Dembaba Parayı Çok Sevdiği İçinmi Çine Gitti?

Müslüman bir insan bu kadar parayı severmi? Resmen kariyerini paraya sattı

Güncellemeler:
Para benim umrumda değil benim umrunda olan yıllar sonra iyi bir forvet bulunmuş ve takimlada iyi bir bağ kurmuşken bu futbolcunun gitmesi ya da gönderilmesi. Almeidali zamanlara donmek istemiyoruz
Sizce kim gelmeli?

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasarayliyim ama sunu soylemeden edemeyecegim tarafsiz gözle bakiyorum ; bu besiktas kulubu kadar oyuncusuna sahip cikamayan baska kulup yok... boyle bir adama besteler yazdiniz, tribunde sarkilarini soylediniz Uefa avrupada goller atti, attirdi karsiligi bu muydu? Birakin bu isleri de sahip cikmayi ogrenin sonra neden GALATASARAY büyük.. tabi buyuk olur biz en kucuk oyuncu kariyerindekilere bile deger veriyoruz.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 28

• Allah bilir nasıl da kiskankyorsun gizli
    Sen hayatın boyunca takımına 14 milyon euro kazandıran kaç futbolcu gördün

O zaman bakış avını değiştir Baba sayesinde müslüman takım 14 milyon euro kazandı :)

0|1
    0|1
  • Gitmezse, asıl cehennemi o zaman görürdü..

14 milyon verdiler bonservisine, Beşiktaş zorla gönderdi..

1|0
    0|0
    • Dembaba gitmek istemiş haberde oyle diyordu Bjk şimdi kimi alacak

• Ya tamamda şimdi ne olacak kim gelecek?

• Yarı fiyatına o kalitede oyuncu alınır.. Mesela Papis Cisse, Bafatemi Gomis..

• İyi para kazandırdı sonuçta bence iyide oldu bu sene geçen seneki kadar verim alamayabilirdi BA dan BJK iki taraf içinde olumlu oldu bence.

0|0
    0|1
  • Demba ba gitmedi onu satti besiktas.. adam musluman ulkede top oynucam deyip durdu o kadar..

0|1
    0|1
    • Adam ingiltereye girmek istiyordu abi :D
      Kesinlikle BJK de kalmayacagim istemiyorum diye aciklama yapmisti :D

• Ondan once besiktas satalim sunu demeye baslayinca o fikir olustu adda

• bak futbol ekonomik normlar üzerine oynanan bir oyundur kişilik insani bir durumdur yani dinle alakası yoktur ayrıca incilde parası olan zengin olan tanrıdan armagan alamaz der açıkla bunu? ayrıca türkiyede işi gücü para olan hayatı para karı kız olan budistlermi ateistlermi bunuda açıkla? ayrıca gelelim kariyer meselesine türkiyede oynaması zaten kariyerini paraya satması anlamına gelir beşiktaşa bir kasa limon için gelmedi?

0|0
    0|0
  • Dunyanin parasini verdiler gitsin de az para gorelim zten bir poha yaramiyordu

0|0
    0|0
  • adam siyahi zaten. hangi siyahi parayı sevmezki? beleştaş adamın parasını vermiyomuş son zamanlarda adam alacaklı tabi ne yapacaktı yani beleşe mi oynasın? en doğru ve en mantıklısını yaptı ve gitti. aynı şeyi yıllar önce ribery de Galatasaray'a yapmıştı. parasını alamadığı için marsilyayla anlaşmıştı. bunlar futbolun içinde olan şeyler. ard niyet aramamak lazım sonuçta herkes kendince profesyonel davranmalı...

0|0
    0|0
  • Evet? Niye musluman kizlar zengin erkek istemiyormu?

0|1
    0|1
  • hayır para için değil arkadasım besiktasta malesef söyle bir durum varç. Bir oyuncuyu göklere cıkardıgımız gibi onu indirmesinide bilioruz. Çok kufur ettiler o yuzden gitti. Çok baskı altındaydı. Bekleneni veremedi. Ama dembaba adam
    BEŞİKTAŞ

0|1
    0|0
  • şu müslüman futbolculara evliya muamelesi yapmayın yahu.

0|0
    0|0
  • bjk para için sattı

0|0
    0|1
  • Ne alakası var.
    - Dembaba ekmeğinin peşinde :D

0|0
    0|0
  • Hayır. Beşiktaş para için sattı.

0|0
    0|1
  • öyle

0|0
    0|0
  • Besiktas cok paraya ihtiyac duydugu icin onunla yollarini ayirdi

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • sana kim parayı seviyorsun diye tepki gösteriyor bence parayı sevsende fakir kalcan

0|0
    0|0
  • Çin e gidenler tabi önce para diyenler. Ama klübü satmak istemeseydi gitmezdi.

0|0
    0|0
  • Adam Besiktasıma hayvan gibi para kazandırdı da gitti helal olsun Demba ba

0|0
    0|0
  • profesyonel futbolcu sonuçta. tabi ki para için gidecek müslüman diye bedavaya mı oynasın

0|0
    0|0
  • hayır hayır, demba ba çin'de secdeye yatmak için gitti

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ın onun üstüne pazarlık yapmasına sinirlendi

0|0
    0|0
  • Beşiktaş para için sattı

0|0
    0|0
  • Müslüman bir ülke takımına para kazandırmak için gitti :D

0|0
    0|0
  • beşiktaştan iyidir

0|0
    0|0
  • Iyi oldu kurtuldugumuz ben sevindim

0|0
    0|0
    • Pektemek ersan veli olcay motta ismail sezer gokhansuzen serdar necip... bunlarada tekmeyi vurdularmi tamamdir.

• Senden kaçmak için gitmiş bıktırmışsın adamı

0|0
    0|0
  • Para için oynuyor zaten duygusal düşünülemez bu işlerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• işi gerekiyorsa neden gitmesin.

0|0
    0|1
  • Her seyi dine bagliyonuz ne sacma

0|1
    0|1
  • para mı o da ne

0|0
    0|0
  • Fenerin otobüs kursulunmasindan sonra çoğu yabancı gitti. Bugün fener ise yarın başka takım. Para canindan daha mı kiymetli? Ben olsam bende durmazdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...