü var.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kadıköy deplasmanı tabii ki. Çünkü onlar, "modern spor ahlakının çok uzağındalar" . Ünal Aysal'ın sözüdür sıkı takip edenler iyi bilir.

0|2
    0|1
  • Fenerbahçe deplasmanda zorlanıyor Galatasaray evinde zorlanıyor yani Fenerbahçe Kadıköy de iyi Galatasaray deplasmanda varın siz düşünün o zaman.

0|1
    0|0
  • açıkçası bir beşiktaşlı olarak kadıköyden daha çok çekinirim.

0|0
    0|0
    • neden?

• ekledim kabul et lütfen :))).

• kadıköy bizim içn zorlu bi deplesman olmuştr hep..

0|0
    0|0
    • öyle demek istemedim diğer takımlar için hangisi zorlu deplasmandır demek istedim :):).

• ks'de ki kızların hepsi futbol seviyor >3 neden bu kadar seviyosun :)).

• diğerlerini bilmem bende babadan alışkanlık :) o kadar

Erkekler Ne Diyor 6

• galatasaraylıyım kesinlikle kadıköy daha zor takımlar için... neden diye soracak olursan adamların yanılmıyorsam 46 maçlık yenilmezlik serileri vardı. bizim arena'da 10 maç üst üste kazandığımızı görmedim. adamlar çoğu maçta full'e yakın dolduruyolar, bizde genelde boşluklar var. fener taraftarı inanılmaz hırslı ve bu hırsını kadıköy'de takıma yansıtıyorlar. fener takım çok kötü oynarken bile birçok maçı çeviriyor bu sayede... bu dediklerim arena'da yok.

0|0
    0|0
    • Haklısın bugun göztepe maçında bile 25 bin taraftar vardı dün bizim stadda 5 bin taraftar varmıydı yokmuydu tartışılır katılıyorum.

• eee bunlar gibi nasıl olucaz peki? neler yapmamız gerek ?

• yapılacak belli aslında, iyi gün kötü gün fark etmeksizin hep destek tam destek. maçın içinde olmalıyız 1 gol yesek bile sus pus oluyor gs taraftarı gidiyor maç. adamlar ise devamlı maçın içindeler,haklı haksız fark etmez fb'nin aleyhine pozisyonlarda bile hep bir ağızdan uğultu, yuhlama hakemler ister istemez baskı altına giriyorlar. rakip topu alıyor atağa kalkacak hep bi ağızdan bi ıslık rakibin eli ayağına dolanıyor. her şeyden geçtim onlar kadar doldurmuyoruz o yüzden ne söylesek boş zaten.

• Sonuçlar Kadiköyü göstersede ben Arena diyorum çünkü Galatasaray taraftarı daha çok takımı lehine tezahuratlar yapıyor ayrıca Arenanın akustiki mükemmel.

0|0
    0|0
    • gs iyi sonuçlar almıyor orada.

• Sonuçlar olarak tabiki Fenerbahçe önde 40 küsür maç yenilmediler Galatasaray deplasmanda rahat oynuyan bir takım ama ben anadolu takımında bir futbolcu olsam Arenadan daha çok çekinirim

• ama öyle düşünmüyolar ligtvdeki quizlerde filan hepsi kadıköy diyor yada inönü diyor.

• Valla trabzon 1461 bile çok zorlanmadan galibiyet alabiliyor arenada

1|2
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım ama açıkcası kadiköy daha zorlu. Ama fenerinde şöyle bi dezavantajı var deplasman sonuçları hemen hemen 0 çok kötü yani derbiyi Galatasarayın alacağını düşünüorum

0|0
    0|0
  • arena tabi

0|0
    0|0
  • la bonbonera

0|0
    0|1
    • ya kardeş öyle bişi yazdımmı ben :D.

• vay mk fenerli birisinden ilk defa böyle bişi duyuyorum :D.

• aykut'u şutlarlar diye umut işte :))

Yükleniyor...