Spora başlayacagim?

Ama hangi spor karar veremedim hem sosyal olmak icin hemde saglikli ve kilo vermek icin hareketli bir sey istiyorum yardimci olur musunuz

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Fitnesse başla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• freerunning and parkour

0|0
    1|0
  • pilates yap :)

0|0
    0|0
    • Pilates evde mi yoksa spor salonunda mı daha etkili olur?

• spor salonu her zaman daha avantajlidir cunku göz onunde bir egitmenin ve ozguvenin her zaman yerinde olur.. ancak evde yapanlar da var sonuc olarak nasil hosuna gidrrse öyle yap ;)

• plates yap :)

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar amatör hakemlige başlayacaktım. Antramanlar falan derken bıraktık. Kross yarışlarını sanmıyorum bile. Heyt ne günlerdi be

0|0
    0|0
  • Bayanlar için en ideali yüzmedir.

0|0
    0|0
    • Evet yüzmenin kurslarina gitmistim acayip zayiflamistim

• Yüzmenin güzel yönü vucudu sıkılaştırmasıdır, düzenli yüzersen iyi bir vucudun olur.

• Oncelikle yuzme olmassa spor salonuna gidebilirsin cok para vermekten kacin bence :) birde yanina arkadas bulmassan birakirsin herturlu sporu

0|0
    0|0
  • Nasıl bir şey lazım? Ne düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • Kilo verdirebilecek cok haretli olmayan cokta hareketsiz olmayan birde kalcayi inceltebilecek bir spor

• Bu gözle bakıyorsan. Kısa sürede bırakırsın diye düşünüyorum. Sporu hayatına yerleştirmen gerek ve dolayısıyla sevebileceğin bir şey yapman lazım. Yapacağın her spor aktivitesi zaten seni istediğin şekilde zayıflatacaktır. Fitness dene o halde senin işini en kısa sürede çözecek şey o uygun programla 7 aya istediğin vücuda kavuşursun

Altta şey gördüm evde mi yoksa salonda mı yapsam daha iyi olur diye kesinlikle bilinçli bir eğitimci eşliğinde yap. Emeğin vaktin boşa gitmesin

• Koşu ve yüzme

0|0
    0|0
  • Step veya aerobik yapabilirsin hem fit hem eğlence hemde fazlalıklardan kurtulursun

0|0
    0|0
  • Insanity yap salonda 10 numara

0|0
    0|0
  • İyi yaparsın.

0|0
    0|0
  • Bende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0