Arkadaşının sevgilisiyle birşeyler yaşamak

hiç başınıza geldi mi? iradenize ve nefsinize karşı koyamayıp arkadaşınızın sevgilisiyle yakınlaşıp bi şeyler yaşadınız mı hiç? yada kızlar arkadaşınızın sevgilisini arzuladığınız oldu mu?

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadım ama yaşatmadım

0|0
    0|0
    • nasıl yani biraz açar mısın

• En yakın arkadaşım ailelerimiz de bu arada yakın arkadaşlar erkek arkadaşımla aldattı ve ben 2 sene sonra öğrendim gerçekten acısı yaşanır anlatılmaz hayatta kendımden baska kımseye güvenmıyorum

Kızlar Ne Diyor 13

• olmadı olmasın da zaten

0|0
    0|0
  • Allah cezasini versin onlarin. Insan hayati nasil karartilir cok iyi bilir onun bunun cocuklari..

Gonulleri ac olduktan sonra omur boyu tam mutlu olamazlar zaten. Yeri gelir bir lokmayi paylasan arkadasin sevdigine goz dikmek namertliktir.

0|0
    0|0
  • olmadı başkasınında olmasın zahmet olmazsa

0|0
    0|0
  • umarım aramızda öyle şerefsizler yoktur

0|0
    0|0
  • hayr hıc olmadı ole bı durum ve dusuncemm

0|0
    0|0
  • Yok artık, hayır tabii ki. Asla o gözle bakamam ki...

0|0
    0|0
  • Yok canım oha ben mi çok sadık bir kızımdır yapmam yapamaam

0|0
    0|0
  • hiç olmadı ilerde de olmaz umarım

0|0
    0|0
  • Arkadaş dediğimiz insanların sevdiği kişiye yan gözle bakcak kadar serefsiz olmadık !

0|0
    0|0
  • Valla sadece ah keşke benim sevgilim olsaydı diyebilirim daha ileriye gidemem. Herşeyden önce kendime saygım var yahu

0|0
    0|0
  • yürü git lan!

0|0
    0|0
  • Bi yürü git.

0|0
    1|0
  • o kadar düşmedim

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şöyle bir durum olmuştu; Arkadaşımın sevgilisi bana karşı ilgi duymaya başlamıştı ve ben bunu anlamıştım. Arkadaşımın kızdan ayrılmasını sessizce bekledim ve sonra arkadaşımla muhabbetime devam ettim. Kıza bir kaç bir şey söylemiştim hayat dersini kız orada almıştı!

0|0
    0|0
  • hayatta her şey oluyorr ama bu konuya cevap bile verilmezz bırak arkadaşınnn karısı tanımadığın evli bayan bile yapsa o bile sırtımı dönerimmm adilikkk bu başka birşey değill nefsin okadar açsa eğer genel eve git söndür nefsiniiii

0|0
    0|0
  • Sokayım öyle işe.

0|0
    0|0
  • valla bi arkadaşımın sevgilisi de benim arkadaşımdı. kız ondan ayrılmıştı. bi'şeyler yaşamak ister gibi davranıyordu yüz vermedim tabi ki de. o kadar da karaktersiz değiliz.

0|0
    0|0
  • arkadasımızın sevgilisine baska gözle bakacak kadar alçalmadık böyle şerefsizler varmı

0|0
    0|0
  • bence hadsizliktir. arkadaşa yapılacak şey değildir bu.

0|0
    0|0
  • Namus abidesi kesilmenin anlamı yok. Umarım olmaz diyip geçiyorum.

0|0
    0|0
  • o kadar karaktersiz erkek var mı ki

0|0
    0|0
  • Kız alkolluydu asıldı ama ben bırşey yapmadım

0|0
    2|0
Yükleniyor...