Bu haftasonu oynanacak TT Arena'daki Galatasaray-Fenerbahçe maçını kim kazanır?

Dev Derbiyi kim kazanacak dersiniz?Galatasaray mı? Yoksa Fenerbahçe mi?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• fener alır bu maçı.. zaten dün çok güldüm 1461 e yenildi cincon hem de arena daaa..

• ne puan düşürmesi...ne diyon fenevli:))?
      bu hareketleri pazartesi bekliyodum senden :) eksilenmekle puan düşmüyo..rahat ol:))

• yok artık bu kadar da puan düşürülmez arkadaş!

• canım arkdasım inş feneri de görürüz 30 senede bir türkiye kupası olsun artık sizin :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 29

• Beşiktaşlıyım.. Galatasarayın kazanmasını isterim ama Fenerbahçe kazanır :)

• Fenerbahçe kazanır gibi 2-1

• ÖLENE KADAR GALATASARAYLIYIM .BU MAÇI DA GALATASARAY'IM (MIZ) KAZANACAK ALLAH'IN İZNYLE !

• GALATASARAY

• FENERBAHCEEEEE!

• FENERBAHÇE

• GALATASARAY

• sormana bılr gerek yok GALATASARAY

• Fenerbahçe deplasmanda zorlanıyor Galatasaray evinde zorlanıyor yani Fenerbahçe Kadıköy de iyi Galatasaray deplasmanda varın siz düşünün o zaman.

• bence berabere biter:))

• Galatasaray...

• düşünmeye gerek yok.. GALATASARAY !

• GS de alsa FB de alsa sevineceğim.Ben Galasaraylı aşklarım (sevdiceğim ve babam) Fenerbahçeli.Her türlü sevinmem için sebep var ;)

• Alex'e yapılan haksızlıktan sonra izleyeceğim ilk maç olacak. Aykutcuğum, eğer 5 atarsak seni affedebilirim :*

• yaplacak yorum fotonda hazir var :D ,olympic Sigmadan 7 yediginizi unuttunuz hemen tabi,FB li leri sanirsin Barcelona yi tutuyorlar ,yarabbim ya akıl fikir sizlerle olsun ;)

• ben unutmam
      3-0
      bunuda sen unutma :)

• fener forması giy diyeceksen...

tv başında sana iyi seyirler ufaklık :)

• Öncekileri Göster
  • Fenerbahçe tabiki! )

• fener alıcak gibime geliyor

• galatasaray kazanır

• Galatasaray olmalıı

• Galatasaray tabiki de..

• Dün yenildik. Buna sevinenler var, olsun.. Sadece şu dört günün tadını çıkarın.

• wuww :)

• fener alır maçı en kötü ihtimal berabere kalır..

• Umarm gs alir maci golleer buragimiz umudumuz atar ins iyi olan kazansin ya

• :D hem taraf hemde centilmenlik ikisi bir arada :D

• iddea mı oyniyacann kardeşş :dD :D:d berabere kalır ben sölimm

• yattı kupon :D

• Galatasaray alır gider bu maçı

• bana fenev alacak gibi geliyor

• İddiasına girelim?

• Alamaz.

• Galatasaraylı biri olarak Berabere diyorum

• A'yı kasarız. GS

• Galatasaray

• Bir BJK li olarak gs dedim.

• Bende BJK liyim iyi olan kazansın ama berabere bitecek gibi ... gibi ... gibi...

Erkekler Ne Diyor 63

• Galatasaray

• Fenerbahçe

• Galatasaray alacaktır.

