Ne kadar sürede böyle bir karın kasına sahip olunabilir?

Aranızda aktif spor yapan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Fazla kilom yok ama böyle bir karın bölgesi için ne kadar süreyle spor yapmam gerekir sizce?

Ne kadar sürede böyle bir karın'a sahip olabilirim?

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut tipini bilmeden 3 ay yeter demek de iyi bir kafaymış. O arkadaşlar herhalde o osuruktan vücut analizi yapan cihazlar.
    6 ay gibi düşün daha erken olursa sevinirsin işte.
    Asıl düşünmen gereken ne kadar süre koruyabilirim olmalı. Çünkü böyle bir vücut hayatının kalanını tamamen değiştirir. Hesap kitap yaparak beslenirsin falan. Yaşam biçimin olur yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• %70 beslenme, %20 calisma, %10 ise dinlenmedir sporda istenilenlere ulasmanin yolu. Bunun cevabini vucud gelistirme sampiyonu gelsin yine kesin bir cevap alamazsiniz ondan. Marketten yarim kilo pirinc alinmiyor, vermeniz gereken bir emek, calismaniz gereken bir program ve dinlenmeniz icin zaman gerekli.

0|0
    0|0
  • Bikaç ayda olacak is değil. Erkeklerdr kadınlara oranla daha kolay ama kadınlarda kasların gelişimi biraz daha zor. 1 yılı geçer. Ki bu sürede sıkı çalışıp düzelli beslenip yağ şeker kesinlikle uzak durman lazım ve düzenli uyuma gerektirir.

0|0
    0|0
  • Siz kadınlarda kasların belli olması için yağ oranının %20 altına inmesi yeterlidir. Profil resmindeki sen isen, 7-8 ayda bu iş tamamdır. Ama diyet ve spora gereken özeni gösterirsen.

0|0
    0|0
  • karın yapını bilmiyorum ama göbeğin ve alt karın fazlalığın yoksa haftada 4gün çalışmayla 4-5 ay sürer sadece bayanlarda bu görüntü erkekte değişiyor

0|0
    0|0
  • Bayanların kas gelişimi erkeklere göre daha yavaştır. Düz bir karnın olduğunu var sayarsak böyle bir karın kasına sahip olman ortalama 6 ile 8 aydır

0|0
    0|0
  • Çalışmana, yediklerine ve vücut anatomine bağlı ama çok sıkı çalışırsan ve güzel bir definasyon yaparsan 2 ayda çıkabilir..

0|0
    0|1
  • Şu anki haline göre değişir.

0|0
    0|0
  • 2 sene en az :D

0|0
    1|0
  • karın bölgendeki yağ oranına bağlı süresi

0|0
    0|0
  • 3 ay yeterli

0|0
    0|1
  • Bu senenin beslenmene ve genetiğine göre değişir o yüzden geniş bir aralık veriyorum. 3-7 ay arası.

0|0
    0|0
  • yağ oranını düşürmen lazım six pack hareketleri yapman lazım

0|0
    0|0
  • Resim atsaydin bir

0|0
    0|0
    • kendi resmimi atmak biraz abes kaçar :) ama karın bölgem düz. kas görünümü olsun en azından ortadaki cizgi belirgin olsun istiyorum

• 3 ay calisip proteib agirlikli beslen

• Her gün çaliş 6 ayda toparlarsin

0|0
    0|0
  • Bu irade işi 1 yıl Sürer sabretsen mi

0|0
    0|0
  • Boy ve kilon kaç?

0|0
    0|0
    • 1.71 boyum en son 57 kiloydum, kilom pek değişmiyor

• Yanlış anlamada görebilme şansı olsaydı kesin konuşurdum ama düz mantık deniycem. Karın bölgende yağ varmı? Varsa ne kadar sarkacak şekilde falanmı yoksa düz mü? Düz ise söylüyeceğim çalışma ile 3 - 4 ayda kesin sonuç sunarım fakat biraz sarkma veya yag oranin fazla ise once kilo vermen lazim

• Minimum 6 ay

0|0
    0|0
  • çoğ calışman lazım yeğenim

0|0
    0|0
  • Çalışma na bağlı

0|0
    0|0
  • ıyy bu ne ya

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim 6 ayimi aldi

0|0
    0|0
    • Ki antrenorum 6 ay az bir sure deyip genetigimin iyi oldugunu soylemisti. daha uzunda surebilir ama soylendigi gibi 3 ayda bu goruntuyu alman mumkun degil

• Düzenli yaparsan 1 ayda gelişme görürsun ben 1 bucuk ayda hemen hemen oluşmuştu

0|0
    0|1
  • Bana 4 ay yeterli oldu. Kilon yoksa olur bir kaç aya

0|0
    0|0
  • 1 senede olur :/

0|0
    0|0
  • Çok kolay değil. ben sürekli spor yapıyorum gobegım duz ama kas yok

0|0
    0|0
  • çalışmana ve beslenmene bağlı canım he bide kilona felan