Ben kadınların alışveriş hikayelerinden nefret ederdim, haksız mıyım ne?

Ben Ykm de satış danışmanlığı yapıyorum. Her gün alışverişe gelen bi sürü insan görüyorum. Diyeceğim şu ; vitrin gezmeye gelen kadın sayısı , vitrin gezmeye gelen erkek sayısının yarısı kadar bile değil ! Bi de çok kıllar bunun fiyatı niye böyle ? Siz niye şunu şöyle yaptınız ? gibi ... Ben kadınları alışveriş hikayelerinden nefret ederdim , haksız mıyım ne ? =)

Güncellemeler:
mesele erkeklerin kıl soruları değil . kadınlara o kadar alışveriş manyağı muamelesi yapılırken , erkeklerin daha beter olmaları =) anlatamadım sanırım kusura bakmayın.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• eşim mağazaya girer ilk gördüğünün kendine olan bedenini hiiiç denemeden alır çıkar.

ama ben burdaki ykm benim oyun parkım gibi bişeydi (şuan kapandı ama)

en az 2 saat denerim çıkartırım bakarım fiyat neden böyle demem asla ama bişey görürüm o an hoşuma gider sonra başka bişi görürüm onu bırakır ona koşarım hemcinslerimden biraz farklıyım ama bu konuda bişi diyemicem sanırım doğamızda var :D

0|0
    0|0
    • işte genelde erkek eşiniz gibi , kadın da sizin gibi anlatılır :D onu söylemeye çalışıyorum durum hiç öyle değil , tam tersi de değil belki ama erkekler daha beter :D ayrıca bence bi daha yapmayın , arkanızdan hiç hoş konuşulmuyo :P

• =) sizin için onlar titiz , benim için itici =) neyse teşekkür ederim cevap için hoşça kalın =)

Kızlar Ne Diyor 6

• avmlerde alışveriş yapan hep bayan görüyorum :/

1|2
    0|0
  • kadınların masum tutkusu..

0|0
    0|0
  • Ben anladım sorunu bir bayan olarak zaten alışverişten nefret ederim o yüzden doğrudur :)))

0|0
    0|0
    • sonunda biri beni anladı =/ çok duygulandım şu anda :D teşekkür ediyorum =)

• artık kahramanım sensin =)

• asnkdjasndaklsd

• Allah sabir versin diyelim.

0|0
    0|0
  • onların sorusu bitmez nerede saçma soru varsa bulur sorarlar :D

0|0
    1|1
    • :D sorularından ziyade gezmeleri bitmiyor ki :D

• ahah :D ya müşteri bu sonuçta heralde gezecek dağıtacak ... benim onla bi sorunum yok aslında. benim dağılmasından nefret ettik tek reyon polo nunki ... saçlarıma ak düştü o reyonu toplamaktan :D gören dicek ki bütün türkiye polo giyiyo : D:D

• Ne dıyelım haklısın mı ?

0|0
    1|1
    • görüşünü paylaşabilirsin mesela arkadaşım ;)

• olur öyle şeyler bebişim =) üzülmemeye çalış , atlatırsın elbet yıkılma =) hoşça kal

• Sorma sorma nasıl sarsıldım tahmın edemezsın asdasf.

Erkekler Ne Diyor 2

• haklısın sayın ykm danışmanı, bu arada cafelerinizdekii içeçecek fiyatlar kol gibi bi bokada yaramıyor :)

0|0
    2|0
    • bak işte misal sen :D bana niye diyosun güzel kardeşim ? ben mi üretiyorum ? :D sanki parası benim cebime giriyo :D bütün gün bu muameleyi görüyorum ya :D

• 1 defa gittim sadece 1 dahada gelmem zaten :) yok yahu sana demiyorum durumu izah ettim, ykmye gelen kızları ayartamanda hayırlı işler :)

• ahah :D yok valla çok edepli duruyorum :D yine de teşekkür ederim iyi dileğin için =)

• Kardeş %80 karla mı satış yapıyorsunuz

0|0
    2|0
Yükleniyor...