• BERABERLIK

• umarım golsüz ve tatsız, izleyenlerin hayattan soğuduğu bir maç olur.hakem kazanır :/

• geçtiğimiz son iki sene itibariyle derbilerde GALATASARAY'ım çok iyi performans sergiliyor . Etrafımda ne kadar Fenerbahceli arkadasım varsa onların tedirgin oldukları belli hepsi berabere kalsak yeter diye kendini avutuyor . Bizim gözümüz her zamanki gibi galibiyette kazanacağımıza inanıyorum

• en kötü oynadığı dönemde bile gs'den galibiyet alıyosa bu feneröyle kafadan "gs alır, gs ezer, şöyledir, böyledir" muhabbetine girmeyeceksin agahadi fenerliler "fener alır" demekte haklı, onları konuşturan istatistikler var da gs'lileri harbi anlamıyorum...hayırlısı olsun de geç yani ne zorlarsınki...

• Hayırlısı be gülüm...

• Hehe çoğunluk Cimbombom. :)

• FENERBAHÇEEE***

• tabiki tartışmasız Fenerbahçem kazanacak :D

• tabii ki fenerbahce ve bence 2-1 biter bu mac totem yaptım xD

• cimboommmmmm

• beraber biter

• boşuna cevap yazmayın GS açık ara önde :D

• panpa onu bilmemde 1461 fena yendi :):

• FFFEEENNNEEERRRBBBAAAHHHÇÇÇEEE3-0

• Tabii ki Turkiye nin tek gercek buyugu

• Galatasaray hiç olmadığı kadar rahat olacak bence bence farklı yenecek

• tabiki GALATASARAY...

• Hakem kazanır :D

• GALATASARAY O DAHA VEFALI .

• endüstriyel futbol için kıcını yırtan asalak ınsanları göruyorum.aptal taraftarları goruyorum.bu potansiyeli görüyorum stadyumda.bagırıyor asalaklar.

• GS oyunculari 2 kisi haric formdalar sadece moralleri bi turlu form tutamadi bi patlama olcak gibi beklyrz bakalim kendilerini patlatmazlar umarim.FB cok daha moralli ve stresleri yok sadece Volkan agrilari var M.Topuz sakat bi de (Caner yerine)Stoch oynarsa durum dengelenir :D kısaca GS yarali ve stresli ,FB bole bi aslanla isi zoe olacak .GSda olayi solesem 2 ansiklopedi tutar kalsın! Sonucta dunyayi hicbiri kurtarmicak olay Annemizin liginde dil,bitmiyo ,3-5 atacaklarmis ilginc (futbol spor cahilleri hosgorecez artik) atsan nolur atmasan nolur,olay UEFA da millet ki FB harbiden cok iyi gidiyor tabi bi de Ortadogu bi de bizim dogumuz vs var bunlar da esas gercek olaylar !

• yapmayın gerçek FENERBAHÇENİN galatasaraya olan galip gelme üstünlüğü

• FENERBAHÇE

• cimboooooooooooooooooooooooooooooooooom

• Tabiki Yenerbahçe dostum aksini düşünen maç sonrası hep mort oluyor.

• büyük ihtimal berabere

• skor tahmını yapıyorum 8-4 galatasaray

• Aykut kocaman bişi yapmassa fb her türlü alır .

• Berabere

• İçimden beraberlik geçiyor...

• fenerbahçe

• the "G"ALATASARAY "S"HOW

• Berabere biter

• tabiki gs başka secenekleri yok

• Cimbom alır her türlü :)

• Her zaman diyorum iki tarafta kazanacak .. Maçbaşı kaç para aldıklarını bilseniz :D

• gs gerçekten kötü oynuyor fb çok mu iyi durumda değil ama genelde derbide psikolojik üstünlük fb de olur ve gsnin bu maçta daha stresli olacağını düşünüyorum bu yüzden fb ufak da olsa önde

• Geçen sene biraz kıprıdadınız diye uçmayın kırk yılda bi olur oyle, yenmek ne kelime arenada ezicez sizi..GFB

• bu maça da önem vermiyomhatta bu maça haddi gereğinden fazla önem verenlere sinir oluyom

• Yani her zamanki gibi tabiki FENERBAHÇE...

