Arkadaşım sürekli sevgilime dokunarak konuşuyor, amacını anlayamıyorum.

Evet arkadaşlar sürekli dokunarak konuşuyor. Mesela ikimiz otururken o geliyor erkek arkadaşımın tam dizinin dibinde ayakta duruyor. Arkadan geliyor sevgilimin gözünü kapatıp ben kimim falan yapıyor. sınırı aştı artık valla sınırden uyuyamıyorum. Yani sevgilim ayağa kalkmak istese kalkamaz o derece yakın, burnunun dibinde ayakta duruyor. Bu kız arkadaşım ve sevgilisi de var yani. Amacını anlayamıyorum ama gözüme uyku girmiyor sınırden artık. Ben onunla konuşmaya nasıl başlamalyim? kenara mı çekeyim ne yapayım?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bidaha öyle yanaştığında vereceksen ver artıkta sende kurtul bende kurtulayım de böyle bi tepki işe yarar heralde.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Artık aradan çekil sen :)

Sanki sevgilini kapmış artık senden... Ama kıza da iyice haddini bildir, içinde kalmasın bir şey :) Bas tokadı, sürt burnunu duvara, saçını başını yol, iyice döv...

1|1
    1|0
  • " Bak arkadaşım ister beni yanlıs anla ister anlama senin erkek arkadışma karşı bu tavırların benim hoşuma gitmiyor lütfen biraz daha dikkatli ol . " arkadaşını kırmak istemiyorsan sevgilin ile konus su kıza tepki ver sana bu hareketleri yapmasın gibi .

1|0
    0|0
  • agzını burnunu kır.

2|0
    0|1
  • birileriyle iddiaya girmiş olmasınlar sakın :))) kedidir kedi

0|0
    1|0
  • CANI ÇEKMİŞ..

2|0
    0|1
  • bildiğin asılıyor fırsatını bulsa napcak, kim belkide gizli gizli birlekte oluyolardır sen uyu daha...

0|0
    1|0
    • Geç dalganı. Aptal değilim ben. Sevgilimin telefonu her gün bende okulda her tenefüs beraberiz. Yüz vermiyor zaten kıza. Bu yüzden çekici geliyor sanırım sevgilim ona.

• Kızda telefon numarası yok ki. Kızın da onda yok telefonu. Yani ben o kızla arkadaş olmadan önce kız hiç tanımıyordu sevgilimi. daha 3 hafta oldu tanisali biz.

• harbiden çok safsın, tlf nosu almak çok zor sanki, sen akıllıyım diye geçin, bak görürsün o kız onu eni sonu sevgili yapar kendine

• sevgılıne soyle bence o halleder artık tavırlarıyla bunu yapmamasını anlatması lazım

1|0
    0|0
  • sanki oyunccu değişikliği olacakmış gibi geldi aklıma önündeki maçlara bak

0|1
    1|0
  • sen bu soruyu daha öncede sormadın mı?

0|0
    2|1
  • görmemezlikten gel...

0|0
    1|0
  • hayrola senin nikahli kocan mi, neden bu kadar zoruna gidiyor kizim?

0|0
    2|1
  • tam sopalık mıs yaa :)

1|0
    0|0
  • Hemen arkadaşlığını bitir. Kafasında emin ol vardır bilim kurgu filmi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben olsam o kızın kafasını yere çarpar sonra ayağımla bastırır bir daha asla yanına yaklaştırtmazdim sıkıyorsa denesin. ben çıtı pıtı halime rağmen bi kızı hastanelik edip okuldan tasdiknamesi ile uğurlanmis nadir insanlardanim (: tersim pistir hele birde konu 3. Şahıs sa.

1|0
    0|0
  • Ben olsam her ikisini de uyaririm. Kiza sert bi sekilde noluyor ben boyle seylerden hoslanmam birdaha olmasin derim . Sevdigime de ona tersleyoci bisey soyleyipte bidaha yapmamasini onlemedigi icin kizarim.

1|1
    0|0
  • arkadaşlığını bitir ne uğraşıosun yada kendine çeki düzen versin one öyle saçma sapan hareketler hiç hoşlanmam

2|0
    0|1
    • Ben de nefret ediyorum ınan. Ama soze nasıl başlayacağımı bilmiyorum ona karşı.

• söyle canım sevgilime fazla yakın durmanı istemiyorum de o anlar ztn dewam ederse söle dövelim şırfıntıyı :D

• kurtul o arkadaştan ne konuşacaksın ya ben olsam alırdım ayağımın altına.

2|0
    0|1
    • Haklısın da durup dururken arkadaşlık nasıl bitirilir?

• arkadaşlığımızı bozacak harktlern var görüşmesek daha iyi de bitir . öyle kızla arkadaşmı olunur ya hoppa gibi dip dibe.

• ben olsam döverim o kızı resmen yazıo sevgiline uzak dur böyle tiplerden

ya gereksiz insanlar

1|0
    0|1
  • Bana baksana yelloz seni cartt diye ayırırım çekilll ... boşlukları doldur :)))))))

1|0
    0|0
  • çek kenara azını burnunu dağıt amk.

1|0
    0|0
  • o nasıl bi arkadaş yaa tam kaşar

1|0
    0|0
  • Bu kız sevgilinle ne bilim yakın arkadaş falan mi ?

1|0
    0|1
    • Ben bu kızla daha 3 haftadır samimiyim. Ve benim yanımda sevgilimi gormuslugu var hep. Ne yakın arkadaşı, merhaba merhabalari bile yoktu ben kızla arkadaş olana dek.

• kusura bakma ama sen o kıza hala arkadaş diyorsan pes yani kız resmen sevgiline asılıyor ya ben yerinde olsaydim guzel guzel konuşurdum hemen dalmazdim yani onun seviyesine inmezdim konuştuktan sonra hala devam mi ediyor agzinin ortasina guzel bitane koy yada dovmeyide biraktim sevgilinin yanına gelince sen sevgiline yaklaş op falan sarıl koluna gir yani o kızı kiskandir bak nasıl tipiş tipş gidiyor :)

• sevgiline söyleyeceksin o kız yanına yaklaştığında mesafeni koru desin sen dersen kız inadına yapar evet çok sinir bozucu bende yaşadım yan yana otururken kız bizi ayrırdı sataşırdı mübarek kim sevgili belli değildi sinir bozucu birşey utanmasa elini tutacak bunlar !

1|0
    0|0
    • Sevgilimi uyaracak bir konu bile yok ki ortada. Sevgilim hiçbir dediğine cevap vermiyor yüzüne bile bakmıyor. Ama kız yüzsüz çıldırıcam ya

• anlıyorum seni canım ama sevgilin çekil falan diyecek gerekirse bağıracak olmadı sen iteceksin ayıp ya falan diyeceksin olmadı sevgilisinin yanında diyeceksn

Yükleniyor...