Emre'nin Fenerbahçe'den gönderilmesini doğru buluyor musunuz?

• Evet, doğru buluyorum.
    51% (954)73% (1895)64% (2849)Oy Ver
  • Hayır, doğru bulmuyorum.
    49% (901)27% (687)36% (1588)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
48|154

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi size sorsak emre gitti iyi oldu 3 maça çıkıyodu 30 maç yatıyodu bunu bahane eden arkadaş bir emrenin doktoruna sorulan soru ve verilen cevabına bak istersen
    sormuşlar takım doktoruna neden bu kadar çok sakatlanıyo diye doktorda bütün futbolcular maçlarda % 100 nü vererek oynuyolar ama emre % 170 ni vererek oynuyodu ben hayatımda böyle bir adam görmedim demiş sorsak bunun üzerine çok çirkef küfür eksilmiyo ağzından onun yüzünden fenerden nefret edilir olmuş dersin bunu diyen fenerli varsa ağır karaktersizdir karaktersizin önde gidenidir bu adam her stadda ıslıklandı hangi maç olursa olsun farketmez anasına bacısına küfredildi yeri geldi kaptanlık yaptığı takıma küfredildi insanlık dışı hareketlere maruz kaldı bu adam 3 temmuzdur bu adam fenerin hakkını yedirmeyenlerin baslarında gelir bu ADAM GİBİ ADAM sırf ben babamdan anamdan olma fenerliyim dedi diye arenada her maç tahriğe hakarete uğradı o naptı yine savundu didindi kaç maç bizi ipten aldı bu adam sırf fenerde top oynuyo diye milli takıma alınmadı volkan gibi alper gibi egemen gibi. sen bu adamın hakkını yersen ben gelir sana hesap sorarım arkadasım tamam gönderilmesi doğru gönderilme şekli yanlış aynı Alex e yapılan yapıldı. KAPTAN BU TARAFTAR SENİ UNUTMAYACAK YOLUN AÇIK GÖRÜŞMEK ÜZERE.!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 48

• Yo aksine o karaktersizlikte bir futbolcunun (futbolcu demem bile fazla kendisine) Fenerbahçe'yi yansıttığını düşünüyorum. Lekesini başka takımlara sıçratmasın.

3|1
    1|2
    • kesinlikle :D

• burada herkes yorum yaptı, ama bir ben mi dikkatinizi çektim? Bir kasıt ararım bunda. Neyse iyi geceler @Athelstan

• tatlım ne alıngansın ya okumam normalde gezerken bı gözüme çarptı yorumun sonunda tüm klübe laf attıgın ıcın yazdım alınırsan böyle ohoo...

• Mümkünse Emre Türk futbolundan defolup gitsin.

2|2
    0|0
  • gereksizin teki
    gitsin hatta futbolu toptan bıraksın boş çünkü

0|2
    0|0
  • Emre kim tanımıyorum.

1|2
    2|4
  • Emre'nin futboldan Defolup gitmesi Lazım..

1|0
    0|1
  • açeydim gollarımı gitme diyeydim :(

1|2
    0|0
  • Benim bununla alakam ilgim bilgim yok ama B şıkkına tıkladım

0|0
    0|0
  • Kendisinin direk ülkeden sınır dışı edilmesini talep ediyorum. Yeterince hayvan var zaten..

0|3
    0|2
    • Ben de seni tebrik ediyorum, duygularıma tercüman olmuşsun :D

• Ya tamam emreyi seviyoruz falan filan ama herseyinde bir sınırı gitmesi takm için daha iyi olacak. Bu sene fenerbahcenin daha iyi bir kadro kurması gerek

0|0
    0|0
  • Hayır, doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Çok doğru... Öylesi çirkef bir adam Fenerbahçe gibi bir takımda barınmamalıydı...

0|1
    0|0
  • doğru buluyorum çünkü çok agresifti

1|0
    0|0
  • gitsin :)

0|0
    0|0
  • Gitsin ya başka futbolcular görelim artık

0|0
    0|0
  • İhraç edilmesi gerek.

0|0
    0|0
  • Doğru buluyorum
    #Fenerbahceliyim

0|0
    0|1
  • Fener için kötü oldu orta sahasıydı , tecrübe vardı adamda

0|0
    0|0
  • Ay gitsin valla çok mutluyum. Tamam iyi gol atıyor da yani bu nedir arkadaş sen bu kadar fenerbahçede oynamışsan biraz nefsine hakim ol da kavga etme sinirlensende gösterme bu nedir yani diyor ki gel beni at!

0|0
    0|0
  • Neden gonderiliyo?