• fenerli değilim ama fener alır. gs önce 1461 takımını yensin ::D :D

• 1961 trapzon kazanır :D

• senin dediğinden olsun arkadaşım :D bu arada 3 eksi almışımda bende galatasaraylıyım ama doğruya doğru yenilmeyi sindirmekte önemli birşey hazmedemeyen arkadaşlara duyrulur.

• O 1461 olacaktı...

• tartışmasız fenerrrrrrrrrrrrrrrr :D

• Şansları konuşacak olursak %60 galatasaray :%20 Fenerbahçe :%20 beraberlik

• Ben maça gidiyorum ya kesin yeniliriz hmmına...

• Duş değil derimi kazıtsam bende bu şans olduktan sonra. Peh.

• dus alip oyle git o zaman :)

• Berabere...

• onu bilmem de 1461 çok moral bozdu :)

• Cimbom Galatasaray Galatasaray Şampiyon :) Tabiki Cimbom Dağılın uA

• Takım tutmuyorum ama kafam eserse iyi izleyicilerdenim. Realist açıdan bakarsak Galatasaray alır.Kadro olarak daha iyi.Ben Galatasaraylıydım fakat endüstriyel futbolun yaygınlığıyla futboldan soğudum. Futbolcular ile yönetimin taraftarlarını düşündüğünü sanmıyorum . Gayeleri cep doldurmak ve reyting olan bu canlıların(futbolcular ve başkan) içinde bulunduğu takımın aşırı taraftarlığını(fanatikliğini) yapmak akla mantığa uygun değil gibime de geliyor ki hatalı düşünmüşte olabilirim.Hatam varsa düşüncelerimde düzeltmeye gayret ederim..

• cim bombommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

• galatasaray tüm hırsını fenerden alıcak

• gönlüm beşiktaşın kazanmasından yana :DD

• 1461 trabzonu yenemıyen fenerımı yenıcek

• direk skor veriyom 4 1 gs alır belkide gol yemedende alabilir...

• Yasak kalkarda Arenaya gidersek tecavüz ederiz, gitmezsek makul bir skorla 0-1 -1-2 alırız. Ama gönlümden geçen ofsayttan elle ve son dakika golleri ile bu maçı almamız.

• galatasarayın galip geleceğine dair yorum yapan arkadaşlar için ; link

• dostluk kazandın kavga vs bı durum olmasında

• ÖĞleden sonra levent köşebaşında rakı meze kebap üçlüsüyle maça hazırlık yapacağız...kafalar biraz dumanlanınca metroyla telekom arenaya intikal ederiz..sonrası inşallah GALATASARAY.

• olum nann niye herkesler benim puanımı düşürüo nann heeee hep senin yüzünden ! al işte 4-0 kapı gibi noldu haa pendiği pandiği gördün mü şimdi! pazar günü de yine bi 6-0 olsun da o zaman ben görücem !

• Ben'i tanıyor olmak...

Aklımda olacağına emin olabilirsin. 2-1'i de unutma :*

• Renk seçimlerimi yargılıyor musun? Bence üzerimde görmeden yorum yapma. Esmerlere yakışan en güzel renktir, sarı-lacivert. Zaten çoğu güzel kız da FENERBAHÇE'li oluyor, kendimden biliyorum :p

Bu bir teklif mi, amanın?!
      Bir şartla, olabilir...

• Öncekileri Göster
  • 1461 trabzon,kötü espiri farkındayım...

• Beşiktaşlı biri olarak Galatasaray alır diyorum madem.

• eski cimbomlu yeni beşiktaşlı:) dimi Onelove:)

• Girmeyelim :D

• Bende beşiktaşlı biri olarak neden bilmiyorum ama fenev alır gibi hissediyorum gs dün baya yüklenmesine rağmen 1461 e 1 gol atabildi. Belki beraber ama gs alamaz bence

Yükleniyor...