Hiç dinlediniz mi?

Bu grubu dinliyen varmı aranızda? Gerçekten çok başarılılar... link

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Başarılılar , yetenekliler , yakışıklılar , tatlılar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• One directioner bi kızın bu tip bi işkencesine maruz kalmıştım kısa süre önce :))) neyse ki ...

1|0
    0|0
  • one direction kim bilmezki paylaşımın için teşekkürler varmı dinleyen benim grubu ya :D

ben hastasıyım desem yeridir demekki varmış :)

0|0
    0|0
  • sen Ayna Grubunu dinledinmi hiiç.. bunlar hikaye fasa fiso hiç beğenmedim...

0|0
    0|0
  • 12-16 YAŞ Arası ergenlerin dinlediği daha doğrusu grubtaki gaylarin tatlı olduğunu düşünen bi kitlesi var bütün dünyada özellikle türkiye Justin Biber kızları şimdi bunlara saldı,tamamen popüler kültür salgını

0|1
    0|0
    • ahh hayır. Çok yanlış düşünüyorsun... Ben ilk önce fotoğraflarını görüp sonra dinlemeye başlıyanlardan değilim ... Bi gece radyoda şarkılarını dinledim. O zaman net yoktu .. 2 gün boyunca sabah 5e kadar şarkılarını beklemiştim... Net geldikten sonra onları gördüm.. Ve 19 yaşındayım... Ayrıca gay değiller :) Senin yada hakaret eden tüm erkekler gibi tek kaş değiller ve duygusallar o kadar..

• tam +1 e basacakken.bu cevabı daha önce beğenmiştin! yazısı çıkınca ne koyuyor be :D

• Ewet canlı dinledim süper performans

0|0
    0|0
    • Canlımı dinledin ?

• Ahh gerizekalı ahh.. Sence one direction 'ın konserine giden bi erkek olarak biraz farklı değilmisin ?

• sonucta bedelını odedım ve muzık keyfımı surdum ama bu kadar özenti duymadım seninki geri zekalılıktanda ağır bir durum önemli olan farkında olman ben geri zekalı olabilirim ama sen bu gurup için ruhunu ve duygularını sonuna kadar açabilecek kalitedesin

• Ergen grubu la bu sığınaklara kaçın sığınaklaraaaa

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama hepsi gey e benziyor D :

0|0
    0|0
    • Senin gibi kıllı ve tek kaş olsalardı normal mi olucaktı ... En iyisi gidip tiivorlu ismayil dinlesen

• Sayende ilk kez dinlemiş oldum

0|0
    0|0
  • Dinlemeden kapattım.

0|0
    0|0
  • velet la bunlar

0|0
    0|0
  • şu an dinlemiş bulunmaktayım sayende

0|0
    0|0
  • ilk defa dinledim beğenmedim

0|0
    0|0
  • intihar etmeyi hiç düşündün mü?ciddi soruyorum

0|0
    1|0
  • 1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hıc dınlemedım ama fena deıllermıss

1|0
    0|0
  • Yeeeess, Ed bilmem ne sagolsun

1|0
    0|0
  • allahım yarabbim 16 yaş altı kızların hasta olduğu bir avuç ergen işte.

0|0
    0|0
    • 19 yaşındayım... 20 yaşındalar.

• Haklısın tabii. Sırf yakışıklı oldukları için dinliyen küçük kızlara bende anlam veremiyorum...

• bundan bahsediyorum.

• Hiç dinlemedim, beğenmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...