Dış kasları oluşan insanların çok güçlü dayanıklı olduğunu neden bu kadar çok düşünüyorsunuz?

Aşırıya kaçmamak şartı ile kaslı vücut görüntü açısından fena sayılmaz ama neden bu tur ınsanların cok guclu cok dayanıklı oldugunu dusunuyorsunuz?
Videoda gördüğünüz arkadaş bizden biri ( Kung Fu yapıyor ) bu arkadaşın iç kasları dünya vucut geliştirme şampıyonlarındaki kaslardan daha sağlamdır belki hal böyle iken nedir sizde ki bu dış kas sevdası?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Wing Chun ve Escrima eğitmeniyim. Yaptığım sanatların doğası gereği vücudum hacim olarak büyümüyor fakat bu demek değildir ki güçsüzüm. Aksine, eklemlerimi ve patlayıcılığımı çok iyi kullanırım. Kısa mesafeden etkili vuruşlar yaparım. Örneğin ben çivi gibi one inch punch atabilirken, hatta no inch punch bile atarken vücut geliştiren bir arkadaşım bunu yapamaz fakat o bench presste 140 kg basarken ben basamam. Bu işler farklı, aynı kefeye koymamak lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşın dediği gibi, aynı kefeye koymamak lazım. Hepsinin değişik yönleri var. Ama bir Dwayne Johnson a kim bakmaz?

0|0
    0|0
  • Ben dusunmuyorum. kaslar var ama nasil kullanicagink bilmiyoki. dayanikli olabilir tabiki ama normal bir insana gore dovus sanatlariyla ugrasan biriyle zannetmiyorum o kaslarin bir ise yaricagini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ic kas derken :)

0|0
    0|0
  • Kızların bilinçaltında güçlü bir erkek izlenimi bıraktırıyor o yüzden. İşin espirisi bu.

0|0
    0|0
  • İç kas nasıl oluyor :D

0|0
    0|0
  • bende iç kaslarımı güçlendirmek istiyorum nasıl yapıcaz sensei

0|0
    0|0
    • ve iç kaslar nasıl oluyor tam olarak dışarıdan farkedilmiyor mu

• Kung Fu da " Sifu " vardır. Sensei japonca.

• @Soran 3 gündür site üyeliğimi askıya aldı cevap veremedim yav sensei terimini ninja kaplumbağalardan biliyorum hoşuma gitti aklımda kaldı, gerçekten güçlenmek istiyorum senin bana önereceğin bir egzersiz var mı şınav dışında

• Görünüş önemli ama yemeyin sunumu gibi düşün

0|0
    0|0
    • bende bir kungfucuym aynı zamanda fitness salonuna da gıdıyorm Kung fu da iç kas çalışırız biz antreman sırasında ağrıdan kendını bırakacak duruma gelirsin o kadar taş gibi olur kı o kaslar dayanamazsn fıtnescılarda boyle bırsey yok o kasa 2 3 tane vur o kas yorulur.

Ama gelde bunu ınsanlara fark ettir kaslı birini gördüler mi bu kesın benı koruyabılr modundalar

Yükleniyor...