Fenerbahçe Galatasaray maçı için yorumlar kim alır?

Evet seviyeli yorumlar alalım lütfen, ben fenerliyim fakat iki takımada gönülden başarılar diyorum. Biraz araştırma yaptım ve kendime göre bir tablo oluşturdum Fenerbahçe Kadıköy canavarı yani kadıköyde çoğu maçı affetmiyor, fakat deplasmanda çok kötü genelde ya berabere yada kaybediyor bir kaç kazancıda var tabi ki. Galatasarayda deplasman canavarı, kendi sahasında ki maçlarda beraberlik yada kaybederken deplasmanda kazanıyor bu aralar. Fakat 1461 maçından sonra moral bozukluğuda oldu tabi ki Galatasarayı ne kadar etkiler bilemiyorum. Sizin tahminleriniz nedir ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• gs'liyim bi kere bütün gs-fb maçlarında psikolojik olarak fenerbahçe daha rahat 1-0 başlıyor. maça dönersek eğer son dönemdeki gibi bi futbol oynarsak, yani içerdeki karabük gaziantep ve son olarak 1461 maçları gibi olursa bence beklenildiğindende daha kolay kazanır fener. kadrosu daha kaliteli, ve bu süper lig için bakıldığında büyük maç, kuyt, meireles, sow gibi adamlarınız böyle maçlarda daha üst düzey motive olur. özellikle volkan olağanüstü oynuyor. daha önce arena'da oynanan maçların maçların hepsini galatasaray oynadığı üstün futbolla kazanmayı hak etmesine rağmen sonucuna baktığında sadece 1 kez güldük, birinde son 10 dakikada kaybetti, diğerinde 29 şut çekmesine rağmen inanılmaz yazık etti, bu sefer umudum yok, çünkü son maçlarda iyi oynamıyoruz, çok gol yiyoruz, kötü sinyal. ama bunlara rağmen inşallah galibiyet bu sefer bi şekilde gs'ye nasip olur. bunu yürekten istiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• bende galatasaraylıyım

normalde gs alır ama

hiç bir maç oynanmadan kazanılmıyor

kupadaki gibi

onun için üç ihtimal olur

0|2
    0|0
  • beraberlik ağır basıyor

0|0
    0|0
  • Çok iyi bi analiz yapmıssın. İki takımın iç ve dış karnelerine baktığın zaman her ne kadarda derbi maçı olsa sonuç ortada zaten. Galatasarayn 2-0 alacağını düşünüorum. Goller ise Buraktan ve Elmanderden gelir.

0|2
    0|1
  • 1-1 veya 2-1 fenerbahçe alır, dünkü maçta galatasaray biraz afalladı çünkü.

0|2
    0|1
  • fener galatasaray maçlarını aykut öncesi ve aykut sonrası iki dönem olarak ele almak lazım.

aykut kocamana rağmen galatasarayın yenebileceğine ihtimal vermiyorum

0|1
    0|1
    • Hehe iyidi bu . :) Açıkcası Aykuta rağmen bende yenebilceğine ihtimal vermiyorum, ben tablomu kafamda oluşturdum hatta kimin gol atıcağını felan.. Maçın skorunu güzelde bir kupon yaptım hayırlısı bakalım.

• usta tutturursun inş.

• Eyvallah ustam sağolasın inş tutar.

• gs 4 1 alacak inş...hemde ezici bir oyunla tıpkı dünkü 1461 maçında olduğu gibi..

1|1
    0|1
    • Üstad şakamısın ? 1461 maçını kaybettiniz Elendiniz kupadan. :))

• tamam oyun olarak dedim yani..dünkü maçta burakla umut forvette olsaydı sence ne olurdu maç

• 1461 maçında 9 as fultolcu yatıyordu sen saygılı bir fenerlisin saygılı cevap veriyorum.

Bu maç bizim.

0|0
    0|1
    • Açıkcası pek kazanazağınızı sanmıyorum nedenini söliyim, galatasaray şuan biraz daha kötü moral bakımından. Tahminim şöyle olucaktır ; Galatasaray kendi sahasında sonuçta bastıracaktır güzel ataklar yakalayacaktır volkan yine hayatının maçını oynayacaktır. Duran top ölü toplardan fenerbahçe bir tane atıcaktır, yada cristian uzaktan felanda atababilir ondan sonra fener maçın üstüne yatıcaktır diye düşünüyorum ama hayırlısı neyse o olsun bakalım bekleyip gorucez

• Bugün Rüyamda 3-1 kazanıyoruz ve maç 2-1 3.golü Elmander atıyor dakka 90lar'da ...

0|1
    0|2
Yükleniyor...