Sevgilim beni aramıyor, ne yapmalıyım ya?

4 senelik bir ilişkim var sevgilimin faturalı hattı vardı kapandı 10 gün oluyor maaşları yapmadığı için hala ödiyemedi doğal olarak bizde konuşamıyoruz ben arıyorum genellikle hep msn gir falan diyorum konuşalım ama ben aramadımmı aramıyor bir kere laf yaptım mesaj attım akşamına aradı sonra gene ben aradım hep 3gündur beni aramyr bende aramıyorum inat ettim insan sevgilisini merak etmezmi ya arkadşını falan arıyor birşy sormak istediğinde falan ama beni aramıyor hep benden bekliyor bende inatt ettim aramadım bugun de dayanamayp mesaj attım en sonunda duygularımı belirtten napmalıyım ya :S

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• adam geçim derdinde maaş alamıyyor, telefonlar kesik sen aramadı diye bozuk atıyorsun ? nasıl arayacak ? msn de ne diyecek ? canım sıkkın git başımdan...Beni kendimle bırak...Diyemez..

0|0
    0|0
    • ne alakası var evli mi sanki evmi geçindiriyor ben aradığımda gayet güzel konuşabiliorsa kendide arayabilir beni birinden

• Ne alakasi var ya alla alla ben isteykenmi arasin diorum bende ailemden birinden Ariyorum onu konturum olmadgi icin hicbirsey yapamiorsa aksam evine gittiginde ailesinden birinden mesaj atp msn gir diyebilr msnde konsabliriz ama o hic birini yapmior napmami bekliorsunn

• Birazcık kitao oku. yazarken kelimeleri düzgün yazmaya çalış.. zamanla düzelir..kafası bozuk olabilir...panik yapma..

Erkekler Ne Diyor 14

• "Benzemez kimse sana" adlı şarkıyla başlayıp "şimdi sen de herkes gibisin" adlı şiirle biten bir ilişki daha karşımızda...

1|0
    0|0
  • Zorlayamazsın, ancak aramama sebebi faturanın ödenmemiş olması değildir.

Gerçekci olmak gerekirse bazen sırf aramış olmak için arayıp da sonra 15-20 dakika boşuna harcamanın da anlamı yok. Eğer günlük veya 2 günde bir fiili görüşebiliyorsanız abartmamalısın diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bunu söylemek istemezdim ama yolun sonu gelmiş...yapılacak tek hareket var vur tekmeyi gitsin çoktan haketmiş...

0|0
    0|0
  • 3 gün aramadı diye mi şimdi buy stres .s

0|0
    0|0
    • evett çünkü hattı falan kapandığın hep benden bekliyor aramamı kendi aramıyor

• Parasız olduğum dönemde 3 ay sevdiğim aramıştı beni ve bunun lafını hiç yapmamıştı ima etmemişti.

• bende yapmam ki bunun lafını yapmıyorum emin ol ve benimde kontürüm yok ben ailemden birilerinden arıyorum kendimden değil oda arıyabilir beni ailesinden birisinden onu demek istiyorum arkadaşını arıyor vs şeyler için en azından benide bi arıyabilir hiç yoktan birinden bir mesaj atıp msn gir diyebilir msnde konuşabilir 3 gün birbirmizde habersiz ne yaptığımzı bilmiyoruz insan merak eder ben ediyorum şahsen

• "Aramassan arama" şarkısını gönder sevgiline

1|0
    0|0
  • boş ver aramasın bende yalnızım

0|0
    0|0
  • yenisine müracaat et şekerim

0|0
    0|0
  • kesin aldatıyor !1!1

0|0
    0|0
  • gitme çocuğun üstüne o kadar ,anlayışlı ol biraz..

0|0
    0|0
    • anlayışlıyım zaten ama bir insan 3gün sevgilisini aramazmı ne kadar hattı kapalı olursa olsun isterse bşkasından arıyabilir

• orası öyle ,kendisine sorsana

• başkası ile konuşuyor !

0|0
    0|0
  • kızım aldatılıyosun... gayet açık netttttt...

0|0
    0|0
  • Sende onu arama :)

0|0
    0|0
  • Başkasıyla meşgul canım

0|0
    0|0
  • İlişkinizin sonuna gelmişiniz gibi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle üstüne düşme ilişkinin sonu gelmiş tecrübe ile sabittir

0|0
    0|0
  • seni kekliyor olabilir mi

0|0
    0|0
  • Burdakiler aldatiyor felan demis ama ben oyle dusunmuyorm.. Aramiyor diye hemen aldatiyor sevmiyor anlaminami geliyor? Hayir !

Bence sen onu aramaya,ilgi vermeye devam et.. varligini gostert yoksa baskalarindan ilgi isteyebilir.. neolacak sanki 3/4 olmadi 1 hafta boyunca sen onu ariyorsan ? ilerleyen zamanda sen aramassin o arar seni :)

0|0
    0|0
    • bnde aldatıyor diye düşünmüyorum çünkü onun hattı kapandığın böle oluyor normalde arıyor amaa insan aramandgında üzülüyorr o arayana kadr aramıcam inat ettimm

• İyide kacan kovalanir diye birsey var yani ben onu bir hftada arasam surekli onun hatti acilmadgi surece aramaz bni taniyorum sevgilimi o beni bir kere arasa emin ol ben ararim 12 gyndur hatti kapali bnun9 gunu hep ben aradim onu o hic aramadi

• Yinede sen bilirsin.. ama pisman olursun ilerde..

Yükleniyor...