0|0
    0|0
  • Gitmesin

0|0
    0|0
  • Dogru

0|1
    0|0
  • gönderilme sebebi nedir?

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki !

0|1
    0|0
  • Kesinlikle dogru bulmuyorum Emre Fenerbahcenin cocugudur! Orta sahada onun gibisini bulmak cok zor olucak, yine orta saha sikinti...

0|0
    0|0
  • evet doğru buluyorum. (konuyla hiç bir alakası olmayan kız)

1|0
    0|0
  • Evet doğru buluyorum

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak gitmesini doğru buluyorum.

0|0
    0|0
  • Doğru buluyorum adam gemiş 30 yaşına fenerde ne işi var?

0|0
    0|0
  • Doğru buluyorum

0|0
    0|0
  • emre iyi bir futbolcu olabilir ama devamlı çamura yatması takımı kücük düşürüyordu biyerde iyi oldu

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18

Erkekler Ne Diyor 153

• Evet buluyorum çok iyi oldu çokta güzel oldu. Bunun gibilerinin bu ülkenin futbolunda işi yok. Avrupada hakeme bağırıp küfür edemez bir futbolcuyla tartışamazken , bizim ülkede hakemlerin anasına bacısına küfür edip, futbolculara ırkçılık yapıyor. İyi oldu çok şükür yarabbim umarım darısı volkanın gitmesi olur

0|1
    0|0
  • Galatasaray'a yakışmıyordu. Fenere düştü. Fenerde de artistik patinaj yapmaya devam etti. Bir işe de yaramıyordu.

1|4
    1|5
  • Emre ve volkan karakterlerinden dolayı fenerbahçeye zarar veriyorlardı nasıl mı? örneğin avrupa kupalarında bir çok kişi fenere laf sokma çabasında ise o da bunların karakterlerinden dolayıydı aynı şekilde galatasaray da da melo örneği bu tür oyuncular o takımlara oyun içi katkı sağlarken oyun dışı zarar vermekteydi.

0|0
    0|0
  • Emrenin turk futbolundan kovulmasi lazim.. biz sporcunun zeki cevik ve ahlaklisini seviyoruz

1|2
    0|2
  • Umrunda olan biri değil 20 numara ama yaşı gereği doğru karar

0|1
    0|1
  • Umrum değil

0|0
    0|0
  • Cem garipoglu sabri sarioglu simdi kimi yapicak Emre Belözoglu? :) aziz yildirim basimiza gelen en buyuk felakettir. Arma icin aglayan futbolcuyu gondermek basiretsizliktir, Fenerbahceli Mert Gunok'u gondermek gibi ayni. Tez zamanda padisahtan kurtulma dilegiyle.

0|0
    0|0
  • Geç bile kalınmış bir tercih. Agresifliği ile , maç içinde ve dışında seyirci ile sürekli kavga çıkarması takımın psikolojisinide etkiliyor. Takımda Teknik Direktör var iken, hocanın üzerinde etkisini hissettirme çabası, takım içindeki dinamikleri bozabilir.

0|0
    0|0
  • Karaktersiz bir futbolcu... Çok bile tuttular...
    Biz NOUMA yı nasıl kovduysak Fener in de kovması gerekiyordu...
    G. Saray ın da MELO yu kovması lazım... NOKTA.

0|1
    0|0
  • Aşırı simarmis bir kibir abidesi adam.. 16 yasında para altında kalıp göklere de çıkarılınca kendini kaf dağında sanması doğal.. Atacaksın onu ikinci lige , orada aklı başına gelecek...

0|0
    0|0
  • Evet doğru buluyorum;onun yerinde olsam Fenerbahçe'ye jübile teklifinde bulunurum ve büyük bir kulüp ile de maç ayarlarım yeni sezon öncesi;hem kaliteli bir son olur hem de güzel hatırlarız :) parayla ünle işi yok artık onun, bence böyle...

0|0
    0|0
  • Doğvu mu Samet :)
    Doğvu başkanım

0|1
    0|0
  • Karakterini bir kenara bırakalım, iyi futbolcuydu. Bu şekilde 7 senedir oynadığı, sana ihtiyacımız var dendiğinde dünyanın en iyi takımlarından birini destek olmak adına bıraktığı Fenerbahçe'den bu şekilde gönderilmesi çok ayıp oldu.

