Spor ile ilgilenen arkadaşlar?

merhabalarr 3 sene kortizon tedavisi gördüm çok kilo aldım eylülden bu güne kadar 75 kilodan 55 kiloya diyet ile düştüm, spora başladım çünkü sıkılaşmam lazım 25 dk hızlı yürüyüş, ardından 10 dk bisiklet,10 dk eliptik bisiklet, kanat çekişte 10 kilo ile bir hareketi iki set yapıyorum ardından kolu geriye doğru ittiğin bir hareket var onu 1 set yapıyorum ağırlıklarda ilk gün 1 kilo ile başladım 3 hareketi iki set yaptım iki hafta, bu hafta 2 kiloluğa geçtim ve ayrıca eve gelince plates bandını ayaklarımdan ortalayarak ileri geri itiyorum alt bacağım ve ayak bileklerim amaçlı sizce nasıl faydası olur mu yememe son derece dikkat ediyorum zaten eylül ayından beri sadece fit görümümü kazanmam lazım, teşekkürler şimdiden

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok iyi böyle devam et. Cardiodan fazla ağırlık çalışmaya özen göster. Proteinli beslen.

0|0
    0|0
    • ekmekmiş makarnaymış zaten oldum bittim sevmezdim o yüzden yemeğimde bir sıkıntı yok fast fooddan uzağım haşlanmış şeylere bayılırım sebze olsun et tavuk gibi, yeni başladığım için çok fazla ağırlığa yönelemiyorum vücudum çok titriyor 5. harekette kalıyorum hemen :(

• Sıkılaşmanın işi ağırlık eğer yapamıyosanda yanlış yerdesin :) Pilates yapmalısın tam sıkılaşmayı yakalayabilmen için.

• ama zamanla oluyormuş başka bir kilo acayip ağır gelirdi çünkü hayatımda hiç yapmamıştım şimdi yapınca kaslarım bile acımıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...