Kapat

Body sporu için supplement tavsiyeleri neler? Body ile uğraşan arkadaşlar baksın

Arkadaşlar ben geçtiğimiz Ağustos aylarının sonunda body'e

başladım başladığımda boyum 1.65 kilo 46-47 idim şimdi kilom 54 boyum 1.68 sizce iyi bir gelişmemi vücudumda gözle görürlür değişikler oldu çok düzenli bir şekilde gidiyorum

şuanda kullandığım ürünler = weider premium whey-BCAA-amino asit

yaza kadar 59-61 kilo olabilirmiyim sizce ? birde bana önereceğiniz başka supplementler var mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 7-8 kilo almışsın. güzel başarı. haftada 4 gün ideal spor süresi, daha fazla yapmak sana bişey kazandırmayacak peşinen söyliyim. böyle gidersen yaza 63 kesin gibi görüyorum ben. belli ki yemek yemeye alışmışsın. ilk zmanlar zor geldiyse, bundan sonra daha kolay yiyecek ve daha çabuk acıkacaksın. 65 kiloya çıkmadan yağ oranını dert etme. 65 den sonra yağlanma kontrolüne bakarsın. öncelikli hedefin hacim yapmak olsun, yağını kasını sonra düşünürsün. kulllandığın suplementler doğru. bugüne kadar ki en iyi amino asit performansını weider amino mega forte liquid ile aldım. biraz tuzludur ama bunu kullanacaksan bca ya hiç gerek duymazsın. bu piyasada kim nederse desin, kullanabileceğin en efektif suplement weider dır, gerisi hep şansa ne çıkarsadır. şimdilik başka supplemente girme, spora başladığının ilk yılı bi dolsun,sonrasında bi creatin yüklemesi uygun olabilir. şu an iyi böyle bozma.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşım uğraştığım için yazıyorum, oldukça güzel bir gelişim.. yalnız bu supplementler haricini fazla abartma.. Aminoasit iyidir çok abartmadan devam et. bcaa weider vs... abartmadan devam edersen eğer 61 i yakalarsın.. tavsiyem bu sporu yaparken dozunu kaçırma hiç bir şeyin herşey istediğin gibi olur, eğer kaçırırsan çok kötü sonuçlar doğurur, dediklerimi yabana atma. Sağlıklı sporlar..

0|1
    0|0
  • bodybuilding boy uzatmaz aslında yaşın kaç bilmiyorum ama boyunun uzaması normal fiziksel gelişiminin bir parçasıdır

0|1
    0|0
    • yaşım 18 bacak antremanlarında pek zorlamıyorum kendimi abartı ağırlıklara girmyiorum

• boy doğal seleksiyonun bir parçası bence :))

• cok hızlı kilo alıyorsun sağlıklı bir birey 1 yılda ortalama 6-8 kilo kas yapabilir dolayısı ile her ay 1 kilodan fazla alıyorsan bir kısmı yag olarak alınıyor demektir. dikkat et

0|0
    0|0
  • ben progainer ve amino2000 kullanıyorum.tavsiye edebilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...