Bazı kızlar neden kas yapar?

Hiç spor yamadığı halde bazı kızların büklüm büklüm kasları var :))

Bir şekilde kurtulun onlardan çok iticisiniz inanın

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu söylediğinle ben hiç karşılaşmadım çok nadirdir herhalde çünkü kadının yapısı erkeğnkinden daha yağlıdır çalşma ve spor olmazsa erkekte bile belirgin kas olmuyor zaten.ki hadi diyelim böyle kızlar var bunları okuduğunda eminim üzüleceklerdir ki sen onlara hitap ediyor musun acaba ?Hoşunuza gitmeyen bir şey olduğunda nasıl kurtulun yokolun vs diyebiliyorsunuz çok anlamsız bende kaslı erkekleri hiç çekici bulmuyorum ama partnerimi ona göre seçerim olur biter kendi yargılarıma dayanarak çok iticisiniz diyemem zira bu yalnız benim görüşümdür.

0|0
    0|0
    • kız arkadaş babında demedim zaten askılı felan giyorlar yazın burma burma belli göğüs üstünde o yüzden sordum ;)

Kızlar Ne Diyor 6

• bütün kızlar cevap bombardımanı yapmış :O hepsi üzülmüş çekici olmadıklarına !

0|0
    0|0
    • Sıkıntı yok cevap bombardımanı kaygım da yok benim zaten sende gereksiz cevabını sile biliyorsan sil yani 500 sığırdan 5 aslan iyidir senin gibi 500 inek işkembeden sallayacağına cümleleri 5 kişi adam gibi cevap versin kafi ;)

• Kimin ne olduğu aşikar hadi sen okuluna geç kalma öğretmende fırça yicen ...

• :) çok düşüncelisin

• Sporcuyum ve karın kaslarımla gururluyum :)

0|0
    0|0
  • Bence kas çok çekici. Kolda ve bacakta biraz belirgin olunca hosuma gidiyo benim gayet seksi :D

0|0
    0|0
  • Evet gerçekten çok itici :S

0|0
    0|0
  • bencede cok itici ama dogustan athletic dogan insanlar var yapıcak bısey yok :D

0|0
    0|0
  • hareket çok olunca kas oluyor hemen ama ben hiç denk gelmedim kaslı bi kıza

0|0
    0|0
    • böyle askılı giyince felan göğüs üstü gerdanmı deniliyo ne eğilip kalkınca felan yumru yumru oluyor :)

Erkekler Ne Diyor 3

• erkekliğe özeniyorlar sanırım

0|0
    0|0
  • Az bir şey kastan bir şey olmaz bence:) Ama ben balık etli severim:)

0|1
    0|0
  • abarti değil ama yeterli kas güzel duruyo :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...