Kendinizi hiç başka birinin hayatını yaşayarak gözünüzde canlandırdınız mı?

Kendinizi hiç tanıdık bildik veya hiç olmayan hayat içinde yaşayarak hayal etdinizmi ve ne düşündünüz? Mesela ben ara sıra kendi hayatımdan sıkıldığım zaman yakın çevremdeki insanların hayatını yaşıyomuşum gibi hayal ediyorum ve mutlaka benim istemediğim bişey çıkyo ve kendi hayatıma şükür ediyorum. Sizde de oluyomu böyle?

Güncellemeler:
Arkadaşlar benim demek istediğim hani bazen hayatınızdeki her an gibi şeyden şikayet olupta keşke onun hayatı bende olsaydı diyorum ve onun hayatını yaşadığımı düşündüğümde onunda bir sürü eksikliklerinin olduğunu gördüğümde şükür ediyorum yani her kesin hayatı kendineymiş diyorum allah bir türlü teraziyi tutduryomuş insanların hayatı konusunda maddi ve manevi olarak

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• onu yapmadımda benim hayallerimi yaşayan bi adamla tanışmıştım cok pis dalma hissi geçti içimden :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bazen sırt çantamı alıp farklı beni hiç kimsenin tanımadığı bir ile gider turist gibi gezerim güzel oluyor yaa

1|0
    0|0
  • Bu dediğine benzer birşey bir dram konulu film seyrettiğimde etkisinde kaldığım 2-3 gün yaşadım gibi onun haricinde pek umrumda değiller. :)

0|0
    0|0
  • ben halyal etmedim yerine koymadım hep0 kendim başkaları nasıl hayat sürüyorsa öyle bi hayat sürmek için mücadele ettim şimdi ise herşeyim vartek başınayım ama mutluyum yanlızlık insanın en güzel tanıdını çıkartığı duygudur... tafsiye ederim

0|0
    0|0
  • Çok canladırdım

0|0
    0|0
  • yok kendim olmaktan memnunum..

0|0
    0|0
  • Ben bunu her zaman yaparım..bakınız ' nietzsche '

0|0
    0|0
  • edebiyat yapma.. kendini baskasinin yerine koyuyormusmustamus.

0|0
    0|0
  • buna empati deniyor işte

0|0
    0|0
  • Eğer bunu yaparsak bir süre sonra şizofren oluruz

0|0
    0|0
  • ne yaLan söyliim hiç başkasının hayatının merkezine kendimi koymayı denemedim düşünmedim

0|0
    0|0
  • Kendinden altindakilere bakip sukretmek lazim zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet koya biliyiyorum başkasının yerine tabi onunki kadar yaşayamam kendi hayatım daha güzel

0|0
    0|0
  • yaşam koşullarım, çektiğim zorluklar ne olursa olsun kimsenin yerine geçmek istemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...