0|0
    0|0
  • Ben olsam, 1 yıl daha uzatırdım.. Emreye çok yanlış yapıldı bence, tamam anladık gönderiyorsan, ozaman , doğru düzgün yollarını ayıyırsın, sanki kovar gibi gönderildi, he bu arada neden yanlış, çünkü Fenerbahçe yıllarca zor dönemlerden geçti biliyorsunuz 3 Temmuz sürecinde, taraftar, yönetim, futbolcular ağır darbe aldılar, Aziz yıldırım hapisteyken, takımı ayakta tutanlar, Aykut kocaman ve Emre dir, Çok yanlış.. Alexede böyle yapıldı, aykut kocamanada, ersun yanalada, ve tabi ki arthur zicoya da :/

0|0
    0|0
  • Bunlar hep emre yi kötülemelerinden kastlıdır. Kaptan sınıfında türk takımının türk oyuncusu dur ne demeye yenilemiyoruz? alex i severim yabancı luşuna ve emreyle eş değer kategoride olduğunu düşünürsek ona senelerdir yeni sözleşme imzallatılar yapmayın Allah için.

0|0
    0|0
  • Bence futbolu bırakmalı..
    Bu minvalde..

1|0
    1|0
  • millet hayır desin diye emrenin bir gol vidyosunu koyup kastırmışsın kendini yinede işe yaramamış. bana kalırsa emrenin direk futboldan ihrac edilmesi lazım öylesine çirkef bir adamın galatasaraydayken bile hiç sevmezdim yakıştırmıyodum hiç galatasaraya. sonra fenere geçince o kadar da gözüme batmadı kamufle oldu. :)

0|0
    0|0
  • Doğru buluyorum hatta ben Federasyon başkanı olsam Madagaskarda falan klüp satın alır iyi bir maaşla emreyi oraya gönderirim. Emre gibi Volkan gibi Caner Erkin gibi Sabri Sarıoğlu gibi Gökhan Töre gibi Egemen Korkmaz gibi hayvani varlıkların olduğu bir lig asla ilerleyemez.

0|0
    0|0
  • Doğru karar. Ben Galatasaraylıyım ama şunu söyliym hiçbir oyuncunun takımda üstünlüğü olmamalı. Maç içindeki kavgalar felan arada olur. Ama bunları affedebilmek için o oyuncunun tek başına maçlar kazandırıp bu hatalarını telafi etmesi lazım. Ama Emre öyle değildi.

0|0
    0|0
  • gayet de iyi olmuş ben galatasaray lıyım ama emre genclerin önünü kapıyordu agresifti ve itici bir karaktere sahip bir adam.

0|0
    0|0
  • Türk futbolundan temelli ihrac edilmeli bu provokatör.

1|1
    0|1
  • Gitsin tabi darısı Volkan'a çirkefler

1|1
    0|1
  • Kesinlikle Doğru.. Davranış problemleri var. Sıkça kırmızı kart görüyor, sıkça sakatlanıyor. Fenerbahçeye kesinlikle yakışmayan bir sporcuydu ve çok daha erken gönderilmeliydi.

0|0
    0|0
  • Doğru-yanlış orası tartışılır fakat Emre birilerine iyi koymuş anlaşılan :) millette feci bir kuyruk acısı.

0|0
    0|1
  • Emre Belözoğlu, Fatih Terim, Yıldırım Demirören, Aziz Yıldırım ve daha birçok kişi futbolun kanserleridir ve yok edilmelidirler.

0|0
    0|0
  • yola çıktığı camiayı yolda bulduğuna değişip, sırf yaranabilmek için doğduğu camiaya düşmanlık sergileyen birinin ne olduğu umurumda değil açıkçası. böyle bir son bekliyordum birgün görürüm seni diyordum kendimce. 20 numara artık ne olursa olsun. Sabri Sarıoğlu der susarım.

0|0
    0|0
  • Arkadaslar gsliyim ancak objektif olarak sunlari söylemeliyim fenerbahçe takımı için rakip takımların hepsiyle arasını kotu etmis bir futbolcu ve turkiyede onun ayarinda bir futbolcu yok sahadaki karakterine bisey diyemem orasi tartışılır ama emre belozoglu gibi bir futbolcuya en azından bir yil daha kontrat teklif edilmeliydi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru bulmuyorum! NEDEN gönderdiniz Emre'yi ya? Şimdi kim bizim aslanlarla olan maçlarda kırmızı kart görecek de eğleneceğiz? :D

0|0
    0|0
  • futbolsever olarak emrenin acilen futbol dünyasından uzaklaştırılması gerektiğini düşünüyorum. ama bir galatasaraylı olarak emre fenerle on sene sözleşme yapsın derim:)))

0|1
    0|0
  • Evet buluyorum bir Galatasarayli olarak bu adamin super ligden ve futboldan bile men edilmesini istiyorum pardon adam mi dedim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    123
Yükleniyor...